Skocz do zawartości

x404.ddumz

Użytkownik

Reputacja

1 Świeżak

Informacje

 • Ulubiony Serwer
  Only DD2

Ostatnie wizyty

28 wyświetleń profilu
 1. Twój nick : 404 Nick Czitera : KTOSNAPEW. Data i Godzina : 11-12-2018 9;16 Serwer: only dd2 Opis sytuacji : wystarczy załączyć demo i zobaczyć co gracz wyprawia, sh i aimbot. IP/Steam ID: https://imgur.com/a/OBIgxye Dowody : http://d1.hltv.org.pl/srv54796/HLTV-1812110916-de_dust2.dem.zip
 2. x404.ddumz

  zamknięty Propozycję i Uwagi

  @saYs przenikanie zostaje oczywiście chodziło mi o tę drugą część. A ponad to proponuję dodać linie antyrashu, skoro jest w regulaminie zakaz raszowania wyznaczmy linie które po 1;35 będą znikały dla CT.
 3. x404.ddumz

  zamknięty Propozycję i Uwagi

  Jeszcze jedna sprawa ode mnie, fajnie że jest przenikanie przez graczy i niech zostanie ale czy modele muszą być przeźroczyste? Można zostawić cały model nie usuwając przenikania przez graczy wtedy można się podsadzić np na gale a i jak smoke leży to nie będzie widać przez model czy ktoś stoi za nim.
 4. Siemanko mam na imię Patryk lat 23, pozabijam trochę na waszym onlydd2 pod nickiem 404. Do zobaczenia!
 5. x404.ddumz

  zamknięty Propozycję i Uwagi

  Mapa de_dust2_winter16 do wyrzucenia, leci jakaś arabska muzyka jak w budce z kebabem i jest nieprzyjemny szum w tle przez co nie można się skupić.. Zdecydowanie dust2 i dust2_snow wystarczą na ten zimowy okres!!

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...