Skocz do zawartości

Mosiężny Parapet

Użytkownik

Reputacja

51 Coś już wie

O Mosiężny Parapet

Ostatnie wizyty

76 wyświetleń profilu
 1. Mosiężny Parapet

  Familiada #1

  El Mafioso Powinienem być xd
 2. Mosiężny Parapet

  Rosaliee.

  xD
 3. Mosiężny Parapet

  Propozycje

  Aaaaaaaaaaaaaaa kropki!!! AaaaaaaaaaaaaaaPRZECINKI!!! Nic nie zrozumiałem ale +rep za starania.
 4. Mosiężny Parapet

  załatwione [Ankieta] Nowe Gangi

  COD MOD aktywacja!!! Zwykły gang, bez umiejętności, bez żadnych dodatkowych HP, bez niczego takiego. Teraz i tak jest syf a chcecie więcej. Jak chcecie dodać gangi to tak jak w ankiecie. -Bez umiejętności -Rankingi gangow na zabojsta, zyczenia czy co tam chcecie. -Ulepszanie gangu na zasadzie np *500 dolarow +1 slot w gangu. *10000 dolarów bądź 500 zabojst gangu = dodanie czapki dla gangu. *waluta albo dolary albo jakas inna waluta na podstawie wygranych zabaw, zabojstw, życzeń etc. -Chat gangu (jakis kolor widoczny). MOJA WIZJA !!!Las łapek w górę AKTYWACJA!!! @Edit. Sam fakt dodania takich gangów to juz fajna zabawa. Integracja dodatkowa? Proszę Rywalizacja dodatkowa? Proszę.
 5. Mosiężny Parapet

  załatwione Zmiany Svipa

  Jak napisał wyżej @Danonek, waszym zdaniem jb powinien wyglądać jak COD MOD. 2x większe HP, większy DMG, Granat, Łom, 2 skoki, lepsza ruletka etc. Gdybym na jakimkolwiek serwerze COD MOD na jakiejkolwiek sieci napisał propozycję z taką klasą o nazwie np Gałgan, idealnie by pasowała do klimatu. Nie potraficie zrozumieć tego co osoby które grały w tę grę w czasach gdy na DR zwiekszony base speed był obrazą, próbują Wam przekazać. Zamiast zmienić serwer w JB dodajecie jakieś przechodzenie przez ściany w ruletce, odbijania do 3 pocisków ( 3 zje***ych pocisków które przy strzale z deagla w glowe wysyłają Cię do piachu gdy nie masz vipa), niewidzialości czy inne śmieci. Kolejny przykład perkow z COD MOD. Wracając do tematu. DMG... SVIP... Non-VIP... hit w klate... śmierć. Muszę tłumaczyć, że 26 TT uzbrojonych w SVIPy kontra 5 CT (nawet jak maja svipa) to kpina? To jest właśnie to co pisał @Danonek, średnia wieku 15 lat( z moich obserwacji niższa). Nie da rady wytłumaczyć Wam pewnych wartości... kiedyś JB dawało radość z samego grania. Chodzenie na mape, różnorodne zabawy, dowolność CT i przebieranie w pomysłach. Teraz? Teraz musisz iść na mapę, na ten sam tor bądź tą samą wieżę bądź robić wojsko czy inne kzty i zastanawiać się; co zrobić żeby każdy miał szanse.. co zrobić aby gra była różnorodna.. co zrobić aby wykorzystać potencjał mapy.. co zrobić aby nie złamać regulaminu. Może KZ? Nie bo ten ma svipa a ten nie i jest z góry przegrany. Może surf? Nie bo ciężko nieraz zakazać skakania na surfie więc ten z SVIPem +100% na powodzenie. Może piłka nożna? Taaak ale tylko z kucaniem bo juz zmniejsza dynamikę gry gdyż nie możesz pozwolić skakać booo.. non vip jest w dupie. Oczywiście znajdą się obrońcy [email protected] piszący mądrości pokroju: -nie wina dmg tylko CT; nie podjedziesz nie umrzesz -CT mówi bez oszukiwania... WIELKI PROBLEM Albo @Tomczoog w jednym z tematów pisząc: -nie ma autobh więc co za PROBLEM KLIKNĄĆ 2 RAZY SPACJE. Czy waszym zdaniem to są odpowiedzi kierowane jakąkolwiek logiką? Nie, są kierowane tym że mam swojego svipa i wara mi od niego bo nie zrobię kroku w dobrą stronę jeśli ktoś im nie dokręci bocznych kółek. Aaaaa zapomniałbym najważniejszego Osoby piszące: -Wracać na TF. -przyszli z TFa i chcą zmienić serwer w taki sam. -To nie TF. -w podaniu TF. Sprawdźcie dział propozycji bądź innych problemów ile jest tematów tak zwanych TFowców(przyjętych), kto wam pilnuje serwera etc. Oraz chciałbym zaznaczyć że paczka JB DS'a to paczka 1:1 paczka TFa z lekkimi zmianami. Także swoje "rasistowskie" racje włóżcie sobie w buty razem z kupiona dumą. Pozdrawiam TFowiec.
 6. Mosiężny Parapet

  FD I HE

  Zablokować DMG z HE i zablokować FDowi klikanie guzików/włączania pojazdów tak jak na zabawach. Fantastyczna zabawa kiedy FD specjalnie podjeżdża autkiem pod TT i który pierwszy więcej osób zabije. Analogicznie guziki, kiedy FD otwiera Terrorystom terrarium bądź inne tego typu rzeczy.
 7. Mosiężny Parapet

  załatwione Zakonnica w przebraniu

  Twój nick: Berlińska Rada Żydów Nick admina, którego chcesz pochwalić: @saviolak Data zdarzenia: 09.01.2019 | 19:10~ Za co piszesz pochwałę: Sumiennie wykonuje swoje obowiązki jako admin. Jest bardzo pomocny oraz bezstronny: [JailBreak] 'SeBaStIaN691' dostal bana na CT Powod: 'brak znajomoci regulaminu' Admin: saviolczyk Proszę o łapę w górę dla tego Pana.
 8. Mosiężny Parapet

  przyjęta Skarga

  @dev1l czyli UB raz dwa trzy
 9. Mosiężny Parapet

  przyjęta Skarga

  Twój nick: El Mafioso Nick gracza/admina, na którego zgłaszasz skargę: Nie jestem pewny ale zapewne @dev1l Data i godzina zdarzenia: 19:00~ 6.01.2019 Opis sytuacji: Gram sobie kulturalnie w CyTy więzień bierze życzenie jakim jest "Zabierz Broń strażakom", uciekłem po czułem się z tym bardzo źle. Poszedłem do GRa gdyż Więzień podczas życzenia "ZABIERZ BROŃ" zabił CT - BUNT 14. Jeśli więzień zabije jednego ze strażników na życzeniu musi zostać zabity. Jest to traktowane jako bunt. Życzeniem więźnia nie było zabicie CT lecz zabranie im broni. BUNT podczas życzenia = ZABICIE. Więc mój ban na CyTy jest nie słuszny. Dowody: HLTV jak będzie po mapie ale admin wie o co chodzi.
 10. Mosiężny Parapet

  odrzucona Nieporozumienie.

  To nie zabierzesz mu admina?
 11. Mosiężny Parapet

  odrzucona Nieporozumienie.

  Bo nie masz racji z czego wynika, że ja mam - szach i mat. Do zamknięcia. Może być upomnienie ale zadowolę się degradacją.
 12. Mosiężny Parapet

  odrzucona Nieporozumienie.

  Przeczytałem cały regulamin chwilę temu i nie ma tam ani słowa o przeszkadzaniu CT w inny sposób jak zagłuszanie jego prowadzenia przez swoje gadulstwo A teamkille słyszałem że są dozwolone - RÓWNOŚĆ !!
 13. Mosiężny Parapet

  odrzucona Nieporozumienie.

  Dostałem bana za nic. Twój nick: Berlińska Rada Żydów Nick gracza/admina, na którego zgłaszasz skargę: VooFy Data i godzina zdarzenia: 21:00 | 3.01.2019 ~ Opis sytuacji: Nie wiem Dowody: HLTV ( niedostępny na ten moment ). BAN ZA NIEWINNOŚĆ, NIE ZŁAMAŁEM ANI JEDNEGO PUNKTU W REGULAMINIE A DOSTAŁEM BANA NA CT ORAZ 30 MINUTOWEGO BANA NA SERWER
 14. Mosiężny Parapet

  odrzucona Kamikadze.

  Jest możliwość zmiany efektu audio przy Kamikadze? Moja propozycja xD oczywiście do wycięcia
 15. Mosiężny Parapet

  przyjęta Skarga tk

  Może o ile nie zbudował guzika przez sufit terrarium tak jak to jest na demku.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×