Skocz do zawartości

Ptaku`

Właściciel Serwera [SR]

Reputacja

56 Coś już wie

10 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cześć załoga ! Otwieram ten temat , aby mieć zbiór informacji co jest do poprawy , czego brakuje na serwerze lub jakieś nowe rozwiązania . Temat jest bez limitu każdego zdanie się liczy ! Nawet jak masz napisać , nie ma spadochronu to pisz. Będę starał się odpowiadać na każdą propozycję i uwagę dodając notatkę.
 2. Problem polegał na tym że przez przypadek wrzuciłem liste pluginów z serwera dm na serwer FFA
 3. Szybka rekrutacja na admina FFA Zamknięta. Powód , potrzeba profesjonalnej administracji dla wymagających graczy. 

 4. Witam Was W tym temacie będą wpisywane osoby które wpłaciły nawet najmniejszą kwotę na Serwery Osoby które są na forum oznaczę , oraz osób których nie ma wpiszę z nazwy jaką ma na steam lub w grze. Drużyna wspierająca Serwery @kaniel10 - 80 zł Dziękujemy. ES` - 30 zł Dziękujemy. Od teraz wszystko będzie tutaj wpisywane.
 5. Witam Was W tym temacie będą wpisywane osoby które wpłaciły nawet najmniejszą kwotę na Serwery Osoby które są na forum oznaczę , oraz osób których nie ma wpiszę z nazwy jaką ma na steam lub w grze. Drużyna wspierająca Serwery @kaniel10 - 80 zł Dziękujemy. ES` - 30 zł Dziękujemy. Od teraz wszystko będzie tutaj wpisywane.
 6. Witam Was W tym temacie będą wpisywane osoby które wpłaciły nawet najmniejszą kwotę na Serwery Osoby które są na forum oznaczę , oraz osób których nie ma wpiszę z nazwy jaką ma na steam lub w grze. Drużyna wspierająca Serwery @kaniel10 - 80 zł Dziękujemy. ES` - 30 zł Dziękujemy. Od teraz wszystko będzie tutaj wpisywane.
 7. Witam, Oficjalnie został otwarty nabór na Opiekuna serwera FFA Classic Server Wzór: 1. Imię: 2. Wiek: 3. Miałeś już jakieś doświadczenie?: 4. Dlaczego Ty: 5. Jak widzisz swoją pracę?: 6. Ile przegrałeś czasu na serwerze? 7. Kontakt: Wymagania: - Chęć rozwoju serwera - Dobra opinia wśród graczy oraz adminów - Umiejętność współpracy w grupie - Uczciwość? Obowiązki: -Pilnowanie adminów - Zgłaszanie wszystkich błędów serwera - Rozwój serwera - Opiekowanie się serwerem Podania składamy poniżej
 8. Witam, Oficjalnie został otwarty nabór na Opiekuna serwera FFA Classic Server Wzór: 1. Imię: 2. Wiek: 3. Miałeś już jakieś doświadczenie?: 4. Dlaczego Ty: 5. Jak widzisz swoją pracę?: 6. Ile przegrałeś czasu na serwerze? 7. Kontakt: Wymagania: - Chęć rozwoju serwera - Dobra opinia wśród graczy oraz adminów - Umiejętność współpracy w grupie - Uczciwość? Obowiązki: -Pilnowanie adminów - Zgłaszanie wszystkich błędów serwera - Rozwój serwera - Opiekowanie się serwerem Chciałbym dodać że serwer jest nowy , jest jeszcze wiele do pracy . Lecz wszystko jest możliwe ja jako [email protected] 3 serwerów już sam nie wiem co mam robić , drobne poprawki , rozkrecanie serwera , zapraszanie ludzi , kupowanie reklam i mogę tak dużo wymieniać. Jeśli miałbym ogarniętą ekipę która chce rozwijać Serwery cs'a Wszystko by szło sprawniej bo mniej bym miał na głowie.
 9. Ptaku`

  nadana ranga

  potwierdzam , przecież po to dałem like.
 10. Dziennik zmian Deathmatch 18.04.2019 Usunięto mapę de_survivor oraz de_militia Zostałby dodane -De_cpl_mill - De_kabul
 11. Dobrze jest , dziękówa za filmik Skill na + Liczba botów zmniejszona do 10 , jak będziecie chcieli więcej , mniej piszcie śmiało.
 12. Gicior , a gdzie reklama serwa !!

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...