Skocz do zawartości

Maniuraaa

Kobieta

Reputacja

21 Nowicjusz

O Maniuraaa

 • Urodziny 2000.01.15

Informacje

 • Ulubiony Serwer
  JailBreak

Ostatnie wizyty

99 wyświetleń profilu
 1. Maniuraaa

  Co sądzisz o osobie nad Tobą?

  JAKIS GRUBAS
 2. Maniuraaa

  Left4Dead2

  Uhuhu to ja chętnie
 3. Maniuraaa

  Co sądzisz o osobie nad Tobą?

  YMM OPIEKUN JB , BYLY ADMIN JB, DOBRY PROWADZACY PO PIJAKU
 4. Maniuraaa

  załatwione Karaoke Edycja 3

  ZAPISUJE SIE
 5. Maniuraaa

  odbanowany/a Odwołanie

  Nick: Maniuraaa Powód bana: Chyba za fk dostalem ale nie pamietam Data otrzymania bana: czworaj o 20? jakos tak Admin banujący: Skąd mam wiedzieć bylem pijany
 6. Maniuraaa

  załatwione [AWANS] nowy (heh)

  Dobra @prof.Sensi ja takiej opcjinie mam xdd
 7. Maniuraaa

  załatwione [AWANS] nowy (heh)

  NIE NO DUPECZKO MOJA GRATY ZASŁUŻYŁEŚ
 8. Maniuraaa

  załatwione [AWANS] nowy (heh)

  DOBRE ! POMARAŃCZOWE
 9. Maniuraaa

  Szybka Rekrutacja na Admina

  Wzór: Nick: Maniuraaa Imię: Kamil Wiek: 18 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Maniuraaa/145.239.16.119:27015/ Teraz jest dobry ;D Znajomość AMX (w skali 1 do 10): 8-9 Byłeś kiedyś adminem [TAK/NIE]: Tak Dlaczego ty: Ponieważ została otwarta szybka rekrutacja, wiec pomoc jest potrzebna, a można zauważyć że admini nic nie robią prócz @Mody, @prof.Sensi, @siwy dobra morda , reszta adminów nabija godzin lub praktycznie ma wręcz [email protected]!#! na to co sie dzieje na serwerze. Siedzi taki @kimono1221 i nic nie reaguje na żadne wezwanie na [email protected] dziś dwie mapy z rzędu obrażano Śpioszke "Cicha" dopiero @Mody zrobił porządek z graczem. Jak trafiłeś na serwer: Normalnie przez @DSK Posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj tutaj jego ID: STEAM_0:0:1667468 Staż w grze: 8 lat Posiadasz sprawny mikrofon i mutacje? [TAK/NIE]: Tak Wymagania: Aktywność na forum: 5h i 10 napisanych sensownych postów. Kultura osobista i dojrzałość emocjonalna. Posiadany STEAM (mogą zdarzyć się wyjątki). Ukończone 16 lat. Posiadanie sprawnego mikrofonu. Posiadanie mutacji. Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwera. Obowiązki: Pilnowanie porządku na serwerze. Karanie graczy za nieprzestrzeganie regulaminu. Śledzenie życia serwera na forum.
 10. Maniuraaa

  Szybka Rekrutacja na Admina

  Wzór: Nick: Maniuraaa Imię: Kamil Wiek: 18 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Maniuraaa/91.224.117.49:27085/ Znajomość AMX (w skali 1 do 10): 8-9 Byłeś kiedyś adminem [TAK/NIE]: Tak Dlaczego ty: Ponieważ została otwarta szybka rekrutacja, wiec pomoc jest potrzebna Jak trafiłeś na serwer: Normalnie przez @DSK Posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj tutaj jego ID: STEAM_0:0:1667468 Staż w grze: 8 lat Posiadasz sprawny mikrofon i mutacje? [TAK/NIE]: Tak Wymagania: Aktywność na forum: 5h i 10 napisanych sensownych postów. Kultura osobista i dojrzałość emocjonalna. Posiadany STEAM (mogą zdarzyć się wyjątki). Ukończone 16 lat. Posiadanie sprawnego mikrofonu. Posiadanie mutacji. Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwera. Obowiązki: Pilnowanie porządku na serwerze. Karanie graczy za nieprzestrzeganie regulaminu. Śledzenie życia serwera na forum.
 11. Maniuraaa

  Szybka Rekrutacja na Admina

  Wzór: Nick: Maniuraaa Imię: Kamil Wiek: 18 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Maniuraaa/91.224.117.49:27085/ Znajomość AMX (w skali 1 do 10): 8-9 Byłeś kiedyś adminem [TAK/NIE]: Tak Dlaczego ty: Ponieważ została otwarta szybka rekrutacja, wiec pomoc jest potrzebna Jak trafiłeś na serwer: Normalnie @DSKXD Posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj tutaj jego ID: STEAM_0:0:1667468 Staż w grze: 8 lat Posiadasz sprawny mikrofon i mutacje? [TAK/NIE]: Tak Wymagania: Aktywność na forum: 5h i 10 napisanych sensownych postów. Kultura osobista i dojrzałość emocjonalna. Posiadany STEAM (mogą zdarzyć się wyjątki). Ukończone 16 lat. Posiadanie sprawnego mikrofonu. Posiadanie mutacji. Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwera. Obowiązki: Pilnowanie porządku na serwerze. Karanie graczy za nieprzestrzeganie regulaminu. Śledzenie życia serwera na forum.
 12. Maniuraaa

  załatwione Awans Tomczooq

  UHUHU
 13. Maniuraaa

  przywitany/a Dzień Dobry :v

  Witamy cieplutko na DS ! <3
 14. Maniuraaa

  zaakceptowane Podanko :)

  Na tak: +Był adminem +Ogarnia - Lecz jeszcze ani razu nie widziałem cie w ct ;/
 15. Maniuraaa

  zaakceptowane Podanie o Admina - KenShi. :O

  Na tak. +Był adminem +Wiek +Ogarnia +Wmiare mily

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×