Skocz do zawartości

AquaDay

Redaktor FP

Reputacja

50 Coś już wie

O AquaDay

 • Grupy Klanowicz, Posiadacz RCON`a

Ostatnie wizyty

81 wyświetleń profilu
 1. AquaDay

  Administrator serwera vol. 2

  Jestem na TAK: +Bardzo dobre GT (mało który admin ma takie) +Steam +Wiek(dojrzały) +Podanie Mimo krótkiego stażu polubiłem cię.
 2. AquaDay

  nadana AquaDay klanowicz

  Nick: AquaDay Ranga: klanowicz Dowód przyjęcia:
 3. Nick na naszych serwerach: AquaDay STEAM_ID: STEAM_0:1:255732 Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:255732 Na jakim serwerze grasz u nas najczęśniej: JailBreak / Aim/Awp STEAM (TAK/NIE): Tak. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561197960777193 Ilość godzin przegranych w CS: 1,076 godz. (plus stare konto które miałem ale już go nie mam bo usunąłem) W sumie jakieś 2 tyś godzin będzie spokojnie.
 4. AquaDay

  Familiada #1

  Nick: AquaDay
 5. AquaDay

  zamknięty #132 Pytanie na dziś

  Zima urodziny w grudniu po południu
 6. Nick: AquaDay Ranga: Posiadacz RCon Dowód przyjęcia:
 7. Nick: AquaDay Wiek: 19lat Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561197960777193 Jak często grasz mixy?: Wieczorami. Zawsze kiedy mam czas wolny zresztą można sobie zobaczyć moje GT z #1mix'owy. Dlaczego ty?:Jestem lubiany graczem. Często gracze chcą zagrać piszą do mnie ale nie ma RCon także się na dam.
 8. AquaDay

  zaakceptowane Podanie Macao.

  Jestem na tak: +steam +GT +podanie
 9. AquaDay

  zamknięty Jak zmniejszyć ping i zwiększyć fpsy?

  Przyda się leci plusik(+)
 10. Nick: AquaDay Wiek: 19 lat. Znajomość komend: 4/10(Ale się pod uczę) Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561197960777193 Jak często grasz mixy ? : W sumie, to można powiedzieć, że cały czas jak nie gram na JB. W jakim czasie organizowałbyś rozgrywki ?: Wieczorami wtedy gdy kończę pracę. Jak mam wolne to już nawet rano. Dlaczego ty ?: Często ludzie mi piszą czy mam kogoś z RCon ponieważ chcą zagrać, a niestety nie zawsze dana osoba jest co posiada tę funkcję. Myślę że dodatkowy RCon się przyda.
 11. AquaDay

  TheVoiceOfDeagle Edycja 1 !

  Imię : Łukasz Wiek : 19lat Nick na TeamSpeaku : AquaDay
 12. AquaDay

  FD I HE

  Jestem jak najbardziej za!
 13. AquaDay

  przyjęty Urlop Rufi

  Dobrze, dam radę. Miłego urlopu i udanego wyjazdu.
 14. AquaDay

  załatwione Hltv

  Teraz mi się wsponialo gracz o nicku Major wydaje się że lata na WH. Także proszę mieć go na uwadze
 15. AquaDay

  zamknięty #128 Pytanie na dziś

  Rodzina łóżko spanie 😂

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×