Skocz do zawartości

Jacobs

Użytkownik

Reputacja

10 Świeżak

Ostatnie wizyty

44 wyświetleń profilu
  1. Wzór: Imię: Filip Nick: Jacobs Wiek: 21 lat Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem ambitnym i pracowitym człowiekiem, na codzień pracuje w jednostce wojskowej na stopniu szergowego. Mama wiele pasji które spełniam. Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Prowadzę osobistego fanpage'a. Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: Napisałem w pierwszym podejściu Kontakt: Steam/Forum/GG/TS Nie lubie się powtarzać, dlatego tak wygląda podanie.
  2. Że kupiłem passata z 98r. Ale piekny sen...
  3. Plus się należy jak najbardziej
  4. Imię: Filip Nick: Góral Wiek: 21 lat Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem w pełni sprawną osobą fizycznie i psychicznie, staram się o etet w jednosctce. Na codzień pracuje jako szeregowy. Uczęszczam na siłownie, skaczę ze spadochronu, uwielbiam adrenaline! Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Prowadzę własnego stronke na fejsie, z tematyką Offroad'u, nie traktujcie tego jako reklamę Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: Jestem ambityn i sumienny w tym co robię. Mam wiele pomyśłow jakie chcą zrealizować gdy dostanę szanse. Prowadzą swojego fp tak jak wspomniałem i go fajnie rozwinąłem. Mam sporo wolnego czasu, postaram się być aktywny. Lubie pracę w grupie, myślę że nadaję się na tą posadę pomimo słabego syażu na forum. Kontakt: Steam/Forum/TS/GG.
  5. Ameryka, wstapienie do U.S Marines
  6. Tak Wiek Staż Podanie Doświadczenie

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...