Skocz do zawartości

Nevcioo ♡

UBTeam

Reputacja

53 Aktywny

4 obserwujących

O Nevcioo ♡

 • Tytuł
  Kwiat Paproci
 • Urodziny 1999.09.06

Informacje

 • Imię
  Kamil
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnie wizyty

926 wyświetleń profilu
 1. Nevcioo ♡

  Rekrutacja na Opiekuna Serwera Only DD2 MAPS

  Nick: Nevcioo ♡ Wiek: 19 Jak jesteś w stanie pomóc serwerowi?: Organizowanie konkursów, rekrutacja adminów oraz pilnowanie ich pracy na serwerze (aktywność itp), wgrywanie rs/map/skinów STEAM: steamcommunity.com/id/Kamilsmm/ (profil prywatny, po dodaniu do znajomych wszystko widać) Znajomość AMXX (1-10): mocna 9 Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów etc.): Znam, byłem nie raz opiekunem i posiadałem serwer swój. Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Jak widać, ubt. Dlaczego chcesz zostać opiekunem?: Chęć pomocy, mam trochę czasu w ciągu dnia (też zależy, na którą zmianę idę do pracy). Pomoc finansowa w opłacie reklam/serwera (nie wymagane): Zależy od wypłaty, też mam remont pokoju i są rzeczy ważne i ważniejsze. Treść przekonywująca do wyboru właśnie Ciebie (3/4 zdania): Jestem odpowiedzialny, nie wchodzę w konflikty (czasami są, ale to kwestia dogadania się niż robienie "dram", lubię pomagać - oczywiście nie wszystko wiem, ale uczę się czegoś nowego co dzień, chętnie pomogę w rozwoju tego serwera (może nie koniecznie finansowo, bo jednak mieszkam z dziewczyną i pieniądze idą na utrzymanie mieszkania itp).
 2. Nevcioo ♡

  odbanowany/a Prośba o UB

 3. Nevcioo ♡

  Ekipa

  @Justynka ;* ja z @Nemaider gramy na nerwia
 4. Nevcioo ♡

  odbanowany/a Odwołanie od bana - SplashID

 5. Nevcioo ♡

  odbanowany/a Odwołanie od bana - SplashID

  To co napisał ma rację, nie on to zrobił tylko @Jelon dostał ak od KieKie. Ode mnie na teraz obaj panowie dostają ub, bo ban był nie słuszny, co do konsekwencji wyciągną je opiekunowie serwera a nie ubt, bo nie jest od tego. @Tomczoog @Matełko Temat zamykam.
 6. Nevcioo ♡

  odbanowany/a SS Szybki i Wsciekly

 7. Nevcioo ♡

  odbanowany/a Odwołanie od bana - SplashID

  @prof.Sensi możesz to wyjaśnić? I dać jakieś podstawy, że dałeś takiego bana..
 8. Nevcioo ♡

  odrzucone Liryczna - Redaktor FP

  Nie lubię się wypowiadać w podaniach zbytnio, ale.. Wasz spór na linii redaktor fp - opiekun fp nie miał by prawa być, bo to się mija z celem i "współpraca" miała by się nijak do efektów i tu się zgadzam z @Sushi Może i podanie nie jest za ładne, ale po co koloryzować, że tak to ujmę "spuszczać się" nad tym, dla mnie ma to być konkretne.. Po co znów pisać w podaniu, że mam milion pomysłów na fp a wychodzi co? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Ja jestem neutralny. -Poznałem Cię, jesteś miła i ogarnięta, ale tę pisanie skargi na siłę żeby (nie wiem) zrobić na złość było moim zdaniem zbędne. -Dużym atutem jest to, że b. dobrze sprawdzasz się na posadzie redaktora (na forum), też jestem ciekaw jak by Ci poszło na fp. -Chyba najstarsza osoba (bez obrazy), która składa podanie na redaktora fp więc może i to jest potrzebne? Taki autorytet jeśli chodzi o doświadczenie. (Zaraz mnie zjedzą, że jaki autorytet!? Każdy ma swój i bym posłuchał rad starszej osoby - jednak żyje dłużej na tym świecie i wie nie kiedy więcej od nas i wtedy trzeba schować dumę do kieszeni i tyle) Zaraz mnie wszyscy pewnie zjedzą, ale trudno.
 9. Nevcioo ♡

  odbanowany/a Auu SSki :D

 10. Nevcioo ♡

  odbanowany/a Odwołanie

 11. Nevcioo ♡

  odbanowany/a Pikachu

  Nick: Pikachu Nick admina banującego: Klau_dia @Angel Opis sytuacji: Zaraz ss'y od każdego admina na ns dostanę. :v Wyciag z konsoli: Wyszedłem z cs'a na ns Link do bana: http://bany-deagleshot.xaa.pl/ban_list.php?bid=12309 Data i Godzina: 07.12.2018 - 18:53:55 Serwer: JP Link do SS (SSy muszą być na Zippyshare w 1 paczkę): https://www51.zippyshare.com/v/YdJ8qSmg/file.html
 12. Nevcioo ♡

  odbanowany/a Rs'y

 13. Nevcioo ♡

  odbanowany/a Rs'y

  Ub, dodał inny temat.
 14. Nevcioo ♡

  odbanowany/a Odwołanie od Bana - Jelon

 15. Nevcioo ♡

  odbanowany/a Odwołanie od Bana - Jelon

  Demo czyste, a dla Cb @Mody protim, popatrz na osoby które banujesz ze specta/jak nie żyjesz niż tylko z zgłoszeń i to, że ogarnia bhopa na serwerze gdzie to jest najłatwiejsze i nie mogłeś go dogonić to już nie mój problem.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×