Skocz do zawartości
0/60

Naro

Opiekun UBTeam CS:GO

Reputacja

20 Nowicjusz

3 obserwujących

O Naro

Ostatnie wizyty

254 wyświetleń profilu
 1. Naro

  Podanie o Admina

  Uzywaj opcji edytuj po coś ona jest ... a nie zakładasz 2 tematy.
 2. Naro

  [Skarga] John

  Wnoszę o Degradację na rangę -> Opierdalacz Forumowy!
 3. Lista Adminów przebywających na urlopach. @Matełko Urlop od 18.04.2019 - 01.05.2019 14 dni @ineed Urlop od 11.04.2019 - 19.04.2019 7 dni @Matełko ilość dni urlopu wykorzystanego 14 dni licząc od 18 kwietnia do 1 Maja. @ineed Ilość dni urlopu wykorzystane 7 dni od 11.04. do 19.04 @aloe 26 dni urlopu do wykorzystania @Qacer 26 dni urlopu do wykorzystania Każdy z Adminów otrzymuje pule 26 dni w roku urlopu wypoczynkowe. Po wykorzystaniu urlopu w poważniejszy wypadkach urlop należy zgłaszać mnie osobiście na TS3.
 4. Witam, z dniem Dzisiejszym otwieram rekrutacje zbiorą na opiekunów serwera. Wymagania Do zadań opiekuna należy: Dodawanie Adminów. Przyjmowanie Podań, Odrzucanie. Przyjmowanie Propozycji. Przyjmowanie Skarg. Opieka nad Adminami. Wzór Podania Nazwa serwera: Imię: Wiek: Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Staż na serwerze: Znajomośc sourcemoda (1-10): Zaufanie wobec graczy (1-10): Dlaczego akurat Ty: Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Podania składamy w tym Temacie.
 5. Naro

  przyjęta [ SKARGA ] - SUSHI

  Potwierdzam jako świadek zdarzenia, również wrzucam od siebie SS https://prnt.sc/nbxkfq https://prnt.sc/nbxkkh
 6. Naro

  X czy Y

  Zdecydowanie kąpiel w wannie! Sernik vs Szarlotka
 7. Temat, można zamknąć, dziękuje wszystkim za krótką ale owocną współpracę.
 8. Witam postanowiłem dodać na serwer nowy plugin który przy 16 osobach na serwerze będzie losował vipa za darmo dla 1 z graczy
 9. Odrzucam Podanie napisałem byś napisał zgodnie ze wzorem następne możesz złożyć po weekendzie. Zastosuj się do wzoru.
 10. Lista Administracji na serwerze AWP #2 Właściciel Serwera @Naro Admini Serwera @ineed @aloe @Matełko

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...