Skocz do zawartości

VooFy

Admin Serwera [JailBreak]

Reputacja

33 Nowicjusz

3 obserwujących

O VooFy

 • Urodziny 1994.02.04

Informacje

 • Ulubiony Serwer
  JailBreak

Ostatnie wizyty

208 wyświetleń profilu
 1. @meqly, wiadomo o co chodzi, ale jakiś gracz typu Zenek Marchewka nie będzie się trudził z tego powodu i po prostu poszuka innego serwera, dlatego takich map nie powinno być na serwerze. A co do map, jest do tego przeznaczony odpowiedni temat, więc zaproponuj tam coś od siebie.
 2. Witam. W temacie z propozycjami dotyczącymi map już był poruszany temat, że niektóre mapy nadają się do usunięcia. 1. jail_aJ_ultimate - zbugowane cele, mało miejsca 2. jail_arozina - spadki FPS, słabo wykonane tekstury, źle się na niej prowadzi 3. jail_brazilian_v3 - mapa nie działa 4. jail_buyukisyan_v10 - jest już identyczna mapa o nazwie jail_buyukisyan_dark, więc nie wiem po co trzymać ją na serwerze 5. jail_xmf - mapa na której nie da się grać przy większej ilości graczy, ponieważ po prostu jest za mała 6. jb_satomi - mapa nie działa 7. jb_community - mapa nie działa 8. jail_TheDeath_Castle_v2 - słaba mapa, często zmieniana przez adminów, w dodatku gracze skarżą się, że nie mogą wejść na serwer, kiedy ta mapa jest grana Mam nadzieję, że te mapy wymienione przeze mnie zostaną jak najszybciej usunięte z serwera, szczególnie te 3, które crashują serwer. Jak tylko mapki zostaną usunięte, to w tamtym temacie z propozycjami nowych map poszukam jakichś nowych w zastępstwie.
 3. VooFy

  odbanowany/a Odwołanie od bana - SplashID

  Byłem w CT kiedy bany został nałożone i w sumie nie wiem o co chodzi. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, że ktoś podrzucił broń i nagle wszyscy zaczęli się rozbiegać po celi, a że prowadzący się nie zmienił, to zacząłem zabijać. A wrzucanie osób do jednego worka, ponieważ są z innej sieci lub byli jest nie na miejscu, ponieważ to też pokazuje poziom niektórych osób. Jest regulamin, do którego admin powinien się dostosować, a nie robić samowolkę w postaci bana na zawsze z takim powodem. Wypowiadam się, ponieważ byłem świadkiem zaistniałej sytuacji, więc proszę czytać ze zrozumieniem.
 4. VooFy

  Oceń utwór poprzednika :)

  6/10
 5. VooFy

  Oceń utwór poprzednika :)

  9/10
 6. VooFy

  Oceń utwór poprzednika :)

  4/10
 7. VooFy

  Oceń utwór poprzednika :)

  8/10
 8. VooFy

  Oceń utwór poprzednika :)

  7/10
 9. VooFy

  Oceń utwór poprzednika :)

  4/10
 10. cip cip

 11. VooFy

  zamknięty #30 Pytanie Dnia

  15
 12. VooFy

  przyjęta Propka

  Jeżeli kilka osób w tym samym czasie kliknie jakiś przycisk to i tak będzie dużo spekulacji i kontrowersji moim zdaniem.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×