Skocz do zawartości

Jelon

Użytkownik

Reputacja

9 Świeżak

O Jelon

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jelon

  Oceń utwór poprzednika :)

  0/10
 2. Jelon

  odbanowany/a Odwołanie od bana - SplashID

  Gracz SplashID nie dostał żadnej broni, to mi ją podrzucono i nikt z ct nie zginał z niej jak dobrze pamiętam. Bezpodstawny ban, jeszcze kłamiesz w odpowiedziach żeby tylko ban został, bo grał na konkurencyjnej sieci.
 3. Jelon

  odbanowany/a Odwołanie od Bana - Jelon

  Coraz śmieszniej się robi, dwóch typków z UBTeam nie umieją obejrzeć demka i sami ocenić, zamiast tego wolicie czekać na jakaś rozpiskę? Wyższa Administracja powinna wasza kwalifikacje również sprawdzić czy macie jakiekolwiek pojecie na temat pełnionej przez was funkcji UBTeam'u, pewnie tez nie macie pojęcia co to jest i na czym polega AutoBH jak i inne wspomagacze do cs 1.6.
 4. Jelon

  odbanowany/a Odwołanie od Bana - Jelon

  Syfu z kolegami? Jakimi mi powiedz bo gram sam zawsze, a co do AutoBh to nie masz bladego pojęcia jak to wygląda i na czym polega radze ci się do edukować. Pograj sobie nie raz na HNS bądź DR, a nie na miernym Deathrunie z AutoBH po którym nie masz pojęcia o graniu bez niego. Mam przegrane parę lat na takich serwerach typu HNS, EasyBlock, więc nie pierdol mi ze gram na AutoBH.
 5. Nick: Jelon Nick admina banującego. Mody Opis sytuacji: Otóż grałem sobie na waszym JB, była zabawa ganiany więc uciekałem CT'kom, po czym Pan bądź dzieciaczek, uważam ze to drugie, o nicku Sasuke powiedział że mogę się pożegnać z serwerem i otrzymałem takiego oto bana jaki jest poniżej, tylko od admina Mody. Wyciag z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: Mody [AMXBans] You can complain about your ban @ DeagleShot.eu [AMXBans] Reason: 'AB <3' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:158146173' [AMXBans] Your IP: '89.228.247.31' [AMXBans] =============================================== Link do bana: http://bany-deagleshot.xaa.pl/ban_list.php?bid=11976 Data i Godzina: 2018-12-05 22:36 Serwer: JailBreak ------------------------------------------------- P.S. Polecam wyższej Administracji sprawdzać bardziej kwalifikacje graczy, których przyjmujecie na te funkcje, bo jak widać nie mają zielonego pojęcia o AutoBH, bo za niego podobno dostałem tak mi napisało dwoje graczy obecnych na serwerze.
 6. Jelon

  zamknięty Poradnik rozdzielczość

  To tak się da?
 7. Jelon

  Oceń utwór poprzednika :)

  4/10
 8. Jelon

  załatwione Skarga Czarny

  Więcej się rozpisz, aż oczy bolą od tego tak to żeś pięknie napisał nie da się czytać. :C
 9. Jelon

  Oceń utwór poprzednika :)

  0/10
 10. Jelon

  pożegnany/a nara iks deee XDDDDDDDDDDDDDDXDDDD

  Więcej XD proszę zastosuj, bo to takie śmieszne.
 11. Jelon

  Kto pod nami napisze?

  O,super,zgadłeś To,może,teraz,Kenshi
 12. Jelon

  Kto pod nami napisze?

  Tak Jelon
 13. Jelon

  Kup coś innej osobie

  Bieżnie

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×