Skocz do zawartości

Wyimaginowany

Użytkownik

Reputacja

8 Świeżak

O Wyimaginowany

Informacje

 • Imię
  Przemysław
 • Lokalizacja
  Podlaskie

Ostatnie wizyty

65 wyświetleń profilu
 1. Wyimaginowany

  załatwione Darmowy SVip

  Nick: Wyimaginowany Steam ID: STEAM_0:0:26158018 Sid/Hasło (hasło na pv): priv
 2. Wyimaginowany

  zamknięty Czas ożywić ten dział.

 3. Nick: Wyimaginowany Imię: Przemysław Wiek: 19 Znajomość AMX (1-10): 7?(zależy w jakiej skali patrzeć znam komendy i kiedyś wgrywałem pluginy na serwer jb) Sprawny i działający mikrofon: ta Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Wyimaginowany/145.239.16.119:27015/ Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: No oczywiście, że dla sławy i chwały. A tak serio to po prostu denerwuje mnie, gdy wracam np z pracy i jest jakieś dziecko w ct czy coś takiego i muszę szukać admina po steamie by wbił na 2 sekundy i go zbanował albo przerzucił, wolałbym to od razu sam zrobić. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak, STEAM_0:0:26158018 Staż w Counter-Strike 1.6: Nie wiem kto by to policzył, na steamie mam 1467 godzin na non steamie może 2 razy tyle. Ogólnie jeżeli patrzeć latami to tak z 10 lat Czy posiadałeś już admina?: Tak
 4. Wyimaginowany

  załatwione Strażnik/regulamin/błąd

  Mam trzy sprawy: - 1 to propozycja. Szukałem w regulaminie ale nie znalazłem(może źle szukałem) nakazu wchodzenia dla adminów do ct w wypadku, gdy nie ma żadnych chętnych. -2 to zgłoszenie błędu. Mianowicie czasem, gdy admin przeniesie gracza z ct do tt, to pomimo, iż ten gracz jest w tt to dalej ma broń i może zabijać tt (trudno wytłumaczyć) -3 to propozycja. Kiedyś na jb spotkałem się z określeniem strażnik(był to pomocnik admina) miał on możliwość kickowania, przenoszenia graczy z ct do tt i pare innych opcji, taki po prostu okrojony admin. Dzięki temu osoba, która jest ogarnięta ale nie na tyle by zostać adminem dalej by mogła pomagać na serwerze i by dużo nie nabroiła. W dodatku mogła by to być forma okresu próbnego. Ps. Jeszcze teraz mi wpadł do głowy 4 pomysł czyli usunięcie mapy jail_facebook, bo jest druga taka mapa tylko o wiele bardziej rozbudowana jail_facebook_(coś tu jeszcze). W dodatku na tej mapie jest kz tak trudny, że bez abh się nie da go przejść.
 5. Wyimaginowany

  załatwione Ruletka - buntownik

  Moim zdaniem powinniśmy go ignorować ale gdy np mamy drugiego buntownika i przypadkiem oberwie ten poszukiwany(ten sam strój czerwony) to nie powinno być fk.
 6. Wyimaginowany

  załatwione Glock w celi

  Dobra, przepraszam pomyliłem mapę. Zdawało mi się, że jest to mapa z kilkoma celami. W takiej sytuacji jestem za usunięciem broni.
 7. Wyimaginowany

  załatwione Ścinki w CS 1.6

  Może wchodząc na jakiś serwer ściągnąłeś przypadkiem jakiś głupi plik. Polecam odinstalować i zainstalować cs 1.6 na nowo, to parę minut tylko zajmuje.
 8. Wyimaginowany

  załatwione Glock w celi

  Jeżeli ct jest ogarnięte to od razu zareaguje na tą sytuację. M4 albo ak-47 jest lepsze niż taki glock. Ct może od razu udać się do danej celi(bo wnioskuje, że ta broń jest w celi) i kazać np więźniowi wyrzucić broń, a następnie tą broń gdzieś przenieść. Jeżeli wiezień upiera się, że broni nie ma jest opcja przeszukaj.
 9. Wyimaginowany

  zamknięty CHOWANY

  Można przeedytować tą grę tak by była atrakcyjniejsza, to nie musi być tak, że przez 6 minut się nic nie robi.
 10. Wyimaginowany

  Zagłosuj na JAILBREAK

  156
 11. Wyimaginowany

  zamknięty Konto

  Proponuje dodać system ustawienia hasła na nick. Po wejściu na serwer na danym nicku trzeba by było podać wcześniej ustawione hasło. Dzięki temu prostemu systemowi(gotowe pliki są na każdym forum amxx) pozbylibyśmy się podszywania się za inne osoby.
 12. Wyimaginowany

  zamknięty Zabawy

  Proponuję aby za zwycięstwo na zabawie(czyli byciu ostatnim, który przeżyje) więzień powinien dostawać życzenie, głupio jest po prostu umierać.
 13. Wyimaginowany

  zamknięty Sklep

  Proponuję aby na serwer został dodany sklep. Na większości serwerach on występuje i daje dodatkowe możliwości. W sklepie mogły by się znaleźć takie rzeczy jak granaty, dodatkowe hp czy nawet i auto bh albo mniejsza grawitacja. Ułatwiało by to czasem bunty albo wygranie jakiś starć między więźniami. Oprócz zwykłego sklepu za dolary(czy jak się zwie ta waluta w cs 1.6) można by dodać także sklep dodatkowy za jakąś inną walutą(często jest to nazywane np fajki). Fajki by się zdobywało za zabijanie innych graczy podczas zabaw albo strażników. Ps oczywiście w tym sklepie za "fajki" byłby dodatkowe rzeczy takie super i fajki by się zapisywały na stan konta i przechodziły na kolejne gry.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×