Skocz do zawartości

wSUMie

Użytkownik

Ostatnia wygrana wSUMie w dniu 19 Październik 2018

Użytkownicy przyznają wSUMie punkty reputacji!

Reputacja

19 Świeżak

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

64 wyświetleń profilu
 1. wSUMie

  załatwione Skarga na dope

  http://prntscr.com/lcd21r punkt 6. regulaminu, say what
 2. Zaznaczam, że nie jest to odwołanie od bana, lecz SKARGA. W tym temacie nie ukazujecie dowodów na moje zachowanie. Nick użytkownika: dope Ranga użytkownika: Redaktor FP Powód skargi: Grożenie DDOS'ami Czas zdarzenia: ~18:35 Krótki Opis: Prowadząc mało kulturalną debatę na SB gracz o nicku @dope. ღ zagroził mi DDOS'ami. Świadkowie: Smyku, Smajlejka, Naterka Link do dowodów: http://prntscr.com/lccs3q § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
 3. wSUMie

  odrzucone Warto sprobowac :D

  Specjalnie założyłem konto, aby wypowiedzieć się w owym 'podaniu'. Zanim nasuną się Wam jakiekolwiek pytania, wątpliwości dotyczące wypowiedzi to pozwolę sobie napisać, że jestem osobą naprawdę TOLERANCYJNĄ. 1. Zastanowiłbym się nad zachowaniem gracza, a następnie spojrzał na rangę, jaką chcecie go obdarzyć. Jest to osoba, która ma problemy ze samym sobą, często działa pod wpływem emocji, niezrównoważony. 2. Jak ma wypowiadać się w skargach, skoro... Podanie napisane jest tak chaotycznie, że nie da się go czytać. Wydaje mi się, że miałby problemy z racjonalnym wypowiedzeniem się. 3. To ile razy kto był w UBT nie świadczy o jego 'umiejętnościach'. To, że ktoś tak napisze, to w rzeczywistości tak nie musi być. Najbardziej sprawdzonym sposobem jest po prostu wysłanie zestawu demek i ss'ów do rozpiski w celu sprawdzenia. Osoba, która nie miała nigdy z tym styczności może okazać się lepszym kandydatem. Któż wie? 4. W tym przypadku wystarczy kultowy fragment filmu: https://www.youtube.com/watch?v=7zAHO3_hr7Q 5. Opinie osób powyżej... Patrząc na wypowiedzi nade mną postanowiłem odnieść się do kilku z nich. Mówisz, że nie ocenisz, a piszesz patrząc po innych wypowiedziach, że sprawuje się "ponoć dobrze". Steam jest wymagany do uzyskania tej rangi. To nie jest plus, to jest WYMAGANIE. Pomijam sam fakt, że trzeba mieć 16 lat. Bez komentarza. Ty także się pomyliłeś. Nie pisze się "z małej litery" tylko "małą literą". (zaraz znajdą się ludzie, którzy mi wypomną, gdzie przecinka zapomniałem) Jak wiek może być plusem, skoro wymagane jest 16 lat? Bez komentarza, v2. ... Ad 1. - ... Ad 2. - Z czego znany? Z obrażania ludzi? ... Proszę o przemyślenie nad tym podaniem jeszcze raz. Nie róbcie szopki, nie dawajcie prezentu, bo Dzień Dziecka jest w czerwcu, a nie w październiku. Z ciepłymi pozdrowieniami, wSUMie.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...