Skocz do zawartości
Junior Admin

looĸ

Junior Admin

Zawartość dodana przez looĸ

 1. Chcesz pomóc w rozwoju Serwera? Przejdź tutaj: https://cssetti.pl/serwer/46.29.21.219:27400 i oddaj głos na nasz serwer! Jak to zrobić? Po prostu zaznacz opcję "Nie jestem robotem" i gotowe! Można głosować jeden raz w ciągu dnia! Możesz wpisać w tym temacie numer głosu, który oddałeś. Wielokrotne głosowanie = wielokrotna reputacja! ?
 2. Chcesz pomóc w rozwoju Serwera? Przejdź tutaj: https://cssetti.pl/serwer/145.239.237.104:27120 i oddaj głos na nasz serwer! Jak to zrobić? Po prostu zaznacz opcję "Nie jestem robotem" i gotowe! Można głosować jeden raz w ciągu dnia! Możesz wpisać w tym temacie numer głosu, który oddałeś. Wielokrotne głosowanie = wielokrotna reputacja! ?
 3. Chcesz pomóc w rozwoju Serwera? Przejdź tutaj: https://cssetti.pl/serwer/147.135.197.51:27015 i oddaj głos na nasz serwer! Jak to zrobić? Po prostu zaznacz opcję "Nie jestem robotem" i gotowe! Można głosować jeden raz w ciągu dnia! Możesz wpisać w tym temacie numer głosu, który oddałeś. Wielokrotne głosowanie = wielokrotna reputacja! ?
 4. looĸ

  załatwione [AWANS] SmuFF'y.

 5. looĸ

  dope się pokaże.

  Już kilka razy widziałem tego seksiak
 6. W tym temacie piszemy opinię o naszym Junior Administratorze, którym jest: @looĸ
 7. Chcesz pomóc w rozwoju Serwera? Przejdź tutaj: https://cssetti.pl/serwer/145.239.16.101:27015 i oddaj głos na nasz serwer! Jak to zrobić? Po prostu zaznacz opcję "Nie jestem robotem" i gotowe! Można głosować jeden raz w ciągu dnia! Możesz wpisać w tym temacie numer głosu, który oddałeś. Wielokrotne głosowanie = wielokrotna reputacja! ?
 8. looĸ

  zamknięty Halsey - Without Me

 9. looĸ

  #102 Pytanie na dziś

  Zdecydowanie dwa razy mądrzejsze
 10. looĸ

  przywitany/a Siema

 11. looĸ

  zamknięty [Urodziny] SplashID

 12. W dniu dzisiejszym [14.12.2018r.] swoje urodziny obchodzi: @SplashID Życzę Ci: - dużo zdrowia, radości i śmiechu - wspaniałej i kochającej rodziny - pracy, zawodu i wykształcenia - pieniędzy, miłości - czego Sobie zapragniesz Wszystkiego Najlepszego!
 13. looĸ

  100 DNI

  Witajcie Drodzy Użytkownicy! W dniu dzisiejszym mija 100 dni od reaktywacji sieci DeagleShot.eu Start kolejnej edycji DeagleShot'a był bardzo długo wyczekiwany przez graczy, użytkowników, ale i również przez administrację. Nikt nie wiedział, kiedy dokładnie wystartuje kolejna edycja, aż w końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień. 29.08.2018 godzina 20:46 - OTWARTE! Pierwszym zalogowanym użytkownikiem był: @[email protected] 2018.08.28 22:19 - Zalogowano z nowego urządzenia: Chrome w Android. "Otwarcie nie było łatwe. Bardzo długo pracowaliśmy przy forum, aby wystartować gotów w 100%. Po otwarciu nie spodziewaliśmy się tak gigantycznego przyrostu użytkowników oraz graczy serwerów, to było niesamowite uczucie." 100 DNI - 1 000 UŻYTKOWNIKÓW Kochani Użytkownicy - dziękujemy Wam, za tworzenie tego wspaniałego projektu, jesteście WIELCY! Podziękowania: - Użytkownikom oraz graczom - dziękujemy za to, że jesteście z nami, za to, że dokładacie coś od siebie w realizacje projektu. Bez Was, to wszystko by nie istniało, to Wy tworzycie DeagleShot'a - Dziękujemy! - Administracji - w imieniu graczy oraz użytkowników, dziękuje Wam za wszystko co zrobiliście, za wszystkie serwery, jakie nam udostępniacie, za wspaniałe forum, na którym możemy przebywać. W szczególności dziękujemy za reaktywacje sieci, bo czekaliśmy bardzo długo - Dziękujemy! Kiedyś vs dziś: Czasy, kiedy nie było JB: Awanse: Drodzy Użytkownicy z całego serca dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami. Twórzmy dalej wielki projekt DEAGLESHOT.EU! Autorstwo: look Szata graficzna by Sushi
 14. looĸ

  nadana Ranga

 15. looĸ

  Wywiad look

  Dziękuję, jest meegaa!
 16. looĸ

  przyjęty [URLOP] - HAS

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×