Skocz do zawartości

Przebiegla Zebra

Grafik

Ostatnia wygrana Przebiegla Zebra w dniu 29 Listopad

Użytkownicy przyznają Przebiegla Zebra punkty reputacji!

Reputacja

242 Uzależniony

O Przebiegla Zebra

 • Grupy Admin Serwera [AIM/AWP], Admin Serwera [DR]
 • Urodziny 2003.06.12

Kontakt

 • GaduGadu
  65233935 (żadko tam jestem)
 • STEAM
  https://steamcommunity.com/id/FanVatashy/
 • SnapChat
  Sectatox
 • Skype
  Nie posiadam, a co sex kamerki?

Informacje

 • Imię
  Michał
 • Wiek
  15
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń
 • Ulubiony Serwer
  DeathRun

Ostatnie wizyty

202 611 wyświetleń profilu
 1. Przebiegla Zebra

  [SKARGA] Smoczuusia

  Tu nie chodzi o inspirację tylko o to, że idzie na łatwiznę. To tak jak by przekopiował Greccy tekst Szekspira i podmienił tylko pare słów. @xcreative Tu nie chodzi o wzorowanie, tylko o robienie z szablonu.
 2. Przebiegla Zebra

  Galeria KOMPAN

  Ja uważąm, że grafika nr 1 jest spoko, lecz mało w niej zrobiłeś, nałożyłeś teksturę i napis. 2. Tutaj trudno mi się wypowiedzieć
 3. Przebiegla Zebra

  look Wyzywam Cię!!!

  Jeżeli obaj się zgadzacie to czekam na pracę
 4. Przebiegla Zebra

  [SKARGA] Smoczuusia

  Nick użytkownika: @'smoczuusia Ranga użytkownika: Grafik. Powód skargi: Robienie pracy na odpie***l, kradniecie prac, a dokładniej szablonów. Czas zdarzenia: Ciągle. Krótki opis: No cóż, Pani Smoczusia zaznacza prace @DarkAng3l!, usuwa zawartość i wrzuca swoją. Nie raz po prostu pracę obróci, czy tam usunie pewien element. Myślałem, że jest kreatywna, a tutaj leci na łatwiznę i robi z "gotowców". Świadkowie: @DarkAng3l!, @FeQ Dowód: By było prościej, pierwsza praca będzie darkangel, a druga praktycznie identyczna Smoczusi. pierwsza Praca DarkAngel, druga justme. (Smoczusia) Pierwsza praca darkangel, druga justme, zostały usunięte tylko kwiatki. Oto kolejny przykład lecenia z szablonu, 1 praca DarkAngel, druga smoczusi. Tutaj chyba nawet 1:1 Kolejny przykład Pierwsza praca Dark Angel A tutaj smoczusi jak widać w tym przypadku praca została tylko obrócona i nałożona inna praca. @SmuFFy ♡ ja do tego nie mam bólu dupy, tylko, że idzie na łatwiznę. @'smoczuusia Nie nie hehe, to że lecisz na łatwiznę. Edit: Widzisz, po prostu pokazuję jakie masz świetne pomysły. Edit2: No wcale, nie ma podbieństwa, wcaaale, szablon nie jest podobny, nie nie, grafika, która zostałą zrobiona brushami, została zrobiona identycznie, nie nie nie ma tu podobieństwa. Sama to zrobiłaś i wgl, poświęciłaś swoje 5 minut. W razie wątpliwości podeślę wam psd prac od darkang3l(ssy), oraz linki gdzie prace zostały stworzone. Linki prac , które nawet były rok temu robione, a smoczusia za przeproszeniem podjebała szablon.
 5. Przebiegla Zebra

  nadana [Admin DR] `Przebiegla Zebra.

  Nick: `Przebiegla Zebra. Ranga: Admin DR Dowód przyjęcia:
 6. Przebiegla Zebra

  Pod ostrzałem - Lexi.

  Nom spoko
 7. Przebiegla Zebra

  Najlepszy konkurs na DS!!!! WBIJAJ

  +rep Dobry konkurs
 8. Przebiegla Zebra

  Głosowanie: bungee ;x & PrzebieglaZebra

  To ja też coś dodam od siebie, wrzuciłeś pracę z szybkiej rekrutacji. Jest to żenujące i mnie to śmieszy. Do pojedynków się robi prace, a nie wrzuca gotowe. Styl powtarzalny? - Teamatyka mroczna czyli: Postrzępione rogi. Po za tym reszta jest robiona ręcznie. Każde postrzępienie jest inne. Podobny styl pracy, następnym razem poproszę o zrobienie pracy za mnie pewną osobę i będę obserwował jak mówicie, że to moja praca, gdyż styl "Powtarzalny" Edit: Pierwsza grafika przedstawia? -Tematyka miała być mroczna.. Ja tam widzę prześcieradło i troszkę kamieni.
 9. Przebiegla Zebra

  Elo cześć i ten teges

  elo
 10. Przebiegla Zebra

  Sygnaturka bezimienny

  Czekasz dalej czy close?
 11. Przebiegla Zebra

  [Poradnik] Jak zrobić napis z obrazka w GIMP 2.10?

  Dobry poradniczek, każdemu się przyda.
 12. Nick z gry: `Przebiegla Zebra. Wiek: 15 Link do profilu GT: https://www.gametracker.com/player/`Przebiegla Zebra./145.239.16.101:27015/ Steam ID(jeśli NS to pomiń): 0:1:220630936 Bany na Deagleshot.eu: Brak Doświadczenie w adminowaniu oraz grze: Uważam za wysokie, pełniłem już tę funkcję, oraz potrafię rozpoznać cheaty ułatwiające skakanie. Znajomość amx: [1/2/3]: 2/3 (Bardziej 2, lecz znam parę komend rcon) Posiadasz Mikrofon [OBOWIAZKOWE]:[Tak/Nie]: Oczywiście Swoje podanie oraz chęć przyjęcia do grona administratorów serwera motywuję: Doświadczenie moje jako admin dr'a, oraz to, że już pełniłem tę funkcję na 1wszej odsłonie ds'a, raczej problemów ze mną nie było, z miejsca podziękuje byłemu opiekunowi dr'a 1wszej edycji @Rufi Zapomoga dla serwera?(niewymagane): Raczej nie, zapomogą będzie adminowanie, oraz banowanie graczy, którzy psują innym rozgrywkę. (cheterzy, kampienie przy tp, skracanie itp.)
 13. Przebiegla Zebra

  załatwione [Sygnatura] - SmuFFy

 14. Twój nick: `Przebiegla Zebra. Nick użytkownika dla którego jest pochwała: @looĸ & @KILLTHERUDY! ღ Data i czas: Ciągle / codziennie Czym zasłużył na pochwałę ?: Zacznę pierw od Look'a. Dzielnie poświęca czas dla nas grafików, użytkowników, zawsze jest w stanie okazać pomoc, doradzić, a nawet przekonać kogoś do lepszego (chodzi tu o mnie, wiesz o co look). Potrafi sumiennie oceniać pracę grafików, doradzić co nie co. Dodam, iż jest bardzo chętny co do wszelkich propozycji, nie ma problemów z nim. Teraz czas na Rudego. Dzisiaj się wydarzyła sytuacja z cheaterem na AIM/AWP. Ziomek miał więcej flag, niż admin itd. Dzielnie siedział w bansie i odbanowywał nie winnych graczy. Poświęcił swój czas, a nawet starał się zabanować tego ziomka. Do tego bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Opis sytuacji: Wyżej opisane.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×