Skocz do zawartości

Graay #

Gamer

Reputacja

122 Forumowy maniak

6 obserwujących

O Graay #

 • Tytuł
  Za rok Junior Administrator Sieci
 • Urodziny 2000.09.20

Informacje

 • Imię
  Krzysiu.
 • Lokalizacja
  Koszalin
 • Ulubiony Serwer
  CSGO MOD

Ostatnie wizyty

276 wyświetleń profilu
 1. Graay #

  Co sądzisz o osobie nad Tobą?

  Smieszny gostek, ma śmiechowaty głos XD sikam jak on zaczyna wyzywać XDD
 2. Graay #

  Pod ostrzałem - Lexi.

  Kozak, tylko nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że jest dwulicowa. Odróżniajcie czasami internet od rzeczywistości.
 3. Graay #

  Ekipa

  Jutro wbije na nerwie, Wpkiem.
 4. Graay #

  zamknięty Ciekawostki A-Z #13

 5. Graay #

  Rekrutacja na Opiekuna Serwera Only DD2 MAPS

  Nick: Graay # Wiek: 18. Jak jesteś w stanie pomóc serwerowi?: Aktywnością na serwerze, steam / forum na którym jestem praktycznie ciągle. STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561197965378682/ Znajomość AMXX (1-10): 9 Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów etc.): Parę lat temu to robiłem kwestia przypomnienia, nauczenie się tego też nie jest problemem. Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Gamer, Admin serwera. Dlaczego chcesz zostać opiekunem?: Myślę, że będę grać na serwerze jak tylko ruszy reklama, jestem praktycznie ciągle dostępny na forum/steam bo mogę wejść na telefonie, więc zawsze jestem praktycznie do pomocy. GG to już w ogóle, jak nie śpię to jestem. Wydaję mi się, że dlatego. Pomoc finansowa w opłacie reklam/serwera (nie wymagane): Niestety jestem biedakiem, uczę się i nie mam pieniędzy na takie rzeczy. Treść przekonywująca do wyboru właśnie Ciebie (3/4 zdania): Jestem osobą, która zawsze znajdzie rozwiązanie w jakieś sytuacji. Jeżeli chodzi o jakąś sprawę z serwerem ( Banem, Skargami ) Nigdy nie jestem " za kimś " tylko za prawdą. Tak jak już pisałem, jestem aktywny na forum/steam/gg a nawet mogę facebooka podać Co by tu jeszcze dodać. Pełniłem już ową funkcję i problemów ze mną nie było.
 6. Zapraszam do zapoznania się z kolejnymi ciekawostkami, miłego! „Ta kraina spłonie. Nie od iskier roznoszonych przez wiatr, lecz od zemsty, jaką niesie moja dłoń.” 1. Brand został zaprojektowany przez Coronacha. 2. Dubbing polski podkłada Dariusz Błażejewski. 3. Jest drugim czempionem opartym na ogniu. 4. Brand oznacz "Płonąć" "Spalony" W językach takich jak: niemiecki, duński, holenderskim i szwedzkim. 5. Historia Branda jest podobna do historii Nautilusa. 6. Możliwe, że Brand jest inspirowany wielkim pożarem w mitologii nordyckiej. 7. Brand należał do lodowatego plemienia "Frejlord". Zdradził swoich sojuszników i stał się "Żywą pochodnią" 8. Mieszkańcy nazywali go bękartem najeźdźcy. ( Przez jego ojca ) 9. Ryze był nauczycielem Branda. 10. Brand kiedyś się nazywał Kegan Rodhe.
 7. Graay #

  zamknięty Poradnik Lucian

  Masny poradniczek
 8. Dzięki, tempo u mnie trochę spadło bo jestem alkoholikiem, ale się poprawię!
 9. Graay #

  [AWATAR GIF] Graay #

  Rodzaj grafiki [np. avatar]: Awatar GIF. Tematyka [obowiązkowa]: Anime. Wymiary: Odpowiednie. Kolorystyka: - Materiały: https://tenor.com/view/death-note-book-diary-gif-12611192 Napisy: Graay # DeagleShot Dodatkowe informacje: Chciałbym by napis Graay # był pod spodem tego napisu "Death Note" A pod Graay # Był napis DeagleShot i żeby napisy zmieniały się tak samo jak ten napis na tym gifie i żeby czcionka, kolor i rozmiar chociaz trochę przypominały ten z tego gifu. Link pomocniczy: https://tenor.com/view/death-note-book-diary-gif-12611192 Spełniasz wymagania [TAK/NIE]:Tak Jeżeli nie da się czegoś takiego zrobić to można zamknąć temat :)
 10. Graay #

  [Poradnik] Jak zrobić napis z obrazka w GIMP 2.10?

  Kozak, zrobiłem dokładnie to co Ty i wyszło mi gówno jakieś XD
 11. Graay #

  zamknięty Ciekawostki A-Z #12

 12. Graay #

  załatwione Tak to znowu ja [Sygnatura Graay #]

  Do zamknięcia.
 13. Graay #

  załatwione Tak to znowu ja [Sygnatura Graay #]

  Fajne, ale czekam na dalsze propozycję może ktoś coś zrobi jeszcze
 14. Rodzaj grafiki [np. avatar]: Sygnatura. Tematyka [obowiązkowa]: Anime Wymiary: Odpowiednia. Kolorystyka: Obojętna Materiały: Napisy: Graay # Dodatkowe informacje: Chciałbym by sygnatura była związana z anime "Death Note' nie podam materiałów bo jest wiele zdjęć. i chciałbym by czcionka byla napisana w podobnej do tej Link pomocniczy: https://www.google.pl/search?q=death+note+L+grafika&client=opera&hs=o8m&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhgLzp7o7fAhUyp4sKHcVJBjAQ_AUIDigB&biw=1024&bih=627 Spełniasz wymagania [TAK/NIE]: Jak najbardziej. s

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×