Skocz do zawartości

Karabinier

Zbanowany

Ostatnia wygrana Karabinier w dniu 18 Październik

Użytkownicy przyznają Karabinier punkty reputacji!

Reputacja

130 Uwielbiany

Ostatnie wizyty

959 wyświetleń profilu
 1. Nazwa: Karabinier Nagordy: 24 godziny na forum, 100 reputacji, 100 postów, Plebiscyt 4 razy wygrałem chyba, że chodzi o najświeższy, Urodziny.
 2. Karabinier

  Dołączenie serwera AIM/AWP

  Wyczytać sobie można, ale nie wiadomo, czy rzeczywiście taki jest, więc argument taki meh... (Nie chcę się czepiać, taka drobna uwaga ;)) Co do podania: Aktualnie na sieci są trzy serwery, które się rozwijają, więc moim zdaniem narazie wystarczy, bo tego jest za dużo. Bardziej bym się cieszył na jakiś serwer CS:GO. W dodatku masz 16 lat, więc nie wiadomo jak będzie z kasą, bo reklama kosztuje nie mało, a nie wiem, czy pracujesz, czy od rodziców kieszonkowe dostajesz i tak musisz się liczyć z tym jako właściciel serwera. Jeżeli twoje doświadczenie jest rzeczywiście takie jak podałeś, to zawsze na plus. Ogólnie jestem neutralny, choć uważam, że narazie wystarczy serwerów.
 3. cip cip

 4. Karabinier

  zaakceptowane Gamer StyX

  Jestem na tak, ponieważ widać, że ma chęci co dowodzi aktywność w dziale, wydaje się być miły oraz spełnia wymagania.
 5. Karabinier

  pożegnany/a żegnamy się z forum ;)

  Nie rób mi tego Grzesiek kurna!
 6. Karabinier

  przywitany/a Zeberka powraca!

  Hej Żebro!
 7. Karabinier

  zamknięty Próbny wywiad z ZAJONC

  Wycisnęłaś co się dało z odpowiadającego, wywiad wcale nie jest "długi", a skoro to pierwszy raz, to jest naprawdę świetny.
 8. Nick osoby, którą wyzywasz na pojedynek: @Nemaider kocie <3 Nick osoby, do której wysyłacie prace: @trash` Tematyka: CS:GO (Narysuj Dragon Lore'a w Gimp jak najdokładniejszego) Termin oddawania prac: 06-11-2018
 9. Karabinier

  [PORADNIK TS3] Backup permisji

  Bardzo treściwy, konkretny i rozbudowany poradnik. Czekam na więcej takich poradników twojego autorstwa! Plusik za staranność i chęci!
 10. Karabinier

  załatwione [Zlecenie] - Avatar - GoodBye

  @justMe Dobra biorę śmieciaka. Nie no żartuje pewnie, że tak
 11. Karabinier

  załatwione [Zlecenie] - Avatar - GoodBye

  Świetna praca! @AIMBOTMACHINE @justMe Jeszcze was pomęczę
 12. Karabinier

  odrzucone [Moderator] prof.Sensi

  Pozytywny człowiek i poukładany! W podaniu rozpisał się bardzo dokładnie i szczegółowo, a pisownią jakoś specjalnie nie grzeszy. Jeśli trzeba, zawsze potrafi pomóc/doradzić, ale miło by było, gdyby potrafił trochę aktywność, bo ostatnio go głównie w dziale o JB widziałem. Jestem na Tak. Dla mnie kandydat nr 3 na moderatora.
 13. Rodzaj grafiki: Avatar Tematyka: GTA San Andreas Wymiary: 250x250 Kolorystyka: Jasna. Materiały: - Napisy: GoodBye. Dodatkowe informacje: Poprosiłbym o jakiś zajebisty avatarek z GTA San Andreas. Wiem, że avatar takich wymiarów, to udręka, ale jeśli się da, to najlepiej z jakimś gifem, albo z napisem widocznym dobrze po ustawieniu. ;d @trash` @justMe Może wam sie przyda do "pojedynku" Link pomocniczy: -
 14. Karabinier

  zamknięty Moja Jakaż to piękna twarz i ja.

  Co to za potwór w pierwszym zdjęciu?

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×