Skocz do zawartości
john

[Zamknięta] Szybka rekrutacja na Redaktora FP

Rekomendowane odpowiedzi

Head Admin

Wzór:

Imię:

Nick: 

Opisz siebie w kilku zdaniach:

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?:

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?:

Kontakt:

Wymagania:

Aktywność

Poprawne posługiwanie się polszczyzną

Wiek min. 14 lat

Brak ostrzeżeń

Umiejętność czytania ze zrozumieniem

Mile widziane doświadczenie na owej posadzie

Wolne miejsca 4/4

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:  Szymon

Nick:  dope. ღ

Opisz siebie w kilku zdaniach: Nazywam się Szymon, mieszkam w Kaliszu. W tym oto roku zakończyłem swą edukację na poziomie Technik Informatyk z którego jestem zadowolony, i planuje iść dalej w tym kierunku :) Interesuje się sportami walki, tak jak i pograć w cs`a

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Jeszcze nie, ale myślę że dam radę. Pomoc @` . Rudaaa ♡ . się przyda :)

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: Chciałbym spróbować, nic nie szkodzi. NIe nadam się to dostanę degradację. Oczywiście podanie jest napisane za zgodą @john

Kontakt: Steam, GG, TS, FB

Edytowane przez dope. ღ
  • Kocham to! 1
  • Super 2
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Waldek

Nick:  wolt

Opisz siebie w kilku zdaniach:  

Jestem studentem filozofii, interesuje się przede wszystkim historią filozofii i głównie jej początkami, moją pasją są sporty walki i dodatkowo piłka nożna, na serwerach gram od niedawna, pochodzę z Krakowa.

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: 

Nie, ale to chyba nie problem pisać posty i je publikować.

Potrafię dobrze argumentować jak i pisać różnego typu prace pisemne, streszczać je by przekazać jak najwięcej informacji w jak najmniejszej ilości tekstu,

nie mam z tym najmniejszych problemów

( W razie potrzeby mogę przesłać kilka swoich konspektów filozoficznych w celu oceny moich możliwości)

Kontakt:

https://www.facebook.com/wxldek

https://steamcommunity.com/id/woltf/

Edytowane przez wolt
  • Lubię to! 2
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Wzór:

Imię:Mikołaj

Nick: @ZAJONC

Opisz siebie w kilku zdaniach: A co tu opowiadać. Nazywam się Mikołaj, mam 16 lat, mieszkam na Pomorzu, chodzę do 1 klasy Technikum informatycznego, interesuję się naszą graficzką @justMe <3, sportami takimi jak (szachy, piłka nożna oraz siatkówka), poza tym muzyką oraz grami komputerowymi, a od paru dni interesuję się programowaniem, lecz jestem w tym trochę zielony :).

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Jasne, miałem taką posadę na 2 poprzednich sieciach.

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: Chciałbym pomóc rudej i dope ogarnąć tą sprawę, żeby mieli więcej czasu dla siebie, miałem taką posadę i wiem na czym ona polega :).

Kontakt:PW/STEAM

• Lubię to! 2
  • Super 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak <3

+ miły

+ ogarnięty w tym temacie

+ kontakt

+ wiek

• Kocham to! 2
  • Haha 8
  • Zdziwiony 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Szybko rekrutacja zostaje ponownie otwarta z dniem 18.11.2018r. 

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 2
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

a

Edytowane przez KOMPAN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wzór:

Imię:Marek

Nick: Rufi

Opisz siebie w kilku zdaniach: Przeważnie jestem osobą spokojną, lecz zdarza mi się być ostatnio osobą podirytowaną. Interesuje się piłka nożna jak i redaktorstwem. W piłkę nożną zacząłem pykać jeszcze z bratem w młodszych latach. Drugim z moich zainteresowań jest redaktorstwo. Zacząłem nim się interesować, gdyż podobały mi się "obowiązki" ;D , Często gram w csa na zm. również  gram L4D. Podoba mi się ta gra.

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Doświadczenie mam i to nie jakieś tam małe. Na poprzedniej edycji DSA byłem właśnie redaktorem FP. Z tego co wiem sprawowałem się dobrze, wykonywałem swoje obowiązki jak i pomagałem nowym redaktorom FP ogarnąć sytuacje, gdyż niektórzy byli nowi.

Dobre pytanie. Mam wiele pomysłów co do rozwoju FP. Redaktorem byłem już tak jak wyżej wspomniałem na poprzedniej edycji DSA, więc mam to doświadczenie ;) .  Za moją pracę wyobrażam sobie wstawianie w wyznaczonym terminie postów z informacjami: Awanse, Redakcja, Zmiany na forum. Nowe serwery, Otwarte rekrutacje itd. 

Kontakt: gg na profilu / priv / Steam

Wymagania:

Aktywność +

Poprawne posługiwanie się polszczyzną +

Wiek min. 14 lat +

Brak ostrzeżeń +

Umiejętność czytania ze zrozumieniem +

Mile widziane doświadczenie na owej posadzie +

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wzór:

Imię: Kacper

Nick: ST0MP

Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem Kacper. Mam 15 lat. Większość ludzi mnie tu zna. Kiedyś byłem tutaj grafikiem, UBT i adminem serwera. Interesuję się sportem głównie piłką nożną. Nie będę się rozpisywał za bardzo, ponieważ nie ma na co.

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Niestety nie.

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: Ponieważ chciałbym pomóc obecnym redaktorom fp, mam dużo wolnego czasu, na FB jestem co dziennie po kilka razy.

Kontakt: PV/STEAM/FB (Mogę podać administracji)

Wymagania:

Aktywność +

Poprawne posługiwanie się polszczyzną +

Wiek min. 14 lat +

Brak ostrzeżeń +

Umiejętność czytania ze zrozumieniem +

Mile widziane doświadczenie na owej posadzie -

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

21.11.2018r Szybka rekrutacja zostaję zamknięta !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dnia 30.12.2018r. szybka rekrutacja zostaje OTWARTA!

• Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Bartek

Nick: Nodi

Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem miły, przyjacielski, odważny i hojny. Mam czarne włosy i niebieskie oczy

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Tak mam doświadczenie, ponieważ byłem już redaktorem fp

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: Ponieważ byłem redaktorem i wiem co powinienem wstawiać a co nie. Znam oczywiście panel fp

Kontakt: FORUM | STEAM | GG | FB | TS

• Nie lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Łukasz. 

Nick:  AquaDay

Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem osobą bardzo przyjazna dla ludzi. Chętny w udzielaniu pomocy użytkownikom. Dodam jeszcze że jestem szczery, sumienny oraz pracowity reszty się dowiedzie sami po czasie. 

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Tak posiadam doświadczenie. Na starym DS jako pierwszy sprawowalem tą funkcję i dobrze mi szło lecz zrezygnować musiałem bo miałem za dużo rang i nie dawałem rady. (PS. to był mój pomysł żeby zrobić redaktora FP :D) 

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: Posiadam doświadczenie. Często przebywam na FB. Będę dodawał różne ciekawostki oraz pisał o zmianach na naszej pięknej serwerowni. 

Kontakt: Steam/Ts3/Forum/FB(dla zaufanych telefoniczny) 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Filip

Nick: Góral

Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem w pełni sprawną osobą fizycznie i psychicznie, staram się o etet w jednosctce. Na codzień pracuje jako szeregowy. Uczęszczam na siłownie, skaczę ze spadochronu, uwielbiam adrenaline!

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Prowadzę własnego stronke na fejsie, z tematyką Offroad'u, nie traktujcie tego jako reklamę :)

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: Jestem ambityn i sumienny w tym co robię. Mam wiele pomyśłow jakie chcą zrealizować gdy dostanę szanse. Prowadzą swojego fp tak jak wspomniałem i go fajnie rozwinąłem. Mam sporo wolnego czasu, postaram się być aktywny. Lubie pracę w grupie, myślę że nadaję się na tą posadę pomimo słabego syażu na forum.

Kontakt: Steam/Forum/TS/GG.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wzór:

Imię: Filip

Nick: Jacobs

Opisz siebie w kilku zdaniach:  Jestem ambitnym i pracowitym człowiekiem, na codzień pracuje w jednostce wojskowej na stopniu szergowego. Mama wiele pasji które spełniam.

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Prowadzę osobistego fanpage'a.

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: Napisałem w pierwszym podejściu ;)

Kontakt: Steam/Forum/GG/TS

Nie lubie się powtarzać, dlatego tak wygląda podanie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:  Mam 2 to więc piszę 2 Krzysiek Marek.

Nick:  XShatanku.

Opisz siebie w kilku zdaniach: Co tu dużo pisać. Nazywam się  Krzysiek Mieszkam w Gdyni mój wiek 17latq chodzę do 1 klasy technikum.

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Niestety nie pełniłem nigdy takiej funkcji ale myślę że byście mnie nauczyli wiadomo każdy się uczy.

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?:  Ponieważ mam dużo czasu i mogę pomóc w wolnych chwilach kiedy jestem w domu.

Kontakt: Steam: Marek Koniarek, GG,FB,ts3,skype,discord.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Bartek

Nick: JRR`

Opisz siebie w kilku zdaniach: No jestem przyjacielkski, miły, pomocny, sympatyczny

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Tak, byłem redaktorem FP

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: No brakuje na sieci dobrych doświadczonych redaktorów.

Kontakt: Steam | Forum | GG | FB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Wiktor

Nick: L3G3ND4

Opisz siebie w kilku zdaniach: Osoba która niewywyższa się nad innymi , która potrafi podjąć mądrą decyzje , Miły opanowany człowiek który nie robi wielkich spin na serwerach a tym bardziej forum

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Co prawda nie posiadałem tej rangi na żadnym z forum ale wiem na czym to polega i mam zamiar w końcu podjąć decyzje napisania podania

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: Ponieważ przesiaduje dużo czasu na forum oraz portalach społecznościowych ale nic nie działam chodzi mi o range wkońcu trzeba od czegoś zacząć

Kontakt: Pw Forum , Facebook , Steam , gg 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: maciek

Nick: M4CI3K

Opisz siebie w kilku zdaniach: Mam na imię Maciek pochodzę z Woj, Pomorskiego mam 23lata, interesuje się scigaczami LwG ponad życie! 

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: posiadam. Prowadziłem kilka stron oraz LwG

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: mam trochę czasu chciałbym co nie co porobić jak i nudzę się. Doświadczenie posiadam chce spróbować pomoc oraz chciałbym się na coś przydać 

Kontakt: steam fb oraz na forum! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do składania podań!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Błażej

Nick:  Eteer

Opisz siebie w kilku zdaniach:Mam na imię Błażej, pochodzę z Województwa Lubelskiego. Interesuję się motoryzacją, sztukami walki (BJJ, Muay Thai, Boks) oraz AMXX (pluginami).

Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora fp?: Doświadczenia nie mam żadnego, lecz trzeba je zdobywać :D 

Dlaczego to właśnie Ty masz zostać redaktorem fp?: Na Facebooku jest aktywny, siedzę Non-Stop. Pomyślałem, że jest tylko 1 Redaktorom FP (nie licząc Opiekuna), potrzebna będzie mu pomoc.

Kontakt: Steam, TS3, Forum, Facebook

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybka rekrutacja zostaje zamknięta.

09.03.19 

Można składać zwykłe podania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybka rekrutacja zostaje otwarta 17.03.19.

Zapraszamy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ref

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacja zostaje otwarta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...