Skocz do zawartości
0/60
L0C0

Szybka rekrutacja na admina ONLY DD2#2 [ON]

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Witam. Jako, że serwer już startuje, reklama ruszy, mam wielką nadzieję, że za tym idzie wielki nawał graczy, dlatego pisze ten temat. Potrzebuje adminów, w zasadzie na już, którzy będą w stanie ogarniać serwer kiedy tylko będą mogli. Wiadome; na początku będą przez serwer przewijały się nowe osoby, więc trzeba będzie pilnować porządku.

Podania proszę składać w tym temacie.

Nick:

Imię:

Link do GT: 

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:

Czy posiadasz konto STEAM z grą cs 1.6? Jeśli tak podaj STEAM_ID:

Czy posiadałeś już admina:

Czy posiadasz sprawny mikrofon:

Coś o sobie:

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer:

Edytowane przez remb
  • Lubię to! 2
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: neeX

Imię: Sebastian

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Bo nie ma admina żadnego i chciałbym pomóc.

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: Tak STEAM_0:0:452824293

Czy posiadałeś już admina: Tak

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak

Coś o sobie: Mam 15 lat mam na imię Sebastian jestem miły i kulturalny. Pochodzę z woj Śląskiego zajmuje się amx i MyBB. Lubie grać w piłkę nożną.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: z forum deagleshot XD
Edytowane przez ??neeX??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: pąąączuś

Imię: Kamil

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chce pomoc w rozwoju tego seerwera , poniewaz dopiero powstal a , z racji iz jest to mod FFA Potrzeba adminow :)

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID:: Tak posiadam STEAMID:  STEAM_0:0:56306112

Czy posiadałeś już admina: TAK

Czy posiadasz sprawny mikrofon:TAK

Coś o sobie: MAm na imie Kamil , gram w pilke reczna , jezdze sobie Bawarka e46 :) lubie dziewczyny.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Na serwer trafilem poprzez zobaczenie go na forum :)
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: $K0L0S$

Imię: Krystian

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ serwer jest nowy i chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze Jak i banowaniu cheaterów. 

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: 0:1:178052240

Czy posiadałeś już admina: Tak. 

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście. 

Coś o sobie: Krystian, lat 18. Moje hobby to granie w piłkę nożną Jak i słuchanie muzyki. Uczęszczam do 3 klasy liceum na profilu "elektromechanik", oraz jestem bardzo szczęśliwy w związku z moją dziewczyną którą bardzo kocham. 

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Poprzez forum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: Arb

Imię: Adam

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Jestem miły i uprzejmy wobec graczy , mam kulture i jestem odpowiedzialny. Serwer jest nowy i dodatkowa para rąk do ogarnięcia się przyda.

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:440689663   0 00:12   66    0

Czy posiadałeś już admina: Posiadałem admina wiele razy , i sprawowałem się również dużo razy.

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście 

Coś o sobie: Jestem Adam mam 14 lat , interesuję się mechaniką i graniem w gry komputerowe.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Szukałem po okładkach ffa i trafiło na to ;D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: StyX

Imię: Mateusz

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Jestem osobą kompetentną, pełniłem te funkcję wielokrotnie, bez żadnych skarg, dodatkowo, posiadam doświadczenie w odróżnianiu cheatów od dobrej gry, chcę utrzymać porządek na serwerze.

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:421481852

Czy posiadałeś już admina: Tak.

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak.

Coś o sobie: Pochodzę ze Ślunska, lubie grać w gry, interesuję się nowościami technologicznymi, akutalnie pracuję. Więcej z rozmowy, bo nie umiem tak napisać coś o sobie XD.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: z Forum :)

• Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: buzieek

Imię: Dawid

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym pomóc serwerowi w ogarnięciu wszelakich problemów.Jestem nolifem 
więc często mogę rozwiązać problem.

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:216514798

Czy posiadałeś już admina: tak

Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak

Coś o sobie: Mam na imię Dawid, mam 14 lat i interesuje się motocyklami różnego rodzaju aktualnie posiadam bashana 250 i junak 901f. 
Ciekawi mnie też informatyka i prawdopodobnie w przyszłości będzie to mój zawód.  

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer:Polecił mi sieć @SmuFFy @StyX a na tej sieci znalazłem ten serwer 
Edytowane przez buzieek
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: trash`

Imię: Jakub

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ byłem już kilka razy administratorem na serwerach FFA, DD2, JB oraz właścicielem servera FFA.
Posiadam kulture wobec innych i staram się rozwiązywać konflikt ugodzeniowo, by dla obydwóch stron było dobrze 
Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: Tak!  STEAM_0:1:2574107

Coś o sobie: Jestem Jakub, mam 16 lat od 5 dni ^^. Interesuje się grafiką, elektromechaniką i od 5 dni HTML i C++. 
Mieszkam w małym mieście Ostrów Wlkp, w moim miescie jest wiele zabytków. W cs1.6 gram od 4-5 lat.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: forum ^^
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
Nick:  Noizy

Imię:  Michał 

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:   Ponieważ na serwerze jest pełno spalonych graczy. Chętnie będę pomagał właścicielowi kiedy tylko będę miał czas.
Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID:  STEAM_0:1:244711110

Czy posiadałeś już admina:   Tak, wiele razy

Coś o sobie:   Mam na imię Michał, mam 13 lat. Jeżeli chodzi o wygląd to jest bardzo wysoki jak na mój wiek (chyba 180cm), mam czarne krótkie włosy i niebieskie oczy. Moimi zainteresowaniami są piłka nożna, w jakimś stopniu informatyka, trap (gatunek muzyczny) oraz astronomia/astrologia. W dziedzinie informatyki staram się ciągle rozwijać, pomaga mi w tym na pewno to że szybko się uczę. Jestem raczej humorystyczną osobą ale do tego typu rzeczy podchodzę poważnie i przykładam się jak tylko mogę.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer:   Poprzez forum.
  • Lubię to! 1
  • Yay 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: neeX

Imię: Sebastian

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Bo jestem często na serwerze i chce pomóc administracji na serwerze.

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: Tak  STEAM_0:0:452824293

Czy posiadałeś już admina: Tak na go mod

Coś o sobie: Mam 15 lat pochodzę z woj Śląskiego lubię grać w cs 1.6 zajmuje się MyBB

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Przez forum ``)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: ` Aleksandra

Imię: Ola

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ dostrzegłam, iż dużo osób używa niedowolnych oprogramowań, więc postanowiłam wspomóc
administrację, aby ich odciążyć. 

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:1429980

Coś o sobie: Mam na imię Ola. Urodziłam się 10 lipca 2000 roku, a więc skończyłam 18 lat. Uczęszczam do szkoły hotelarskiej i jestem w 3 klasie.
Mieszkam w mieście, który słynie z zamku - w Malborku. W wolnym czasie, po szkole zajmuję się pisaniem. 

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Zaprosił mnie mój serdeczny kaczy przyjaciel, więc z skorzystałam. No i spodobał mi się serwer: ] 
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Super 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:

ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)

Imię:

Patryk

16

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:

Ponieważ chciałbym pomóc obecnej administracji w utrzymaniu ładu i porządku na serwerze.

Posiadam spore doświadczenie w "byciu adminem", więc wiem co i jak.

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID:

STEAM_0:1:418811413

Czy posiadałeś już admina:

Owszem, kilkakrotnie.

Czy posiadasz sprawny mikrofon:

Mikrofon zepsuł mi się dokładnie 4 dni temu, aczkolwiek został już zamówiony nowy i z informacji, które dostałem na e-maila od dostawcy, to mikrofon zostanie doręczony dnia jutrzejszego.

Coś o sobie:

Młody, ambitny, dla którego praca w grupie to czysta przyjemność, zawsze uśmiechnięty chłopak z dużym poczuciem humoru, lecz kiedy trzeba potrafiący wpasować się w zaistniałą sytuację i z osoby, która lubi pożartować, wywodzi się całkiem inna osoba, potrafiąca utrzymać emocje i pomóc innej osobie.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer:

Razem z moją kaczuszką postanowiliśmy pograć na takowym właśnie modzie, spodobał nam się i tak już zostało.

• Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: `CrownMe/

Imię: Adrian

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Aby pilnowac porzadku na serwerze :)

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID:  STEAM_0:1:40565581

Coś o sobie: Pochodze z warminsko-mazurskiego skonczylem mechanika, mam duzo wolnego czasu aby posiedziec i pilnowac na serwerze wiec moze byc to w miare ok :P

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Przez forum trafilem na serwer :)
  • Lubię to! 2
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: Januszexs

Imię: Mikołaj

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: aby porządku pilnować

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: nie

Czy posiadałeś już admina: nie

Czy posiadasz sprawny mikrofon: bardzo dobry;)

Coś o sobie:  pochodzę z województwa Podlaskiego no i jestem w kl 8 ale to nie przeszkadza bo mam dużo wolnego czasu od 16-23

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: przez forum
Edytowane przez RedSkillTV
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: F1.

Imię: Kuba

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: hmm mam duże doświadczenie w tym byłem dużo razy Adminem serwera nawet kiedyś i awansowałem na Opiekuna

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID:  STEAM_0:1:441970152

Czy posiadałeś już admina: Tak posiadałem ale nie na tej sieci

Coś o sobie: Mam na Imię Kuba lat 17 interesuje się piłką nożna Cs 1.6 i piłką ręczną w Csa już gram ponad 10 lat więc doświadczenie jakieś tam mam :) 

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Hmm gram na dd2 u was więc na FFA też zajrzę 
Edytowane przez F1.
zapomniałem dodać steamid :D
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: 'fizuN

Imię: Damian

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Poniewaz chcialbym pomoc administracij w ogarnieciu serwera i jego rozwoju :)

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID:  STEAM_0:0:144793524

Czy posiadałeś już admina: TAK

Czy posiadasz sprawny mikrofon: TAK 

Coś o sobie: Nazywam sie Damian lubie dziewczynki najlepiej blondynki i zajmuje sie motoryzacja :)

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Po przejrzeniu forum :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: F1.

Imię: Kuba

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: chciałbym pomuc adminą w ogarnianu serwera :) 

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID:   STEAM_0:1:441970152

Czy posiadałeś już admina: Tak posiadam nawet tu na sieci Admin Go Mod

Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak

Coś o sobie:  Mam na Imię Kuba lat 17 interesuje się piłką nożna Cs 1.6 i piłką ręczną w Csa już gram ponad 10 lat więc doświadczenie jakieś tam mam :) 

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: no trafiłem przez tą sieć :D i sobie gram codziennie nieraz 
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszamy do składania podań, szybka rekrutacja została otwarta! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@L0C0 słyszałem że szukacie adminów 😎

Nick: BoTTeQ

Imię: Piotr

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: przeniosłem się z DD2 na ten serwer, lecz roi się od cheaterów, mam zamiar wprowadzić ład i porządek ;)

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: oddałem konto bratu, po wypłacie sobie załatwię ;)

Czy posiadałeś już admina: Tak, nie raz mam spore doświadczenie

Czy posiadasz sprawny mikrofon: TAK

Coś o sobie: Chce aby ten serwer był inny, chce dbać o jego dobro bo przypadł mi do gustu lecz brak adminów i spora ilość cheaterów robi swoje, mam zamiar dobrze dbać o dobro serwera i likwidować potencjalne zagrożenia ;)

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: grałem na Only DD2 lecz zauważyłem na forum ten, chciałem zobaczyć czy ciekawy i jakoś tak wyszło że mi przypadł do gustu i zostałem :)

Edytowane przez BoTTeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: Depresja = Zyletka

Imię: Dawid

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Wiem, że jest mało adminów i chciałbym pomóc w ogarnięciu tego serwera, bo cheaterów aż się roi na serwerze 

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:200242728

Coś o sobie: Interesuję się sportem i dziewczynami. W przyszłości chciałbym bym programistą. Jestem wolontariuszem w swoim miasteczku.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Szukałem serwera z małą ilością osób grających i tak trafiłem na ten serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:EssA``

Imię:Dawid

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Ponieważ jestem doświadczony. Też miałem swój serwer i wiem jak to jest gdy się nie ma osoby, która jest ogarnięta i potrafi dobrze wykryć oszustów.

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID:Niestety nie, ale planuje kupić za niedługo.

Czy posiadałeś już admina:Oczywiście, że tak

Czy posiadasz sprawny mikrofon:TAK

Coś o sobie:Mam na imię Dawid. Pochodzę z Krosna(woj.Podkarpackie), ale mieszkam w Jedliczu. Moim zainteresowaniem (oprócz cs oczywiście XD) jest piłka nożna. Na co dzień gram w drużynie piłkarskiej.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer:Wbiłem do was na forum i postanowiłem wbić do was na serwer :D

Pozdrawiam

EssA``

Edytowane przez Essa``

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: NoMercy.

Imię: Mateusz

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Ponieważ widzę,że na serwerze brakuję adminów a widzę cziterów
a chcę pomoc i nie szerzyć czitów..

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: Nie mam steam niestety.. ;(

Czy posiadałeś już admina: Oczywiście,że TAK

Coś o sobie:Hmm mam na imię Mateusz lat 15-scie,interesuję sie grafiką. Moim hobby jest wędkarstwo.
Amx znam na 7[czyli ogarniam jak na mój wiek a nie jak inni.. ja jestem ogarnięty..]
PS.Proszę o danie szansy mi a nie o odrzucenie za młody wiek.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: Szukałem serwera dd2 a z resztą kiedyś się grało na tym forum więc powróciłem ;)
Edytowane przez NoMercy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick: `No.1[TM] Major` ~

Imię: Daniel

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/`No.1[TM] Major` ~/145.239.237.158:27015/

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Mało administacji, nowy serwer, chętnie pomogę!

Czy posiadasz STEAM? Jeśli tak podaj STEAM_ID: https://steamcommunity.com/id/major_no_1/

Czy posiadałeś już admina:TAK

Czy posiadasz sprawny mikrofon: TAk

Coś o sobie: Nazywam się Daniel, pochodzę z Podlasia (tak mam internet XD). Interesuje mnie piłka nożna i dział informatyczny.

W jaki sposób trafiłeś na nasz Serwer: LOCO i tyle
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nick:F2.
Imię:Filip
Znajomość AMX (1-10):7/10
Sprawny i działający mikrofon:Tak 
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/F2./145.239.237.158:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Ponieważ grają gracze odpaleni umiem rozróżnić pro od czita 
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198879576334/ 
Staż w Counter-Strike 1.6:7/8
Czy posiadałeś już admina?:Tak ale nie na tej sieci 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:Poprzez Kolege 

Wiem słabe Gt ale nadrobie.Czekam na pozytywne rozważenie podania :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi