Skocz do zawartości
Tomczoog

odrzucona SUSHI SIE NIE ZNA WIĘC DAJE PROPKE-NAGRODY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tomczoog
Opis propozycji: A więc słuchajcie @Sushi się nie zna i nie chce mi przyznać racji. Moja propozycja wygląda następująco:
By zamiast za kolejną wygrana w plebiscycie dopisywać tylko do opisu co i kiedy to dać 2 nagrodę z opisem JEDNEJ nagrody(gdy mamy jedną nagrodę z opisem dwóch w topce nagród liczy się jako 1..). Mam nadzieję ze mnie rozumiecie XD
Link pomocniczych: SS

Zamiast tak :

Screenshot_2018-12-03-17-25-11-573_com.opera.touch.thumb.png.e803843f38ae840113c51e05fd35e7e5.png

Powinno to wyglądać tak:

Screenshot_2018-12-03-17-12-20-021_com.opera.touch.thumb.png.8b6f6ccfbe69467f2b08ae306223508b.png

• Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

No i masz    BANA  Tumczok

Będzie nawalone tych nagród od luja i zrobi się chaos. O wiele lepiej jest dodać jedną nagrodę i edytować w niej opis - dodawać w jakiej kategorii wygrał użytkownik i datę plebiscytu w jakim wygrał. 

Przykład:

Mister DeagleShot - Listopad 2018

• Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NO TO DODAJ DO TOPKI +1 BO INACZEJ TOPKA NIE MA SENSU XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

@Sushi ma racje, tak to powinno się robić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Head Admin

Durczoog zostawiamy to jak jest. Nie bez powodu wprowadziliśmy tę zasadę przyznawania nagród, Suszu wyjaśnił dlaczego.

• Lubię to! 1
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu