Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nasze Forum : Foxy-RP.PL

Nasz Discord https://discord.gg/wm528Fb

*** UWAGA JUTRO NA NASZYM FORUM ZOSTANIE ZAPREZENTOWANY NASZ SERWER, WIEC ZAPRASZAM DO OBSERWACJI :) ***

Witam, bardzo serdecznie.

Pewno każdy z was grał w dzieciństwie w GTA:SA, jednak czy każdy z was grał może na MultiPlayer? To już sami musicie sobie odpowiedzieć, ja kieruję do was propozycję nawiązania współpracy.

Aktualnie razem z moją ekipą tworzymy serwer [Autorski] w grze GTA:SAMP. Serwer polega na zasadach "Role-Play" czyli odgrywanie prawdziwego realnego życia.

Przed startem bedzie wykupywali reklame na nasz serwer i forum, takze nowych graczy o wiele wiecej przybedzie!

Chcielibyśmy aby nasz serwer został dodany do tabeli serwerowych, lub chociaż był wystawiony banner o naszym serwerze.

My od naszego projektu jesteśmy w stanie zaoferować dla członków Administracji darmowe PREMIUM na serwerze, a dla użytkowników forum mega zniżki na zakup konta PREMIUM.

Również my wystawimy wasz banner serwerowy na naszym forum, chcemy współpracować na tą chwilę tylko z jednym forum.

Chcemy dobrze zacząć projekt, więc chcemy jak najlepiej się rozreklamować.
Na naszych stanowiskach w zarządzie są osoby, które mają spore doświadczenie w tym co robią więc na pewno na naszej ekipie się nie zawiedziecie.

Oczywiście mamy również rekrutację co jakiś czas do ekipy serwera, więc można będzie spróbować swoich sił jako Supporter a nawet i na wyższej randze.

Na ten moment, nasz projekt nie był w żaden sposób reklamowany a już uzbierał 50 zarejestrowanych użytkowników w ciągu prawie tygodnia - czyli myślę zainteresowanie będzie duże na nasz serwer.

Wy nie ryzykujecie, a możecie tylko zyskać - decyzja należy do was.

Aktualnie codziennie prace trwają nad serwerem, i start już będzie w nowym roku czyli bardzo blisko.

Czekam na wypowiedzi, i rozpatrzenie mojej propozycji. Jeżeli chcecie więcej coś się dowiedzieć na temat serwera, zapraszam na Gadu-Gadu : 66184959

Pozdrawiam!

----------------  Odpowiedzi na pytania użytkowników itp. ----------------

@WETERAN

Forum bylo tylko rozreklamowane poprzez innych graczy forum przez wiadomosci typu discord/gg itp. Aktualnie chcemy jak najlepiej i najwiecej zrobic aby serwer w 100% funkcjonowal jak najlepiej. Po czasie na serwerze beda nowosci i aktualizacje.

@Vaside†.

Bedzie to serwer Role-Play z dodatkiem Truck i innych fajmych rzeczy. Serwer mrucznik to aktualnid juz DM a nie RP :D

@prof.Sensi

Tak, owszem zgadza się jest odpowiedni wzór. Jednak gdybym był go użył sądzę że nie było by to ładnie i estetycznie napisane, a dodatkowo nie zawarłbym w nim najważniejszych treści które chcę przekazać do użytkowników forum. A jeżeli dokładnie czytałeś, to jeszcze tego "serwera oficjalnie" nie ma, gdyż on dopiero powstaje.  Jeżeli ktoś potrafi dobrze pisać i przedstawiać daną rzecz to i nawet wzór nie jest potrzebny. Wracając do serwera, posiadamy serwer tylko dla "Administracji" do testowania, naprawiania danych rzeczy itp - żeby nie było zaraz myśli że serwer nie wystartuje czy też podobne zagadki w głowie.

I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, nie jestem Właścicielem Serwera  czy też forum, a bardziej osobą w ekipie Administracji.

Pzdr ;d

Edytowane przez QueQuality
oznaczenie uzytkownikow
  • Lubię to! 3
  • Zdziwiony 1
  • Kocham to! 1
Przez [email protected],

Po południu podejmę decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

50 Użytkowników  ?!!?!?!?!? rozumiecie to w ciągu tygodnia bez reklamowania czaicie  :D 

Gram czasami w GTA:SA Więc pograłbym na waszym serwerku :D 

Ja jestem jak najbardziej na TAK i to dobry pomysł.

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Jestem jak najbardziej za przyjęciem :) , Sam grałem na RP ale na MRuczniku i w sumie wróciłbym do SAmpa.

• Super 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak, tak ! <3

Ale będę crack @Haze gotować normalnie

+serwer

+są gracze

+jestem pewny, że ludzie z forum też by zagrali ;) 

Edytowane przez Matełko
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak

+ Pograłbym i wrócił do Sampa

+ Czuje, że może wypalić 

+ Ludzie chętni do grania są 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

oooo @Haze będzie grane coo?

Na wielkie tak !

+dużo graczy teraz wraca do samp

+wiele chętnych z forum

+myślę że dobrze sie rozwinie

Edytowane przez Oliwierass
  • Kocham to! 1
Przez looĸ,

Minimum 3 argumenty, albo dłuższa wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

nom pogralbym na serwerze rp jakims fajnym bo mrucznikrp juz mi sie zaczyna nudzic  na TAK

@Matełko  nom bedziemy gotowac crack 

Edytowane przez Haze
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie sztos. Sam gralem miesiacami czy nawet latami na MTA rp wiec chetnie tez i tutaj sprobuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LTybVDp.png&key=4c91f0538017e97309938813

Witamy Cię serdecznie, trafiłeś na dość nietypowy projekt. Łączymy legendarny kod Godfather'a z nowoczesnymi rozwiązaniami. 

Prostota jaka cechuje nasz serwer sprawi, że odnajdzie się tutaj każdy gracz - weterani i raczkujący po polskiej scenie role-play.

Zapraszamy do małego zapoznania się z naszą ofertą!

ROZGRYWKA

YB2Ss64.png?1&key=24e099408b8653f03f19b4

Napisz swój własny scenariusz, bez narzuconych sztywnych schematów!

322xbMU.png?1&key=20210e54e5562a0ce84066

Wejdź all-in i zasmakuj bogactwa.

ILptaQF.png&key=30488758ad650de22f6e2007

Przejmij władzę nad stanem.

D2ooh3s.png?1&key=916ee6249e1e6014357d2e

Twórz nowe przymierza

5xLcKDJ.png?1&key=0b6db9b31be87a98905674

Zapewnij bezpieczeństwo obywatelom miasta.

AmnOGhT.png?1&key=880750340ca3c125e1457a

Walcz o czyjeś życie jako ratownik medyczny.

Dg9VgXf.png?1klbmhcm.png?1

Decyduj o wystroju swojego mieszkania, według własnych potrzeb.

ZARYS FABULARNY

1no9kK6.png

Stan San Andreas to pole politycznych bitew, kapitalizm rządzący stanem sprawia, że tylko bogaci mają prawo głosu. Cierpi przez to duża część stanu, większość dzielnic Los Santos jest sponiewierana biedą. South Central jest uważana za najbiedniejszą dzielnicę w całym stanie, ilość przestępstw na 100 mieszkańców wynosi 22 - co 5 mieszkaniec S'Central to przestępca.

dDCu9s9.png

Policja od dłuższego czasu wspomaga grupy przestępcze, centralne biuro antykorupcyjne przymyka na to oko. Sprzeciwy współpracy z LSPD niosą za sobą fatalne skutki. Obrót pieniężny z handlu narkotykami szacuje się na 4 mln dolarów rocznie w samym South Central.

eMVmOrs.png?1

Toczy się nieustanna walka o wpływy, zorganizowane grupy przestępcze wykorzystują lokalne gangi i szajki do rozprowadzania broni i narkotyków. Odwieczne konflikty między gangami niosą za sobą z dnia na dzień więcej ofiar. Mówi się, że South Central powoli poszerza swoje granice.

DODATKOWO

eCddo5o.jpg?1

Naszym planem jest urozmaicanie gry przestępcom, przez co ulokowaliśmy centrum na Pershing Square ze względu na graniczenie z South Central.

5u8bTac.jpg?1

Zasięg gry organizacji przestępczych będzie sięgał aż do więzienia, odsiadki będą długie, lecz nie nudne.

OgXPtov.png?1

System mebli nie jest niczym niezwykłym, lecz prezentuje on prostotę całego naszego skryptu.

3qiVRfm.png

Cena pieniądza będzie w miarę realistyczna, taka wygrana z pewnością nas ucieszy.

WNc1eTc.jpg?1

Prace dorywcze będą miały duży wpływ na rozgrywkę, zarabianie na roli w pewnym stopniu nas zachęci do grania na farmie.

MCwm54H.pngdDX3aTj.png
Chcemy rozwijać prace dorywcze tak, aby miały wpływ na rozgrywkę. Organizacjom przestępczym z pewnością przyda się praca tirowca.

Game-mode serwera jest już grywalny, zostało nam niewiele do roboty - poprawić bardzo drobne błędy i zacząć testować skrypt. Podsumowując prezentacje serwera możemy wywnioskować, że gra będzie się opierała na organizacjach przestępczych, nie zaniedbamy przez to reszty oczywiście. Chcemy wam dać serwer, na którym będziecie mogli grać jak tylko zechcecie, bez żadnych spięć. Rozgrywka będzie luźna, bez sztywnych i głupich regułek. Kolejny news pojawi się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, poruszymy tam wątek CK, zasad rozgrywki przestępczych i trochę o ich skrypcie szepniemy.

Zapraszam jeszcze do składania aplikacji! https://foxy-rp.pl/forum/index.php?/forum/43-aplikacje-na-sloty/

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam w imieniu całej ekipy Foxy-RP!

• Lubię to! 2
  • WOW 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super sprawa taki serwerek!
NA TAK!

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapowiada się ciekawie 

jestem na tak:

+ Graczy przybędzie na pewno dużo 

+ Wiele osób jest chętnych

+ Serwer 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKK

+ nie bylo u nas takiego serwera 

+ bardzo mi sie podoba rp 

+ Widzę że właściciel ogarniety

Sam gram bardzo dużo w GTA i jestem na innym serwie a chętnie bym pograł na typowym RP !!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na dm juz mi sie nudzi a tutaj widzę że może coś sie dziać :) Przyjmować mi go xd hahah

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem kiedyś crossa pewnego serwera mta na sieć, ale koniec w końcu się nie zdecydował właściciel ;c

Tak!

+Cross 2 gier kozacko

+Modzik

+Dobry wpływ na forum

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Tak

+ Zainteresowanie

+ Unikat

+ Zgrana ekipa :D

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+ jak wszyscy co się tu wopiwiedzieli  będą grać bedzie co raz lepsza atmosfera miedzy użytkownikami :D

+mod

+ekipa

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Duuuuze tak

+Kozak serwer chętnie pogram 

+Niech somsiad zazdrości, że mamy takie coś 

+Zainteresowanie 

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

@DSK @[email protected] Hmm?

@looĸ Im dłużej się czeka na taką decyzję tym bardziej się niecierpliwi i można wtedy zrezygnować z propozycji :) Temat juz 48h stoi i wypowiedziało się już w nim wiele osób i wyczerpało temat.

• Haha 1
  • Kocham to! 1
Przez looĸ,

Hmm, wiedzą o tym i nie musisz przypominać jak temat jest aktywny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa sprawa, sam grałem długo w GTA:SA ale nie wiem jak zagrać ONLINE xD (Ktoś coś na PW podpowie?) Na pewno zyskalibyśmy dodatkowych użytkowników na forum poprzez wymianę banerami, na pewno i nasi użytkownicy wpadli by na taki serwer popykać, zrobić w uja oczy i nie ujrzeć kolejnej mapy DD2, a całkiem inny otwarty świat :D bardzo przekonujące podanie, myślę, że za tym idzie również dojrzałość właściciela/ów.

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chcesz dołączyć z serwerem to jest wzór do którego trzeba się stosować ;)  Został on wymyślony, by osoby wchodzące na forum miały jakieś podstawy dzięki, którym napiszą dobry i zachęcający post. Patrząc na ilości informacji bardzo Ci zależy, by dołączyć na Nasze forum. Bardzo się z tego faktu cieszę, ponieważ i my potrzebujemy czegoś nowego ;) Kilka dobrych lat nie grałem już w GTA: SA, lecz myślę, że mi z tym pomożesz i przypomnisz kilka podstawowych ,,trików".  Patrzyłem też na Twoje forum, jest typowe dla takich serwerów. Schludne, skupia się na treści, brak zbędnych działów. Jestem przekonany, że serwer zyska wielu nowych graczy ;) 

@QueQuality czytałem uważnie Twoją pracę i proszę zobacz moją poprzednia wypowiedz, w której nie ma słowa o nagłym rozpoczęciu gry na serwerze. Wracając do  wzoru, posiada on podpunkt ,, Coś o sobie" w nim mógłbyś wrzucić wszystkie te informację, które umieściłeś tutaj. Szukając dalej podpunkt ,, Mod"- zobacz następny krok ze wzoru, który możesz wykorzystać. Nie chce się spierać, lecz kiedy jest wzór powinniśmy się do niego stosować. 

Edytowane przez prof.Sensi
  • Kocham to! 1
  • WOW 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Oczywiście, na TAK

+Mod

+Zainteresowanie

+Ekipa

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

+mod

+gracze

+zainteresowanie 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jezus cudny pomysł!

TAKK\

+wiek

+ oryginalny serwer

+ masny ni wlasciciel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OCZYWIŚCIE NA TAK
+ no wiadomo gta sa

+ gracze

+ duże zainteresowanie
Jak dołączycie do sieci, od razu do was wbijam!

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NO ZIOMEK OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!!!!!!!

HAHAHHAAHAHHAHAHAHAA NAWET NIE MARZYŁEM, ŻE ZNOWU POGRAM W MTA :DD

+Dobry server (rp)

+50 osób w tydzień, z reklamą to kozak a bez ?!

+GTAAAAAAAAAA SANDDDDD!!!

+Doświadczona admienstracja 

Minusy:

[pusto] xD

a tak rly to ziom nie mg się doczekać!!!!!!

BĘDZIE GRANE, BĘDZIE !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu