Skocz do zawartości
Liryczna.

zamknięty SKARGA - `Rudaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick użytkownika:  @` . Rudaaa ♡ .

Ranga użytkownika: Opiekun Redakcji FP

Powód skargi: Niekompatybilność osoby obejmującej stanowisko opiekuna.

Czas zdarzenia: Cały czas.

Krótki opis: Od czasu gdy Justyna wróciła na stanowisko Opiekuna Redakcji, nasz FP na facebooku leży i kwiczy. Owszem aktualnie ma urlop, ale nie zmienia to faktu, że jest w ciągłym kontakcie z redaktorami. A redaktorzy co robią? NIC. Poza linkami do tego co się dzieje na forum, na FP nie znajdziecie nic innego (raz nie było linku, był skopiowany tekst z forum, +5 do kreatywności). Otwarta rekrutacja na redaktora FP? Po co? Dziś co prawda zrezygnował ST0MP, ale do tego czasu było 4 redaktorów, to mało? Może 7 redaktorów na każdy dzień tygodnia? Co daje w miesiącu średnio 4 posty na jednego redaktora! To się nazywa niezły wynik! Ale czego się nie robi dla kolorku. 

Poza tym nie wiem czy wiecie, ale nasza "kochana" Ruda, nie jest osobą godną zaufania. Usuwa niewygodne dla siebie komentarze, edytuje posty, aby wszystko pokazywało na to jaką jest zajebistą redaktorką. Nie wierzycie? Proszę, macie dowód. Niestety nie mam screena usuniętego komentarza, bo w życiu nie sądziłam, że posunie się do czegoś takiego. A tak naprawdę ma w dupie to co tam się dzieje i olewa swoje obowiązki w 100%. 

Świadkowie: Wszyscy, którzy odwiedzają naszego FP.

Dowód: Nasz FP + https://imgur.com/FzWPjw3

• Lubię to! 3
  • Zdziwiony 1
  • Super 2
  • Kocham to! 1
  • Nie lubię 4
  • WOW 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli o to chodzi, to ja wziąłem się w garść i mam już pomysły w realizacji co to naszego FP :) co możecie zobaczyć jeszcze w tym tygodniu :).

Co do Ciebie i Rudej to macie ze sobą ewidentny problem...

Oraz na samym końcu chciałbym dodać, że każdy może popełnić błąd lub nie potrafić nad ludźmi zapanować.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Skarga napisana jest bardziej z tego powodu, że nienawidzisz Rudej. To co opisujesz jest głównie pretekstem do tego, aby jej dopiec. Łatwo jest to zauważyć w samych komentarzach na FP. Dogryzasz jej i jesteś wredna. Nie widziałem jaki stosunek w swoich wypowiedziach ma do ciebie Ruda, więc nie będę o tym nic pisał. 

Ewidentnie obydwie macie ze sobą jakiś problem. Najlepiej jakbyście rozwiązały to między sobą na przykład przez rozmowę na TS`sie (najlepiej z jakimś mediatorem). 

Ogólnie skarga napisana w bardzo sarkastyczny sposób i w sumie bardziej krytykująca całą redakcję FP. Poruszone zostało tam zbyt dużo wątków i powstał typowy miszmasz. Nie można wyciągnąć z tego nic spójnego, ponieważ wszystko jest zamotane i z tego co widzę pisane pod wpływem emocji, czyli może tam być wiele wyolbrzymień. Skargi tej nie należy brać w 100% na poważnie.

@Liryczna. "Niekompatybilność osoby obejmującej stanowisko opiekuna." - Powód skargi. Nie tyczy się ona postów. Tyczy się ona tylko i wyłącznie Rudej, której nienawidzisz. 

A i owszem jest tam poruszone zbyt dużo wątków w zły sposób. Powstał tam chaos, ponieważ zanim jeden temat został wyczerpany to dochodził drugi i nagle się wszystko mieszało. 

Dobra widzę, że ciągle jesteś pod wpływem jakiś emocji i jesteś tak uparta @Liryczna., że nie da się nawet z tobą dyskutować na poziomie. Ostatni raz edytuje post i cokolwiek tutaj piszę.

• Lubię to! 3
Przez Liryczna.,

Skarga tyczy się prowadzenia redakcji FP, wiec nie wiem z czym masz problem, skoro posty wchodzą w to. Kogo innego ma się tyczyć skarga, skoro ona jest opiekunem? o.O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie krytykuję redaktorów, bo oni robią to co mają ustalone z Justyną. Ja od dłuższego czasu, dawałam im do zrozumienia, że ten FP leży, czekałam na to, aż się coś poprawi. Niestety nie doczekałam się. Moim jedynym problemem jest to, że zajmuje ona miejsce opiekuna redakcji FP, a tak naprawdę nie robi nic, żeby ten FP rozkręcić. Jest ogromne grono osób, które by to rozkręciły.

@Sushi myślę, że sam widzisz jak wyglądają posty na FP, jeśli Tobie to odpowiada, okej. Zbyt wiele wątków? Poruszone są zaledwie 3 sprawy.

Edytowane przez Liryczna.
  • Nie lubię 1
Przez Sushi,

Nie wypowiadałem się tam o postach, więc nie mieszaj :)

Przez Liryczna.,

Ale moja skarga dotyczy głownie właśnie tych postów. Więc nie wiem dlaczego masz jakiś problem z tym jak na skarga jest napisana i wypowiadasz się nie na temat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tego postu to widziałem w tym czasie post koleżanki Rudej. Czytałem cały wraz z komentarzem Lirycznej. Moim zdaniem to było tylko w żartach i tak było napisane. Chciała nasza opiekunka napisać w stylu żartobliwym żeby nam umilić dzień. Po komentarzu Lirycznej opiekunka zmieniła tekst z tego powodu żeby nie urazić więcej nikogo żartem. Czytam wiele razy naszego FP i zawiera dużo informacji co się dzieje na forum i naszych serwerach. Wiem co się tu działo przez naszego FP. Moim zdaniem skarga jest nie słuszna. Jeżeli ktoś coś ma do 2 osoby wyjaśnijcie sobie to na Ts a nie robicie znowu  jakąś nie potrzebną burze tutaj. Czy nie lepiej sie dogadać a nawet pomóc jakoś. Można przecież dać jakąś propozycje co by miało się znajdować na FP. A nie tak '' dopierdalać''.  Współpraca miedzy redakcją też powinna być. Jeżeli chcecie coś się więcej dowiedzieć proszę pytać bo jestem światkiem co ogląda FP . Z poważaniem Nowy (heh). :) 

• Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lirka, cały czas jeździsz po tej Rudej/Redakcji FP, jak jesteś taka chętna to zapraszam Cię do złożenia podania, bo oceniać to każdy potrafi, a zobaczymy jak ty byś sobie poradziła :). 

• Lubię to! 2
Przez Liryczna.,

Mówisz i masz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego że Fanpage jest raczej od tego żeby były na nim informacje z forum,  to że tobie nie pasuję każdy post to nie moja wina.  Jak byłam tylko redaktorem to nie miałaś pretensji.  Odkąd dostałam opiekuna masz wiele żale pod każdym postem.  Wstawią linka krytykujesz,  nie ma linka krytykujesz.  Skoro mówisz że jest sporo osób które by to rozkreciły,  wymień te osoby ;) Nie bylo nikogo chętnego na tą posadę..  A co do tego posta to go zmieniłam tylko dlatego że ty nie zrozumiałaś żartu..  

• Lubię to! 4
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda jest taka, że dużo dzieję się na FP. A Ty Liryczna krytykujesz Rudą na każdym kroku co widać po komentarzach. Skarga jest dla mnie bez sensu, gdyż Ruda jest dobrą opiekunką  i sama go rozkręciła. 

Edytowane przez `Cicha ღ
  • Lubię to! 3
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie coś napisać od siebie 

Miałem cię za fajną i miłą dziewczynę. Od paru dni coś ci się stało i chcesz ją po prostu tak udupic że to głowa mała. Ciągle narzekasz na pracę redaktorów FP, rozumiem że coś ci się nie podoba ale KU*WA bez przesady że ciągle szukasz jakiegoś problemu i szukasz ciągle czegoś aby tylko się PRZY***AC. Według mnie Ruda pełni bardzo dobrze funkcję redaktora FP, ale niestety NIKOMU NIE DOGODZI. Nie zdziwię się że ten fanpage upadnie przez takie akcje oraz zrezygnują wszyscy redaktorzy FP. Weź sobie te słowa do siebie i przemyśl co nie co ;)

Pozdrawiam :)

• Zdziwiony 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tak można to określić.. Gdyby na fanpage były chociaż posty w stylu jakiegoś mema i zapytania się jak wam dzień mija to już lepiej wygląda niż "Wleciał na forum wywiadzik, zobaczcie" Co innego jak by wlatywały posty w stylu "Konkurs na forum.. Wejdź koniecznie' to juz inna sprawa, a nie pierdolenie o tym, że ktoś napisal wywiad. Jeszcze zacznijcie pisać, że DSK dzisiaj na czacie napisał "Cześć" To już w ogóle będzie.. Bo posty w stylu "Wywiadzik" są podobne do tego jak byście screeny z chatboxa wklejali.. Smiechawa

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo jeżeli niektórzy ludzie zgadzają się z tą skargą i widzą "wyjebanie" redakcji fp to wydaje mi się że coś jest nie tak prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Fb jest po to założony żeby dodawać posty co dzieje się nowego na naszym forum itp, można także dodawać memy związane z siecią oraz inne różne głupie zarciki więc nie wiem o co tutaj jest spina, jak dla mnie temat do wyrzucenia bo nie znam głębszego tematu a mogą być tu winne dwie osoby.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

temat-zamkniety.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Head Admin

Nie zdążyłem się wypowiedzieć, a coś tam mam do dodania. Od razu zaznaczę, że nie staję po niczyjej stronie, co pewnie zaraz usłyszę na gg, pw, messengerze, itp.

W ostatnim czasie na FP nie dzieje się nic, z tym chyba zgodzi się każdy. W większości dodawane są linki do postów z forum, ok rozumiem, jest to FP DS-a, więc powinny się na nim pojawiać informacje z Sieci, ale nie ciągle to samo.  Na messengerze proponowałem Wam dodawanie raz w tygodniu jakiejś ciekawostki ze świata, "pomysł fajny" i tyle. Za czasów gdy Ruda byłaś jeszcze Redaktorką FP wspólnie wymyślaliśmy konkursy, posty. Awansowałem Cię, bo stwierdziłem, że dobrze spiszesz się w tej roli, nie myliłem się. Jednakże ostatnio na FP nie ma życia, nie tylko Liryczna to zauważyła, bo widzę komentarze innych osób. Tak, wiem, że masz urlop, sam pozwoliłem Ci na niego pójść i ja teraz przejąłem chłopaków pod Twoją nieobecność, ale dawniej też były stale linki do tematów na forum. Nie wspominałem o tym wcześniej, bo po prostu praca nie pozwalała mi zająć się i forum i FP jednocześnie, więc stwierdziłem, że może sami wpadniecie na jakieś pomysły by go rozkręcić. Jeśli czas mi pozwoli, to postaram się Wam pomóc w jego prowadzeniu. Deska podjął już decyzję, dlatego na tym skończę swój wywód.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu