Skocz do zawartości
x t h ;/

załatwione Co to jest ????????

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem wczoraj do około godziny 20 na serwerze po tym wyszedem i gdy wpisałem /rankstats miałem 354 kile i niecale 110 deadow wsatałem rano wszedłem na serwer i mam prawie 300 deadow co to jest?????????? Jak mogą mi wejść na konto mając admina i hasło na niego ???  :) Nie wiem co  z ty zrobicie ale chciałbym w takim razie żeby zresetowali topke i rangi gracza jeszcze raz 

• Zdziwiony 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
10 godzin temu, xynp napisał:

Jak mogą mi wejść na konto mając admina i hasło na niego ??? 

Nie mogą. 

Masz brata, siostre lub kogokolwiek, kto mógłby grać w CS'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, [email protected] napisał:

Nie mogą. 

Masz brata, siostre lub kogokolwiek, kto mógłby grać w CS'a?

Tak ale ze steam się mam wylogowane i nie mają dostepu bo nie znają hasła a nawet jeśli to napewno nie mają steam guard bo mam telefon cały czas przy sobie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogą i nie wejdą gdy masz admina i hasło ( Każdy admin dodawany przeze mnie ma założone hasło i zaznaczone żeby kickowało gdy ktoś będzie próbował wejść na ten nick bez hasła ) więc, brat/siotra/kuzyn what ever musiał pewnie grać i zapomniałeś się wylogować, ja resetu topki nie będę robił z tego powodu. 

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narzedzie-moderacji.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...