Skocz do zawartości
KILL ME

załatwione Co to ma kućwa być

Rekomendowane odpowiedzi

Po co jest u was mapa zm_hs_horror jak nie moge wejść na dzialko do kampy nie jego używać na innych serwerach jest tak że działko tylko zakazane a nie kampa co z tego że ktoś do niej wejść nie umie albo nie wie ja otworzyć, nie rozumiem jak kampa jest zakazana to po chój jest ta mapa ? nie moja wina że typu aron jej nie może otworzyć bo nie wie jak , skoro to działko jest nie do używania a jak takie cwaniaki to zróbcie edita mapy i usuncie wejscie i działko -.- dziękuje pozdrawiam KILL ME 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodziło mi o to, że nie potrafię jej otworzyć bo to trudne nie jest, była już jedna dokładnie taka sama sytuacja z tą kampą, a do tego ostrzegałem Cię dwa razy żebyś z niej zszedł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego jestem np za zakazaniem dzialka że typu mozesz dopiero jego używać od np 7 zm a nie że wchodzisz do kampy uzywasz swojej broni i dostajesz killa kicka czy nawet bana xd 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dostałeś ani kicka ani bana, tylko slay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o tym wspominam to tak samo moge powiedzieć że kampa na zm fortuna gdzie wchodzisz przez wode jest permamentnie zakaza bo trace hp jak za dlugo plywam pod wodą xD zakaz na kampe jest wgl nie logiczny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, saYs napisał:

kolego a co ma regiulamin do wypowiedzi , mikrofon mam 20 lat  a 7 po mutacji xd 2 moe reklamuje ścierwa wiec w czym problem a sry pisalem posta mialem aim.exe otworzone xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już mówiłem zakaz wchodzenia na działka koniec kropka . Jeszcze raz tam wejdziesz będzie ban.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narzedzie-moderacji.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu