Skocz do zawartości
veni vidi wandi

FD I HE

Rekomendowane odpowiedzi

FD może rzucać granty wybuchowe, szczególnie irytuje to gdy CT nie ma vipa i pada na HE, zablokujcie to jak możecie, joł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby nie patrzeć "fd" nie ma prawa zadawać obrażeń, w końcu jest to wolny dzień i taka osoba nie uczestniczy w rozgrywce. 

Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy się nie spotkałem z taką sytuacją, żeby FD zabił CT. Widziałem jedynie, że może na nich srać. 

No, ale jeśli dochodzi do takich sytuacji to również jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wydaję mi się, że nie ma o czym dyskutować i trzeba to jak najszybciej wprowadzić, bo rzeczywiście takie sytuację mają miejsce, a freeday jak sama nazwa wskazuje ma mieć wolny dzień, a nie obijać czy nawet zabijać ct.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zablokować DMG z HE i zablokować FDowi klikanie guzików/włączania pojazdów tak jak na zabawach.

Fantastyczna zabawa kiedy FD specjalnie podjeżdża autkiem pod TT i który pierwszy więcej osób zabije. 

Analogicznie guziki, kiedy FD otwiera Terrorystom terrarium bądź inne tego typu rzeczy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klikania guzików FD bym nie zabierał, w końcu FD to też więzień, który może chcieć pomóc kolegą "po fachu" się zbuntować. 

Jest zapis w regulaminie, gdzie pisze - "FD przeszkadza, FD ginie" proste.

Co dalej. Są mapy gdzie drzwi są traktowane jako przyciski. Trzeba kliknąć "e", żeby się otworzyły. Co taki FD mógłby wtedy robić? Skoro nawet nie wejdzie sobie do żadnego pomieszczenia?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za .

FreeDay nie uczestniczy w zabawie , więc dlaczego może zadawać obrażenia ct. Jeśli ct nawet się nim nie interesuję , więc zabicie z dupy z HE jest irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za zablokowaniem FD DMG, oraz odpalania pojazdów, czyli wersja podobna do @Mosiężny Parapet, lecz tak jak opisał to @Matełko, niech możliwość klikania przycisków zostanie tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu