Skocz do zawartości
Peczeng

odrzucona 2 propozycje.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do zaproponowania mam tutaj przywrócenie starego wyjścia co do HP dla vipow. Otóż na starcie VIP posiada 105 HP, jak dla mnie jest to bez sensu, nawet dla mnie samego grającego na vipie, kiedy zwykły gracz strzeli w vipa z awki za 102 nq początku rundy, ten cały czas żyje, mimo że nikogo nie zabił i nie dostał bonusu w postaci +10/+15 HP. Jest to trochę uciążliwe i dla mnie VIP powinien mieć podstawowe 100 HP. Samym już przywilejem jest to że możemy zdobywać zastrzyk hp. 

22. I druga propozycja. Czy nie da się obniżyć jakoś dmg z granatów? Po 22 kiedy wszyscy posiadają vipa, jest straszna rzeź na serwerze kiedy wszyscy rzucają tymi granatami na prawo i lewo. Jestem za skorzystaniem opcji niepodnoszenia granatów, lub też obniżenie ich dmg... No i apropo gdybyście nie chcieli skorzystać z tych proponowanych przeze mnie usług dot. Granatów, to chociaż zablokuj ie możliwość dokupu ich, zwykli gracze mogą je dokupywac... 

Pozdrawiam, Peczeng :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 1 propozycję odpowiem ,że jestem na tak , ponieważ:

Nie raz strzeliłem z respa ct z awp i trafiłem jako pierwszy vipa , który pomimo tego ,że dostał za 102 żył i zabił mnie bez problemu. Więc jestem na tak.

Na 2 propozycję , również na tak

Jestem za obniżeniem DMG ,ponieważ ostatnio dostałem granata za 84 hp co jest wogóle bez sensowne.  Więc jestem za obniżeniem DMG z HE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Była już taka propozycja o ile się nie myle i moim zdaniem ten VIP akurat jest dobry i nie w nim co zmieniać.

Druga twoja propozycja też była i jak pamiętam została odrzucona, jestem na Nie. Wszystko jest pięknie nie trzeba nic zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza i druga propozycja już były i zostały drzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narzedzie-moderacji.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...