Skocz do zawartości
elo here

załatwione zmniejszone kd ratio

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

wczoraj grajac na serwerze mialem kd ratio 2.4, okolo 1500 zabojstw i chyba 600 deadow. dzis wchodzac na dd2, moje kd wynosi 1.9, a smierci mam grubo ponad 700 (zabojstw tyle, ile mialem wczesniej).

na moim steamie nikt nie gral, nikt do mojego konta nie ma dostepu. zreszta mam steam guarda, wiec to niemozliwe. druga sprawa jest taka, ze mam admina na haslo, ktorego nikt nie zna.

wiem, ze pare dni temu jakis admin pisal z identycznym problemem na forum. moze ktos to rozsadnie wytlumaczyc? bo w takim razie granie pod topke mija sie z celem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to ja mam czasem podobnie na pb, tyle że mi killi przybywa :D 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

problem rozwiazany, mozna zamknac temat.

sprawce pozdrawiam cieplutko, wiem, ze ten ktos zrobil to z premedytacja ale luzik ;>

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

narzedzie-moderacji.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...