Skocz do zawartości
0/60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was 

Wiecie dobrze, że bardzo lubię zwierzaki, mam 3 koty i owczarka niemieckiego. Jak nie miałe pieska to w miarę możliwości pomogałem i wpłacałem pieniążki na potrzebujące zwierzaczki.  Kupowałem tanie karmy dla zwierzaków i zawoziłem do schroniska.

Swoje rozliczenie, które robię co roku od paru lat, chodzi o ten 1% podatku zawsze wysyłam na http://fdz-animalia.pl/.

Chciałbym Was prosić o pomoc, liczy się każda złotówka. Kwota, którą wpisałem to tak jest kropla w morzu potrzeb Alex'a. 

Jestem zweryfikowany dokumentacją medyczną, dowodem osobistym i kontem bankowym nie jest to żaden fejk.

Wiele już sobie odmówiłem lecząc Alex'a. Potrzebuje on stałej kontroli weterynarza, dobrego weterynarza, jesteśmy w dobrych rękach ale wiecie "dobry weterynarz, który specjalizuje się w tego typu chorobach genetycznych się ceni"

Nikogo nie zmuszam tylko proszę o pomoc. 

Tu podam link, będę bardzo wdzięczny 

https://zrzutka.pl/lepszy-komfort-zycia-alex-a-i-leczenie-dysplazji-y9a397

Z góry dziękuje 

saYs

• Lubię to! 3
  • Kocham to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Head Admin

Przelew wysłany, nie jest może tego dużo, ale liczy się każdy grosz ;). Przenoszę temat do działu ogłoszeń i zaraz go podlinkuję w sliderze. 

• Dziękuję 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Postaram się też coś wysłać, bo sam kocham zwierzaki !

• Dziękuję 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

a co temu owczarkowi jest, bo z opisu wyczytałem tylko jak dla mnie mało treściwe informacje, tzn ma problemy z łapami, czyt. stawami, ale co to znaczy, jeśli mogę wiedzieć, nie wiem, kuleje, nie może wgl chodzić?

@edit jak bym miał, to bym nie pisał tego posta.

Edytowane przez 6ιх9ιne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, 6ιх9ιne napisał:

a co temu owczarkowi jest, bo z opisu wyczytałem tylko jak dla mnie mało treściwe informacje, tzn ma problemy z łapami, czyt. stawami, ale co to znaczy, jeśli mogę wiedzieć, nie wiem, kuleje, nie może wgl chodzić?

@edit jak bym miał, to bym nie pisał tego posta.

Jeżei by nie miał operaji na tylne łapki i punkcje na przednie łapki by nie chodził w konsekwencji uśpienie ale do tego nie dopuszcze

• Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, john napisał:

Przelew wysłany, nie jest może tego dużo, ale liczy się każdy grosz ;). Przenoszę temat do działu ogłoszeń i zaraz go podlinkuję w sliderze. 

Dziękuje bardzo

• Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Następny mój psc pójdzie właśnie na to! 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za parę dni obiecuję że coś rzucę od siebie ❤️

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dole też jest 

Udostępnienie

jeżeli ktoś chce to może udostępnić zawsze to też jakaś pomoc ...... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpłacę następny PSC właśnie na to!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Poszła wpłata , Powodzenia !

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

/ref 

Z góry dziękuje w imieniu Alex'a