Skocz do zawartości
⑥⑨Ψ

Podanie o Admina ?? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: F1.
SteamID: Steam_ID: 0:1:441970152
Staż gry na serwerze: Od dzisiaj ( GT NADROBIĘ ) 
Link do statystyk: Jeżeli chodzi o GT to wszystko Nadrobię https://www.gametracker.com/player/F1./145.239.237.104:27130/ teraz akutar mam wolne do 23 więc dam radę nadrobić wszystko !!
Znajomość AMX (1-10): 5
Doświadczenie w pełnieniu funkcji administratora: Mam Byłem na tej sieci adminem
Czy kiedykolwiek byłeś/byłaś u nas karany/karana? (TAK/NIE): Nie Chyba że bany 5min za kulturę ale się opanowałem już
Sprawny i działający mikrofon (TAK/NIE): TAk
Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać administratorem?: hmm Nie ma żadnego admina chyba jak dobrze widziałem na serwerze tylko Właściciele serwera a ja akurat mam dużo czasu więc myślę że się nadam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No sory ale tymczasowo nie! :/

+ Znam cie i widziałam jak pełniłeś funkje admina,ogarniasz wszystko jest dobrze.

+ Wiek

- GT (jak nadrobisz dopiero składaj podanko :P)

- Jak masz dużo czasu to czemu nie nadrabiasz?XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Popraw GT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

narzedzie_qwqnnqn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...