Skocz do zawartości
0/60
`Joker.^^

załatwione Propozycja która pomoże adminom.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ostatnio zauważyłem, że na serwie pojawiają się osoby których jest ciężko zbanować a raz na jakiś czas się zdarza, że nie możemy gościa zbanować wcale np "Kornel HLTV 188.146.161.69 z"  czyli podszywał się pod HLTV jak by ktoś nie zaczaił :D A HLTV ma FLAGI immunitet na przykład. 

Mianowicie mam dla was kilka propozycji ciekawych pluginów które osobiście testowałem, a więc zaczynajmy:

1. Pierwszy plugin jest osobliwy bo admin może wysuwać gościowi CD-Roma co chwile. Jeżeli osoba czituje na haxach i się bawi z nami dlaczego my nie możemy ? 

https://amxx.pl/topic/4421-otwieranie-cd-roma/

2. Drugi plugin służy do najbardziej zabójczych według mnie. Jest to plugin który niszczy pliki CS 1.6 graczowi i tak szybko już na serwer nie wbije, żeby popsuć nam nerwy. Osobiście polecam bo nie raz psułem nie którym czitom zabawę :) 

https://darkgl.pl/2015/09/30/niszczenie-plikow-gracza-czyli-utrudnianie-zycia-cheaterom-wersja-z-logami/

3. No i trzeci pluginek jest nawet też spoko bo wali 1000 ss'ów aż gościowi nie wywali cs'sa.(Mój rekord 600 coś :D ), nawet dobre komputery nie poradzą sobie z taką ilościom danych na raz. To tak zwany darmowy DDOS z strony serwera. "amx_1000 <authid/nick/userid>       - robi 1000 fotek" 

Nie mogę go poszukać w necie ale na szczęście miałem .sma

https://www39.zippyshare.com/v/cEduqasb/file.html 

• Lubię to! 8
  • Kocham to! 2
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej za dodaniem takich oto "zabawek" ^^

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa propozycja, sądzę że się przydadzą te pluginy. Jestem za wprowadzeniem ich C:

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pluginy się przydadzą, jestem za wprowadzeniem ich 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyste zło,  na tak :D

• Lubię to! 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie jestem za tylko żeby nie było zabawy tymi pluginami. 

P.S Ja nie mam CD-Roma xDDDD

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza opcja to trochę skurwysyństwo, a poza tym jak wspomniał kolega wyżej - nie każdy ma CD - ROM'a 

A dwie pozostałe są jak najbardziej w porządku jestem za, niech komuś blue screen'a najlepiej wywali i będzie dobrze, tfu na odpałów.

• Lubię to! 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za, może w końcu nauczą się grać czysto ;p

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, tak, takie pluginy napewno przydadzą się na serwer, a cziterów na serwerze będzie coraz mniej.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Pierwsze dwa nie zadziałają ze względu na protektory zainstalowane w instalce gracza.

Ostatnie jeszcze dziś się pojawi :)

• Lubię to! 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...