Skocz do zawartości
0/60
tomkul777

przyjęta Skarga na Bogusz i nic wiecej v1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: tomkul777

Nick gracza/admina, na którego zgłaszasz skargę: Bogusz i nic wiecej :P

Data i godzina zdarzenia: Cały czas, a składam na to co przed chwilą

Opis sytuacji:

Nieogary wchodzą do CT, robią młyn, a administracja nic nie banuje, bo panuje już takie kolesiostwo na serwerze, że szkoda gadać. Nie mam zamiaru przeglądać wszystkich demek i nie mam tyle dowodów, żeby wszystkich tutaj wsypać, ale krew mnie zalewa jak coś piszę na [email protected] a admin olewa to ciekłym moczem. Debil Edzio może przeszkadzać w prowadzeniu, teamkillować na fd i freekillować hejdżami jako CT i jedyne co dostanie to bana na 1h.

Wczoraj Edzio dostał bana na dzień od jakiegoś admina za massowy fk. Po 5 minutach się pytam jakim prawem wbił, bo był na serwerze. A on odpowiada mi, że napisał do Tomczooga o UB i dostał. Jeżeli to prawda to naprawdę, nie wiem co niektórzy ludzie robią na tych stanowiskach.

Daję tylko znak, że takie coś dzieje się od dłuższego czasu i nikt nie reaguje. Ja natomiast składam skargę tylko na 1 sytuację. Może mały powód, może duży, ale od teraz będę pisał z każdym, nawet najmniejszym powodem, żeby debile nie czuli się totalnie bezkarni w obliczu nicnierobienia administracji.

33:20 - rozpoczęcie zabawy w wyścig na tym dziwnym torze, gdzie jest efekt lodu i obrócony ekran

34:07 - "przejdziesz, dostaniesz życzenie", powtórzenie zasad, które były na końcu

34:35 - zmiana zasad, na jakiś "czas do ... bo przedłużasz", mimo że nie było to wykonalne

35:25 - zakazanie spadochronu, i potem oczywiście ginę

Podsumowując - złamanie zasad regulaminu, free kill; a co do innych ct, widać kolesiostwo w rozmowach i właśnie ta rozmowa była nakierowaniem na całą sytuację, które potem zaszłą

Dodatkowo, ten typ totalnie nie umie prowadzić. Zawsze kiedy wchodzi do CT zależy mu tylko na włączeniu jakiegoś łapanego czy coś (można się wrócić do początku rundy, chciał włączyć łapanego ale admin afczył i ktoś był martwy więc nie mógł; zresztą w następnej rundzie właśnie go włączył)

Nawet jak dostanie bana na pół godziny, to mam nadzieję że następne skargi w jego kierunku będą zwiększać czasu otrzymania bana. Essa

Dowody: http://d1.hltv.org.pl/srv55210/HLTV-1904141513-jb_station5.dem.zip

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 1
  • Super 1
  • Nie lubię 2
By Tomczoog,

Kto ci powiedział że dałem komuś ub? Nie nikomu nic nie dawałem

By Tomczoog,

Z tego co się dowiedziałem(Jeszcze nie potwierdzone, za późna pora i nie ma UBteam) to Landrynka odbanował Edzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
1 godzinę temu, tomkul777 napisał:

Essa

Która to strona w fortnajcie prawa czy lewa?

• Zdziwiony 1
  • Smutne 1
  • Nie lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ,że @Bogusz i nic wiecej :P jest idiotą wiemy nie od dziś, ja już nie mam sił na tego delikwenta.

Poza tym mam nadzieję, że @Tomczoog jak najszybciej zrezygnuje z rangi opiekuna, z która sobie nie radzi już przeszło pół roku. ;) 

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 2
  • Super 1
  • WOW 2
  • Nie lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, VooFy napisał:

To ,że @Bogusz i nic wiecej :P jest idiotą wiemy nie od dziś, ja już nie mam sił na tego delikwenta.

Poza tym mam nadzieję, że @Tomczoog jak najszybciej zrezygnuje z rangi opiekuna, z która sobie nie radzi już przeszło pół roku. ;) 

Każdy to wie, a nikt nie reaguje.

To samo do Edzia. Będę się go czepiał bo to chyba najlepszy przykład kogoś kto ma całkowicie wypierdolone na regulamin. A typ dalej wchodzi do CT jakby nigdy nic mimo, że prowokuje, faworyzuje, freekilluje, teamkilluje i jedyne co go spotka to właśnie wcześniej wspomniany ban, którego i tak jakiś kolega po znajomości mu usunie. 

I oczywiście jest jeszcze półmózg Arcano, który też się tutaj niedługo pojawi.

Zablokować im pobyt na CT permanentnie i tyle jak się nie potrafią nauczyć. Jest pełno takich osób i zapewne na każdej mapie z takim towarzystwem w CT dałoby się coś w skardze ugrać.

@Arcano

To, że jesteś idiotą to nawet ci udowadniać nie muszę, ale tak jak powiedziałem, na ciebie też jest miejsce w tym dziale.

Edytowane przez tomkul777
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest taka piosenka a Ty tańcz 

U ciebie brzmi ona a ty płacz 

Mniejsza o to hmm półmózg z tego co mi wiadomo każdy człowiek ma identyczny mózg cały nie pół :)

Znalazł się chlopaczek z dobrego domu słodko pierdzący i mu krzywda się dzieje no cóż takie życie 

Nikt inny nie miał problemów ale Ty je znalazłeś, bo kiedyś się uczepiłem Silnej ? 

WALLY DRĄŻMY TEN TUNEL DALEJ MOŻE TAM SIĘ UKRYWA ROZUM TEGO PANA.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Najwięcej do powiedzenia ma osoba, która :

* w ciągu miesiąca ma przegrane około 494 minut ( na podstawie GT, +/- jakieś 20 minut)

* w ciągu tygodnia ma 107 minut.

Ale oczywiście wszystko wie i wszystko trzeba zmienić.

• Haha 1
  • Nie lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Zawooodowiec napisał:

Najwięcej do powiedzenia ma osoba, która :

* w ciągu miesiąca ma przegrane około 494 minut ( na podstawie GT, +/- jakieś 20 minut)

* w ciągu tygodnia ma 107 minut.

Ale oczywiście wszystko wie i wszystko trzeba zmienić.

Ty jak taki nołlajf to chociaż byś się w końcu na wsadzie nauczył chodzić a nie ciągle na tych strzałkach w tym csie.

Te 494 minuty wystarczyły żebym sobie zrobił zdanie o tym co tu się dzieje. Nie składam skargi po pierwszym razie tylko chyba już dziesiątym kiedy piszę na [email protected] i admin ma na mnie wyjebane. Zresztą grałem tu sporo o wiele wcześniej i kojarzę tych niektórych pajaców z także innej wiadomej sieci i jak widać dalej nikt ich nie utemperował.

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
5 minut temu, tomkul777 napisał:

Ty jak taki nołlajf to chociaż byś się w końcu na wsadzie nauczył chodzić a nie ciągle na tych strzałkach w tym csie.

Te 494 minuty wystarczyły żebym sobie zrobił zdanie o tym co tu się dzieje. Nie składam skargi po pierwszym razie tylko chyba już dziesiątym kiedy piszę na [email protected] i admin ma na mnie wyjebane. Zresztą grałem tu sporo o wiele wcześniej i kojarzę tych niektórych pajaców z także innej wiadomej sieci i jak widać dalej nikt ich nie utemperował.

no to przedstaw dowody na pisanie i olewanie przed adminów. Proste.

Ja mam w domu helikopter ze złota. Też uwierzysz? :D

Probujesz mnie sprowokować tym wasd? Czyżby arguemnty merytoryczne sie kończyły, że probujesz mnie obrażać? :D

Edytowane przez Zawooodowiec
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Zawooodowiec napisał:

no to przedstaw dowody na pisanie i olewanie przed adminów. Proste.

Ja mam w domu helikopter ze złota. Też uwierzysz? :D

Probujesz mnie sprowokować tym wasd? Czyżby arguemnty merytoryczne sie kończyły, że probujesz mnie obrażać? :D

Jeżeli nie zdałeś testów gimnazjalnych z powodu braku umiejętności czytania ze zrozumieniem to skończ wypowiadać się w temacie, który cię nie dotyczy i w którym nie masz nic mądrego do napisania. Zresztą ty nigdy nie masz nic mądrego do napisania. A ze WSADem to to nie bejt tylko prawda.

Nie wiem, jest tutaj gdzieś napisane że składam skargę na administrację? Jeżeli nie ma to skończ pierdolić farmazony i wracaj do nibylandii, bo w takim przypadku nie muszę składać dowodów na coś co aktualnie mnie nie interesuje, bo z brakiem reakcji administracji zapewne sam nie wygram, więc wolę składać skargi właśnie na takich pajaców, żeby naprawdę leciały bany a nie tylko ostrzeżenia. Zresztą jak administracji tak zależy na moim [email protected] to niech zajrzy w logi o tej godzinie kiedy się mapa odbywała i zapewne będzie tam mój spam na [email protected] dotyczący powyższej sytuacji z boguszem. Nie doprosiłem się sprawiedliwości to poszedłem na forum

Edytowane przez tomkul777
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
6 minut temu, tomkul777 napisał:

Jeżeli nie zdałeś testów gimnazjalnych z powodu braku umiejętności czytania ze zrozumieniem to skończ wypowiadać się w temacie, który cię nie dotyczy i w którym nie masz nic mądrego do napisania. Zresztą ty nigdy nie masz nic mądrego do napisania. A ze WSADem to to nie bejt tylko prawda.

Nie wiem, jest tutaj gdzieś napisane że składam skargę na administrację? Jeżeli nie ma to skończ pierdolić farmazony i wracaj do nibylandii, bo w takim przypadku nie muszę składać dowodów na coś co aktualnie mnie nie interesuje, bo z brakiem reakcji administracji zapewne sam nie wygram, więc wolę składać skargi właśnie na takich pajaców, żeby naprawdę leciały bany a nie tylko ostrzeżenia. Zresztą jak administracji tak zależy na moim [email protected] to niech zajrzy w logi o tej godzinie kiedy się mapa odbywała i zapewne będzie tam mój spam na [email protected] dotyczący powyższej sytuacji z boguszem. Nie doprosiłem się sprawiedliwości to poszedłem na forum

"Nieogary wchodzą do CT, robią młyn, a administracja nic nie banuje, bo panuje już takie kolesiostwo na serwerze, że szkoda gadać. Nie mam zamiaru przeglądać wszystkich demek i nie mam tyle dowodów, żeby wszystkich tutaj wsypać, ale krew mnie zalewa jak coś piszę na [email protected] a admin olewa to ciekłym moczem. Debil Edzio może przeszkadzać w prowadzeniu, teamkillować na fd i freekillować hejdżami jako CT i jedyne co dostanie to bana na 1h.

Wczoraj Edzio dostał bana na dzień od jakiegoś admina za massowy fk. Po 5 minutach się pytam jakim prawem wbił, bo był na serwerze. A on odpowiada mi, że napisał do Tomczooga o UB i dostał. Jeżeli to prawda to naprawdę, nie wiem co niektórzy ludzie robią na tych stanowiskach.

Daję tylko znak, że takie coś dzieje się od dłuższego czasu i nikt nie reaguje. Ja natomiast składam skargę tylko na 1 sytuację. Może mały powód, może duży, ale od teraz będę pisał z każdym, nawet najmniejszym powodem, żeby debile nie czuli się totalnie bezkarni w obliczu nicnierobienia administracji."

Niee rzeczywiście nie poruszyłeś tematu administracji. Masz racje. Skarga dotyczy bogusza to po co 1/2 Twojego pierwszego postu jest w ogóle o czymś innym? :D

Trzeba było napisać tylko o boguszu i dać demko i to by wystarczyło, ale Ty piszesz jakiś elaborat o administracji i Edziu więc jestem ciekaw czy masz na to chociaż jeden dowód? :D

Poza tym nadal słabo wychodzi Ci próba obrażania mnie :D

Edytowane przez Zawooodowiec
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ub tak dla sprostowania dała Różowa:
edzio.png

Co do skargi Ukarany zostanie najzwyczajniej banem na ct(po 7 dniach odwołanie od dziś) 

• Kocham to! 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narzedzie_qwqnnqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...