Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2020.05.09 uwzględniając wszystkie działy

 1. Wypierdalam z tego forum essa. Najbardziej będzie mi brakować @Amy Winehouse "dziękuję za danie mi szansy" etc.
  5 punktów
 2. Twój nick: ;OOO Nick oskarżonego: @Fkonopka Ranga oskarżonego: Admin Czas zdarzenia: 09.05.2020 - 20:29:29 Opis sytuacji: Zacznijmy od tego, że na serwerze były trzy jegomoście. W/w admin jakiś "042 JAK CHCESZ TO ZADZWON" oraz "nigdy sie nie pale" . Między nimi wywiązywała się bardzo inteligenta rozmowa , pozwolę sobie ją tutaj przytoczyć. [SVIP] [RainbowUnicorns] *DEAD* Fkonopka : szejker dodaj mnie na steam *DEAD* 042 JAK CHCESZ TO ZADZWON : to dodaj *DEAD* 042 JAK CHCESZ TO ZADZWON : taki sam nick [SVIP] [RainbowUnicorns] *DEAD* Fkonopka : Ja nie moge [SVIP] [RainbowUnicorns] *DEAD* Fkonopka : dodawac *DEAD* 042 JAK CHCESZ TO ZADZWON : daln [SVIP] [RainbowUnicorns] *DEAD* Fkonopka : głąbie *DEAD* 042 JAK CHCESZ TO ZADZWON : utakj cipe [SVIP] [RainbowUnicorns] *DEAD* Fkonopka : We [SVIP] nigdy sie nie pale : szejker kurwo 042 JAK CHCESZ TO ZADZWON : co [SVIP] nigdy sie nie pale : nic 042 JAK CHCESZ TO ZADZWON : a to ssij 042 JAK CHCESZ TO ZADZWON : dicka Wnioskując po tej bardzo mądrej wymianie zdań gracz nigdy sie nie pale powinien zostać zbanowany bynajmniej na godzinę za obrazę admina lub nie - cyt "kurwo", to czy mówił prawdę czy nie, nie mi oceniać , lecz mimo wszystkiego nie powinien się tak do niego wyrażać. Druga sytuacja, dlaczego admin pozwolił mówić do siebie "utakj cipe" ? (wnioskuję, że miało być utkaj, ale w pisemnej euforii nasz kompan bronii pogubił się na jakże ciężkiej do obsługi klawiaturze). Otóż pozwolił sobie, bo to KOLESIODZTWO! ( o ile mi się wydaje @f0xi if you know what i mean ). Oczywiście również 042 powinien zostać ukarany. Po tej wymianie zdań admin postanowił wrzucić swojego binda, którego się nauczył tworzyć - Na serwerze obowiazuje kultura !!! I na koniec NAJWIĘKSZA ZBRODNIA, CHAMSTWO I NA STOS Z TAKIMI - Postanowiłem się niczym nie przejmować i mknąć w stronę zamku (od respa TT) ile sił w nogach żołnierza z karabinem, tuż za moimi plecami biegł "042 JAK CHCESZ TO ZADZWON". Kiedy zeskoczyłem a nawet bym powiedział, że w locie natrafiłem na wroga, który wyszedł na blisko z pochylni. W powiewie gniewu mojemu kompanowi "042 JAK CHCESZ TO ZADZWON" powiedziałem słowa dokładnie nie pamiętam jakie, ale było to coś typu "pomógłbyś frajerzyno" (<- ALERT, PRZEKLEŃSTWO!! ) oburzony przyjaciel admina @Fkonopka postanowił zgrywać niezłomnego lub ułomnego (choose one ) i napisać słowa które w przybliżeniu brzmiały " To do mnie było?", było tam coś jeszcze, ale nie pamiętam dokładnie. Wracając, zaraz po moich słowach ukazał się piękny, godzinny ban. Podsumowywując moją skargę, chciałbym zwrócić uwagę, że admin ma obowiązek reagować na wszystkie akty przemocy słownej graczy. Również chciałbym zwrócić czy słowo "frajerzyno" zasługuje jakkolwiek na bana w porównaniu do "kurwo" lub "utkaj cipe" ( oczywiście admin może takową mieć, ale narząd ten można nazwać nieco łagodniej ). Dowody: http://ehltv.hltv.org.pl/srv54762/HLTV-2005092021-css_train.dem.zip oraz logi do których ma dostęp opiekun.
  3 punkty
 3. Aktualizacja 09.05.2020 11. Zakaz przekazywania komukolwiek punktów, bądź wykorzystywania swoich na cel kogoś innego.
  2 punkty
 4. Nie odchodź, będzie dobrze.
  2 punkty
 5. Zgłoszę się po takie przypinki bo czemu nie, jak za darmo to biorę. Nazwa nagrody: 100 postów 500 reputacji Staż Rok Czas online 24h (chociaż brakuje mi niewiele do tygodnia, tak głupio się zaraz drugi raz zgłaszać ) Inne - wygrana w plebiscycie Dowód (LINK, SCREENSHOT): Wszystko bezpośrednio na moim profilu https://deagleshot.eu/profile/1805-amy-winehouse/ , plebiscyty: Kwiecień 2020 https://deagleshot.eu/topic/18294-wyniki-kwiecień-2020r/ Kategorie "Najlepszy Admin", "Najbardziej Pomysłowa Osoba" Marzec 2020 https://deagleshot.eu/topic/17596-wyniki-marzec-2020r/ Kategoria "Najlepszy Admin"
  2 punkty
 6. Zjebaliście tą sieć samym dołączeniem tutaj, dobrze mówiłem na zebraniu, teraz są tego konsekwencje, przyprowadziliście jakiegoś pingla i boskiego, oraz kolegów z tego całego MTG i od tego się zaczęło jebać na tej sieci, a Wy dalej w to brnijcie, pokazujcie jacy jesteście niesamowici i elokwentni, tacy bezbłędni, że tylko Was podziwiać, żenada. Zniszczyliście tą sieć samym istnieniem tutaj i historia się powtarza.
  2 punkty
 7. Zjebaliście tą sieć samym dołączeniem tutaj, dobrze mówiłem na zebraniu, teraz są tego konsekwencje, przyprowadziliście jakiegoś pingla i boskiego, oraz kolegów z tego całego MTG i od tego się zaczęło jebać na tej sieci, a Wy dalej w to brnijcie, pokazujcie jacy jesteście niesamowici i elokwentni, tacy bezbłędni, że tylko Was podziwiać, żenada. Zniszczyliście tą sieć samym istnieniem tutaj i historia się powtarza.
  2 punkty
 8. Nazwa nagrody: Wpisy na SB Dowód (LINK, SCREENSHOT): Zerknij tam po lewo.
  1 punkt
 9. 1 punkt
 10. mam nadzieje że kiedy rozłożysz już skrzydła to do nas wrócisz pozdro byczq
  1 punkt
 11. Nie będzie mi Ciebie brakować, siema pozdro 047
  1 punkt
 12. 1 punkt
 13. wszystkiego najlepszego michaś z okazji 25 urodzin, zeby ci sie wszystkie buleczki i chlebunie udawaly w piekarni!!!!!!
  1 punkt
 14. *DEAD* PL maks: saviolak: i jusz musze konczyc
  0 punktów
 15. Ciężko nie odchodzić z banem na wszystkie serwery.
  0 punktów
 16. Szkoda ,że nie ma z tobą Czarnego.
  0 punktów
 17. Nie jest to pierwszy raz ze ktos niby wbil na twoj nick. Nastepnym razem zakup sobie rezerwacje nicku lub zmien nick. Ostatni raz ub.
  0 punktów

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...