Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Ptaku`

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  141
 • Wpisy

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  6d 10h 10m 59s

Reputacja

83 Aktywny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. No okej , ale nikt cię nie zmusza aby siedzieć co dziennie .
 2. szkoda że to takie znane że szok 3/10
 3. Albo dobra , a takie coś ? jeszcze jak miałem nadzieję że trafię na jakiś nie znany hit który się stanie hitem , mój kanał.
 4. 8/10 a walnę takie coś
 5. Coś kojarzę grajek z JB ?
 6. Mówisz że i na steam i non steam tak ci się dzieje . A to ci się dzieje tylko na cs ?
 7. Ptaku`

  nadana Ranga admin

  Nick: @Aj Ti Es Ranga: admin dd2 #3 Dowód przyjęcia:Podpisuje .
 8. Ptaku`

  przyjęta {Rezygnacja} Greese

  Powód rezygnacji jest prosty . Który opisałem idealnie. Jak mogę wytłumaczyć że nie reagujemy na zaczepki typu jesteś admin non-steam. Greese nie potrafi zrozumieć że takie rzeczy najlepiej załatwiać na pw. a nie na forum. Nie przyjmuje do swojej świadomości moich argumentów. Zamiast nawet zbanować @Malibu na 5-30 min Za zaczepki , ten wolał napisać skargę więc co to jest innego niż problemy emocjonalne. Następna sytuacja Admin upomina admina , Była przeprowadzona rozmowa na ten temat co należy zrobić jeśli taka sytuacja się wydarzy. Ale lepiej nic nie zrobić zdegradować wszystkich adminów i napisać rezygnację Dodam tylko że po rozmowie @Malibu już dostaje Degradacje a nie rezygnacje. Wystarczy chcieć ludzie , to nie boli. Fuck te logic. Dodam tylko że każdy może się poprawić.
 9. Ptaku`

  przyjęta {Rezygnacja} Greese

  Problemy emocjonalne ma chłopak Pozdrawiam.
 10. nie wiem może to wystarczy eh. https://imgur.com/xmvjbTs
 11. Gracz ten obrażał mnie że nie mam czasu dodać mu opiekuna , oraz pisał to na prawo i lewo , nie poprawnie korzystał z powierzonej mu funkcji. Nie mam zamiaru trzymać takich osób na moich serwerach. Jeśli to jest problem , to myślę że odpoczynek na tydzień w takim wypadku mu nie zaszkodzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...