Skocz do zawartości

Ptaku`

Właściciel Serwera [SR]

Reputacja

81 Aktywny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. szkoda że to takie znane że szok 3/10
 2. Albo dobra , a takie coś ? jeszcze jak miałem nadzieję że trafię na jakiś nie znany hit który się stanie hitem , mój kanał.
 3. 8/10 a walnę takie coś
 4. Restart Rang Dzisiaj o godzinie 23:59 Serwer zostanie wyłączony na 2 minuty aby wykonać restart rang. Powodzenia w nabijaniu rang od nowa. Dodatkowe informacje Tryb gungame nie jest dodawany ze względu na ilość kodu jaki mod gungame w sobie ma. A niestety gungame na csdm ma pełno błędów i sporo rzeczy jest do poprawy (ciężko się w ogóle za to zabrać) Jest pewna top która prawdopodobnie działa na csdm być może ją dodam , zamiast czekać na pewną osobę która jest w stanie zrobić nowy system top (bardzo zaawansowany) .
 5. Mówisz że i na steam i non steam tak ci się dzieje . A to ci się dzieje tylko na cs ?
 6. Nick: @Aj Ti Es Ranga: admin dd2 #3 Dowód przyjęcia:Podpisuje .
 7. Dzięki za info @Aj Ti Es Teraz sprawdzamy rozgrzewkę , bo w sumie tam był problem ze spec bugiem.
 8. Witam A więc na serwerze jest problem już znany klku osobom Niektórym grajkom od czasu do czasu pojawia się błąd że nie dołącza ich odpowiednio do drużyny. Teraz należy zweryfkować co ten błąd powoduje aby go poprawić. Aktualnie na serwerze będą wyłączane po kolei pluginy Do czasu aż błąd nie będzie się pojawiał. Dlatego więc mam do was wielką prośbę . Proszę abyście pisali mi czy dalej pojawia się bug że gracza przenosi w różne miejsca np. BS A , Środek CT i tak dalej
 9. Powód rezygnacji jest prosty . Który opisałem idealnie. Jak mogę wytłumaczyć że nie reagujemy na zaczepki typu jesteś admin non-steam. Greese nie potrafi zrozumieć że takie rzeczy najlepiej załatwiać na pw. a nie na forum. Nie przyjmuje do swojej świadomości moich argumentów. Zamiast nawet zbanować @Malibu na 5-30 min Za zaczepki , ten wolał napisać skargę więc co to jest innego niż problemy emocjonalne. Następna sytuacja Admin upomina admina , Była przeprowadzona rozmowa na ten temat co należy zrobić jeśli taka sytuacja się wydarzy. Ale lepiej nic nie zrobić zdegradować wszystkich adminów i napisać rezygnację Dodam tylko że po rozmowie @Malibu już dostaje Degradacje a nie rezygnacje. Wystarczy chcieć ludzie , to nie boli. Fuck te logic. Dodam tylko że każdy może się poprawić.
 10. Problemy emocjonalne ma chłopak Pozdrawiam.
 11. Ptaku`

  przyjęta MIKA

  Jestem jak najbardziej za , Kolejna fajna opcja dla adminów. @Mikka Działaj i nie olewaj tego . Jak zaakceptujesz propozycję. W przyszłości można wprowadzić na serwer jakieś info czy coś . Ogólnie trzeba by się dobrze zastanowić nawet nad czymś takim .
 12. Ptaku`

  Wpłaty na Rozwój

  @kaniel10 Wpłacił 20 zł , Dziękujemy. Esu` Wpłacił 14 zł , Dziękujemy. @Liryczna 10 zł , Dziękujemy. Zachęcam do wpłat na serwery. To wszystko idzie tylko na rozwój. Niebawem na Serwerach będzie ranga donator + dodatkowe funkcje dla niej. Donator dostaję rangę Donator na wszystkich moich serwerach !.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...