Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!
Ze względu na włam prosimy o nie kupowanie żadnych usług na stronie sklepu. Przepraszamy za utrudnienia.

Litt.

Donator
 • Liczba zawartości

  75
 • Wpisy

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Czas online

  25d 14h 26m 9s

Ostatnia wygrana Litt. w dniu 28 Styczeń

Użytkownicy przyznają Litt. punkty reputacji!

Reputacja

61 Aktywny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: Litt. --- Imię: Krystian. --- Wiek: 19l. --- Steam ID: Podam w prywatnej wiadomości. --- Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Do 3-4h dziennie, choć wszystko zależy tak naprawdę od codziennych obowiązków/spraw. --- Opisz siebie: Na codzień osoba kulturalna (z drogą zdrowego rozsądku), przeważnie bezkonfliktowa, dbająca o dobro drugiej osoby, pomocna, rzetelna, elokwentna, etc. Na forum jestem dość często aktywny, a to pozwoli mi na szybkie rozpatrzenie zgłoszonej sprawy przez użytkownika. Jak każda osoba mam swoje wady, natomiast jest to aplikacja która ma postawić mnie w jak najlepszym świetle, dlatego omine ten wątek. Jeżeli chodzi o całokształt, to posiadam wiele pozytywnych cech, które pomogą mi prawidłowo działać na posadzie o którą się ubiegam. --- Dlaczego akurat Ty?: Wszystko raczej zostało już w sporej części powiedziane w całym tym podaniu. Niemniej jednak dodam tylko tyle, że mam pewne kwalifikacje, jestem zeznajomiony z tą grą, więc taka persona jak ja na pewno się przyda. --- Czy grałeś kiedyś na cheatach?: Jak każda normalna osoba grająca w tą grę, aczkolwiek z drogą rozsądku - były to stare dzieję. Pomimo tego, że na wspomagaczach już dawno nie miałem okazji korzystać, to potrafię rozróżnić zwykłego gracza - od tego "spalonego" czyt. grającego nieuczciwie. --- Doświadczenie: Szczerze mówiąc aż tak wielkich kwalifikacji nie posiadam, natomiast miałem okazję działać kiedyś w mniejszym stopniu na tej randze. Suma sumarum szybko się uczę, więc nie będzie problemem nadrobienie, czy przypomnienie sobie pewnych kwestii w tej dziedzinie. Natomiast to co najważniejsze jest to potrafię, czyt. włączenie demka, jego późniejszej oceny, rozróżnienie podrabianych, modyfikowanych screenów (zdjęć). --- Kontakt: Prywatna wiadomość na forum, steam. P.S - proszę sobie darować z pisaniem postów typu, że "podanie jest takie same, podobne do poprzedniego". Nic w okresie jednego tygodnia się nie zmieniło, więc w swojej aplikacji nie mam nic więcej do dodania.
 2. Wróciłeś niecałe 3 dni temu, co jak dla mnie jest zbyt krótkim czasem o ubieganie się o jakąkolwiek posadę na forum. Ponadto admin na serwerze głosowym powinien cechować się wysoką kulturą osobistą, którą Ty niestety nie świecisz. W dodatku według mnie jesteś zbyt toksyczny, a to dodatkowa wada przy wyborze odpowiedniego kandydata. Zdecydowanie na nie. P.S - rekrutacja nie jest przypadkiem zamknięta?
 3. Nazwa nagrody: Najbardziej kulturalna osoba. Dowód (LINK, SCREENSHOT): https://deagleshot.eu/index.php?/topic/5843-wyniki-plebiscyt-styczeń-2019/
 4. Wysoka aktywność w ostatnim czasie, chęci oraz nienaganna jak na ten moment opinia u użytkowników forum. Dałbym szansę.
 5. Litt.

  przyjęta [Skarga] - davise

  @Sushi z całym szacunkiem, ale to nie jest wytłumaczenie do całości tych okoliczności. Skoro miał urlop, to nie rozumiem w jakim celu wypowiadał się w temacie, jedno wyklucza drugie. Jak dla mnie jest to działanie na szkodę Sieci, mimo tego że miał dobre chęci, to i tak nie były one adekwatne do sytuacji.
 6. Litt.

  przyjęta [Skarga] - davise

  Skoro nie miałeś odpowiedniej ilości czasu, to w jakim celu wtrącałeś swoje niepotrzebne 3 grosze, które i tak były nic nie warte? Z postu, na post sam się wkopujesz. Zapewne kiedy sprawdzałeś screeny gracza, to też nie miałeś czasu pobrać pliku i z góry zaznaczałeś, że jest odbanowany? Nawet nie jesteś w stanie minimalnie okazać skruchy w tej sytuacji, tylko brniesz dalej w zaparte, jeszcze po najmniejszej linii oporu - "brak czasu". Powód najprostszy, a zarazem najgłupszy z możliwych.
 7. Litt.

  przyjęta [Skarga] - davise

  @davise, co to w ogóle za reakcja? Nie odniesiesz się jak facet do w/w zarzutów? Skarga słuszna, nie drążył bym tego tematu dalej, podejście oskarżonego adekwatne do jego wieku. Przypinam się do wniosku @SplashID i wnoszę o degradację.
 8. @NetaO _0_, masz może ip tego gracza? @Edzio, do Ciebie jak wiesz nic nie mam. Natomiast przyzwalanie na obrażanie gracza, to podejście poniżej jakiejkolwiek krytyki. Jeżeli jest to skarga, to jest ona jak najbardziej słuszna. Jeżeli nie posiadasz ip gracza, to gdy tylko spotkam go na serwerze wyciągnę odpowiednie konsekwencje.
 9. Ze względu na niską frekwencję zapisanych osób w konkursie, na ten moment zostaje on anulowany.
 10. Nie piszcie złośliwych komentarzy w stronę użytkownika @Czarny., bo tak naprawdę każdy z Was mógł paść ofiarą tej sytuacji. Nie jest to może na tyle poważna sytuacja, co podszywanie się pod kogoś kim się nie jest - już tak. Gdyby to była Polka - z pewnością zgłosił bym sytuację jej prywatnie, ponieważ nie dość że jest do podszywanie się pod nią, to jeszcze udostępnianie publicznie zdjęć - bez jej zgody. Takie zachowanie jest niedopuszczalne i takie użytkowniczki jak Pani wyżej, powinny być z miejsca banowane - o co wnoszę w tym poście do administracji. Niemniej jednak jest to przestroga dla innych, aby uważać z kim się piszę - nie ufajcie ludziom z internetu tak łatwo. @SplashID dla Ciebie słowa uznania za złapanie sprawcy tak nieuczciwego czynu. Plusujcie go gdzie możecie, bo w znacznej mierze to jego zasługa, nie moja.
 11. Z góry przepraszam, że @SplashID robię to za Ciebie, ale przynajmniej zaoszczędzisz sobie czas na pisanie tego typu tematów. Nick użytkownika: @Rosaliee. Ranga użytkownika: Nieistotne na tę chwilę. Powód skargi: Podszywanie się pod inną osobę. Czas zdarzenia: - Krótki opis: Bazując na tej informacji z regulaminu forum: "3. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z Forum zgodnie z zasadami powszechnie uznanych norm moralnych, zasad netykiety i nie naruszając polskiego prawa." Świadkowie: @SplashID (on wpadł na ten trop). Dowód:
 12. Nick: @Litt.. Liczby: 5, 10, 13, 20, 32, 40.
 13. Litt.

  odrzucona Skarga na Litt

  @humanista., proszę Ciebie abyś się nie ośmieszał w tym momencie. Twoja kultura na serwerze przeważnie w takich sytuacjach jest na poziomie mniej niż zero. Szkoda tylko, że nie robiłem żadnych screenów, aby to udowodnić - ale kto by to przewidział, że to się tak potoczy. @VooFy, już się nie kompromituj i przestań tworzyć dodatkową zbędną otoczkę do zaistniałej sytuacji. Jak inni wyzywają to nic nie robię? Zobacz sobie listę banów z mojej strony, zobacz ile osób już dostało bana za takie typu sprawy. To, że ty przyzwalałeś na wyzwiska, obrazy czy niesmaczne żarty to już nie moja sprawa, ja na swojej warcie na coś takiego nie pozwolę. Proszę moderatora o jakąś reakcje, a dzieciaczkiem to może ty jesteś, ale nie ja.
 14. Litt.

  odrzucona Skarga na Litt

  Zacznijmy od tego, że ja zapytałem się gracza "pitbull" o mikrofon, więc teraz nie pisz bzdur, że pisałeś to do SplashID. W zasadzie sam wysłałeś screeny, więc ułatwiłeś mi całość pracy - nie muszę więcej nic dodawać. W taki sposób możesz wyrażać się do kolegów z piaskownicy, nie do mnie.
 15. Litt.

  przywitany/a Yoyoyo

  Witam serdecznie @klaudiaaaa! W wolnym czasie zapraszam na najlepszy serwer Jailbreak!

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...