Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Ostatnia wygrana w dniu 15 Październik

Matełko, tego dnia zostałeś/aś nagrodzony/a największą ilością reputacji przez naszych użytkowników. Gratulacje!

Reputacja

504 Znawca

O Matełko

Kontakt

 • GaduGadu
  -
 • STEAM
  Matełko [DS]
 • Snapchat
  matii173
 • Instagram
  matistrz_

Informacje

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gorzów Wlkp.
 • Ulubiony Serwer
  TS3

Ostatnie wizyty

3 089 wyświetleń profilu
 1. Nick: Miszu. Z rangi: Wszystkich posiadanych. Powód: Po fuzji nie okazuje w ogóle przyzwoitego zachowania na forum i poza nim. Szuka wszędzie problemu. Prowokuje użytkowników. Tak naprawdę od samego początku były z nim problemy. Wraz z Administracją doszedłem do wniosku, że nie jest gotowy mentalnie na taką rangę.
 2. Witajcie! Jak pewnie wszyscy już zauważyli doszło do kilku zmian na forum. Jest wiele pytań i tak mało odpowiedzi. Warto by na nie odpowiedzieć prawda? Dlatego chciałbym zaprosić was w imieniu całej Administracji Deagleshot.eu na Oficjalne Zebranie. Odbędzie się ono w tą niedziele tzn. 20.10.2019 roku na naszym serwerze TeamSpeak 3. Godzina rozpoczęcia 20:00! Do zobaczenia i do usłyszenia!
 3. Nick: @`KenShi. ? Na rangę: Typer Powód awansu: Chęć powrotu. Chcemy na nowo ruszyć typera CS:GO, a taka doświadczona osoba się w takiej sytuacji przyda.
 4. Na tak. Posiadał już te rangę u nas na sieci. Doświadczenie jest. Sprawował się bardzo dobrze. Aktualnie na ts potrzeba Administracji, kolejna osoba się przyda.
 5. Nick: @Oliwierass Na rangę: Grafik. Powód awansu: Chęć powrotu. Aktualnie na forum z grafikami ciężko, a Oliwierass posiadał już tę rangę u nas na sieci. Doświadczenie się przyda.
 6. Nick: @nowa (heh) Na rangę: Redaktor Naczelny FP Powód awansu: Duże zaangażowanie w naszego FP, posty są pisane starannie i z pasją. Bardzo interesuje się życiem naszego FP.
 7. Matełko

  przyjęte Urlop Sandra.

  Wiem co i jak. Przyjmuję urlop.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...