Skocz do zawartości

^^^MaLIk^^^

Opiekun Serwera [JB]

Reputacja

293 Nolife

O ^^^MaLIk^^^

 • Grupy Organizator Konkursów
 • Tytuł
  MaliczekStaniczek

Kontakt

 • GaduGadu
  43115864

Informacje

 • Imię
  Szymek
 • Wiek
  10AleOgar
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice
 • Ulubiony Serwer
  JailBreak

Ostatnie wizyty

924 wyświetleń profilu
 1. JailExpress #4 Data : 13.05.2019 Mapa : Jail_Blue Ilość par : 9 Zwycięska para : @`KenShi.🔥 i @S3REK
 2. Nie dostałeś bana za łamanie regulaminu, tylko za przeszkadzanie w konkursie. EDIT : Tak dokładnie, decyduje wtedy kiedy prowadzę konkurs Do zamknięcia.
 3. Ja się z wami nie będę pierdolił, nie chcesz brać udziału w konkursie wpisujesz killa ewentualnie wychodzisz z serwera, nie będę tolerował chamstwa bo chcesz sobie kliknąć przycisk. Na normalnym prowadzeniu rozumiem, ale nie na konkursie gdzie ktoś się stara, a przyjdzie sobie Młody Profesor i kliknie przycisk bo mu się tak podoba. Ostrzegałem wcześniej Edzia że mu dam perma jak odwali coś, odwaliłeś ty i poniosłeś za to odpowiedzialność, do zobaczenia za tydzień na serwerze.
 4. ^^^MaLIk^^^

  odrzucona Skarga Na Voofy

  Demko nie potrzebne, skoro nie podjechał pod terrarium według twojego ostrzeżenia, to nie możesz oskarżać go o to że zrobił wykroczenie stojąc daleko samochodzikiem, najpierw karniak potem zabijasz. Co do slayania, Voofy nie wiem co ty masz w tej głowie że odpierdalasz coś takiego, jak masz możliwość ożywienia siebie będąc adminem, wyjaśniając na admin Voice sytuacje ... A te wyzwiska sobie darujcie bo syf i dzieciarnie reprezentujecie. Pozdrawiam skargę odrzucam, bo bym musiał ujebać dwóch za wyzwiska, dodatkowo tego za FK, a drugiego za slaya.
 5. Kiko, twoje podanie z przykrością muszę odrzucić, natomiast dla mnie mutacja nie jest problem, aczkolwiek bardziej twoje przebywanie jak i prowadzenie w CT. W okres kiedy jest full serwer rzadko widuję cie w CT, a jeśli już widuje to prowadzenie nie jest zbyt eleganckie i płynne. Popraw to i dopiero złóż podanie, a o opinie najlepiej pytaj adminów
 6. Już od pewnego czasu cie obserwowałem i miałem okazję być z tobą w CT więc wiem że starasz się prowadzić kreatywnie, twój głos wydaje bardziej pozytywną i przyjemną aparycję niż negatywną, dlatego zgłoś się na przepytanie z regulaminu na TeamSpeaku.
 7. Dzwięk przerwało cie gracze zostali ożywieni, więc popełniłeś błąd który został wybaczony, ponieważ poszły 2 FK, Macao popełnił błąd bo afczył i nie wiedział o ożywieniu zabijając ciebie, zostałeś ożywiony. Błąd prowadzącego oraz błąd admina, skargę odrzucam z powodu równoważności winy obu stron. Już nie wspominając o ożywieniu wszystkich przez Microice ... :)
 8. Nie umie uciekać na HNS'ie, bot jakich mało nie polecam gracza. 

 9. Dodatkowo pragnę wspomnieć że zabójczyni za wykorzystywanie bugów serwera zostaniesz ukarana banem

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...