Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Reputacja

186 Forumowy maniak

9 obserwujących

O Pecik Here ;>

Kontakt

 • GaduGadu
  49629935
 • STEAM
  POPROS TO DOSTANIESZ :)
 • Snapchat
  bece1922

Informacje

 • Imię
  Bartek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  POLAND

Ostatnie wizyty

1 478 wyświetleń profilu
 1. Nie te ssy. Czas ssów między bansem, a czasem się różnią.
 2. W skrócie, po rozmowie z wyższą administracją bany zostają.... Będzie to dla Was przestroga na następny raz,że takich rzeczy się nie robi. Jeśli takie sytuacje powtórzą się następnym razem bedą karalne jeszcze bardziej i przedłużane do tygodnia,aż do skutku. Złączyliśmy się w jedną sieć, i starajmy się zrobić jedną zgraną ekipe. Pozdrawiam.
 3. Zbyt pochopnie podjąłem decyzje, faktycznie nie ma wystarczających dowodów.
 4. Imię: Bartosz. Wiek: Okrągłe 20. Kontakt: Gołąb pocztowy w środę i w piątek, a poza tym steam, gg , fb dla tych co znam. Twój nick na TS3: pecik Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Jak już wiecie od wczoraj powstała "Fuzja" między dwoma sieciami przez co łączy się z naszym teamspeakiem coraz więcej osób, i nie każdy przestrzega regulaminu. Chciałbym wspomóc tutejszą administrację w wykonywaniu codziennych obowiązków. Ile czasu spędzasz na TS3: Różnie, zdarza się 4h dziennie prawie zawsze. Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie, nie posiadam administratora na innym serwerze głosowym TEAMSPEAK3. Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Ciężko mi określic skale, z jaką posługuje się na Teamspeaku, ale daje sobie minimum mocne 6. Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Korzystam z tsa od jakiś 5-6 lat, wiem mniej więcej na czym polega. Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście.
 5. Pecik Here ;>

  odbanowany/a Unban

  Po przeanalizowaniu demka, stwierdzam,że są to zwykłe lagi, + wiadomo demko z hltv. Brałem pod uwagę,ze jest to COD MOD na którym hud z perkami nie jest wyświetlany, oto moja rozpiska. 2:02 - Czysta akcja, / -b 2:56 - tutaj też nie widzę nic ciekaweego, kwestia lagów, nic poza tym. / -b 3:29 - mógł być to perk, bo jest to codmod, + kwestia lagów + lekki recoil w prawo. 6:10 - tutaj dałbym +b 6:32 - gracz tutaj biegł, słyszał go, -b 6:58 - szybki ruch myszki / -b 7:36 - normalny recoil, nie widzę nic nadzwyczajnego oprócz wahań pingu, / -b 0:33 - tutaj lekkie +/-b Każdemu może się zdarzyć jakaś akcja, w której z czystym sercem możemy dać +b. Dostajesz ub, pozdrawiam.
 6. Temat będę edytował, już się za to biorę ;* Demo POV : https://www118.zippyshare.com/v/FCMwxcnz/file.html Rozpiska : 6:26 - nie byl to naturalny spread w glowe, nie siiadał tak idealnie ;v 6:30 - modelowo na chłopa, już zza ścianki, 6:42 - Twoja niezwykle szybka reakcja na flesha?? 10:19 - Wśród wszystkich możliwych pozycji,akurat modelowo wychylasz tam??? 12:14 - modelowe to pickowanie masz trochu 12:20 - znowu to samo,

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...