Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Naro

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  67
 • Wpisy

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  3d 12h 13m 4s

Reputacja

26 Nowicjusz

4 obserwujących

Ostatnie wizyty

489 wyświetleń profilu
 1. Powodzenia i jak będzie źle to szybkie powrotu na [email protected]
 2. *Nick osoby, na którą głosujesz: @Czarny *Powód (WYMAGANE, ROZWINIĘTE): Leń, nic nie robi cały dzień!, obija się pora go zmotywować do roboty! *Coś od siebie (nie wymagane, mile widziane): Emm? Wlazł kotek na płotek i mruga.
 3. Naro

  Wzór Podania o Admina

  Aktualizacja 19.04.2019
 4. Naro

  zaakceptowane Podanie na Admina

  zgłoś się do mnie
 5. Awansuje użytkownika @Czarny. na Właściciela Serwerów GO. @Czarny. Będzie zajmował się głównie przyjmowaniem Adminów/Degradowaniem, szukaniem opiekunów serwera. Sprawami Technicznym nadal zajmuje się wyłącznie ja. Gratuluje i liczę na owocną współpracę.
 6. Naro

  Podanie o Admina

  Uzywaj opcji edytuj po coś ona jest ... a nie zakładasz 2 tematy.
 7. Naro

  zamknięty [Skarga] John

  Wnoszę o Degradację na rangę -> Opierdalacz Forumowy!
 8. Naro

  Urlopy Adminów

  Lista Adminów przebywających na urlopach. @Matełko Urlop od 18.04.2019 - 01.05.2019 14 dni @ineed Urlop od 11.04.2019 - 19.04.2019 7 dni @Matełko ilość dni urlopu wykorzystanego 14 dni licząc od 18 kwietnia do 1 Maja. @ineed Ilość dni urlopu wykorzystane 7 dni od 11.04. do 19.04 @aloe 26 dni urlopu do wykorzystania @Qacer 26 dni urlopu do wykorzystania Każdy z Adminów otrzymuje pule 26 dni w roku urlopu wypoczynkowe. Po wykorzystaniu urlopu w poważniejszy wypadkach urlop należy zgłaszać mnie osobiście na TS3.
 9. Witam, z dniem Dzisiejszym otwieram rekrutacje zbiorą na opiekunów serwera. Wymagania Do zadań opiekuna należy: Dodawanie Adminów. Przyjmowanie Podań, Odrzucanie. Przyjmowanie Propozycji. Przyjmowanie Skarg. Opieka nad Adminami. Wzór Podania Nazwa serwera: Imię: Wiek: Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Staż na serwerze: Znajomośc sourcemoda (1-10): Zaufanie wobec graczy (1-10): Dlaczego akurat Ty: Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Podania składamy w tym Temacie.
 10. Naro

  przyjęta [ SKARGA ] - SUSHI

  Potwierdzam jako świadek zdarzenia, również wrzucam od siebie SS https://prnt.sc/nbxkfq https://prnt.sc/nbxkkh
 11. Naro

  X czy Y

  Zdecydowanie kąpiel w wannie! Sernik vs Szarlotka

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...