Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!
Ze względu na włam prosimy o nie kupowanie żadnych usług na stronie sklepu. Przepraszamy za utrudnienia.

kasiatwoja

Kobieta
 • Liczba zawartości

  7
 • Wpisy

  265
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  7h 46m 4s

Reputacja

13 Świeżak

4 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Często rozmawiając z @Rogo, @babcia^^na TS3 widzimy, jak jest niezmutowana będąc w CT, więc podpisujemy się pod słowami @`KenShi. 🔥👑 POPIERAM, ban na CT.
 2. Twój nick: To(A)ścik Nick gracza/admina, na którego zgłaszasz skargę: rozrewolwerowanyrewolwer Data i godzina zdarzenia: 27.04.2019 ok 22:00 Opis sytuacji: freekille po których mówi "przepraszam, musiałem" , kill wpisywał gdy był w ct i zabawa po buncie. Dowody: http://d1.hltv.org.pl/srv55210/HLTV-1904272158-jail_autotown.dem.zip edit: Admin kazał napisać skargę. więc nie wiem po co sie produkujecie xD edit2: mówisz że tego nie pamiętasz - kilka osób pisało ci, że złoży skargę a ty pewny siebie odpowiadaleś coś w stylu TO SKŁADAJ. skoro każdy bezkarnie mógłby sobie po takim jednym freekillu co runda robić to ta gra nie miałaby sensu. Nie oczekuję bana, oczekuję chociaż upomnienia, bo może Ci którzy będą następni na miejscu Edka dwa razy się zastanowią zanim zrobią coś takiego.
 3. Nick w grze/ SteamID: STEAM_0:0:442481525
 4. Nick: To(A)ścik Data rejestracji: 24.04.2019 STEAM ID: STEAM_0:0:442481525

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...