Skocz do zawartości

GrzesinOo

Użytkownik

Reputacja

4 Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. 3/4 serwera AFK na respie w powietrzu wisi, na 30 zombie tylko 1 wbija do kampy, ale adminow faktycznie wystarczająca. Ja gram każdy dzień to, że ty nie wchodzisz i mnie nie widzisz to już nie mój problem. I tak olałem już to podanie bo widzę, że nic z tego nie będzie, dlatego postanowiłem wypowiedzieć się po raz drugi. Tyle ode mnie.
  2. Potwierdzam. Gracz podszywa się pod innych, prawdopodobnie za pomocą konta steam podpina się pod ID innych graczy, gdyż jest to możliwe i buguje AP z czyjegoś konta na swoje. Pod pseudonimem "czarnuch" dostałem w ciągu 5 rund 3 paki na ostatniego, przez co straciłem sporą ilość ap.
  3. Słyszałem o tej akcji, ale ja nikogo nie wyzywałem. Ludzie się pode mnie podszywają bo hasła nie mam założonego. Mam przeważnie najwięcej AP zawsze na serwerze i po kilku dniach mam prawie Top15, więc no, Tak jak teraz. Od kilku godzin nie mogę wejść na serwer.
  4. Imię: Grzegorz Wiek: 18 Nick: Grzejson Link do gt (gametracker): - https://www.gametracker.com/player/Grzejson/188.165.21.245:27580/ Doświadczenie: Moje doświadczenie jest duże. Niegdyś bywałem adminem, a zdarzało się, że nawet właścicielem, opiekunem jakiegoś serwera, ale nie ukrywam było to bardzo dawno. Znajomość amxx [1/10]: Na obecną chwilę 8/10, musiałbym przypomnieć sobie kilka rzeczy. Coś o sobie: Mam na imię Grzegorz i mam 18 lat. Mieszkam na Śląsku i uczęszczam do szkoły średniej. Nie mam dziewczyny, sporo wolnego czasu poświęcam na graniu w gry. Nie mam żadnych zwierząt, lubię spędzać czas z rodziną. Interesuję się muzyką i sportem. Mikrofon [Tak/Nie]: Posiadam sprawny mikrofon. Akceptujesz regulamin? [Tak/Nie]: Tak Składka?[Tak/Nie]: Nie, mam inne wydatki. Kontakt[Steam/GG]: https://steamcommunity.com/id/gs12222/  Wymagania: Mikrofon oraz mutacja - Przeszedłem mutację i posiadam sprawny mikrofon, Minimum 15 lat - Mam 18, Minimum 10godzin na serwerze - Gram od kilku dni. Znajomość regulaminu i przestrzeganie regulaminu na serwerze oraz na forum - Potrafię się zachować, znam regulamin. Pomagam innym na serwerze czy to w grze czy w sprawach organizacyjnych. Mile widziany steam z grą cs 1.6 - Kiedyś miałem, ale została na moje konto nałożona blokada VAC za wgrywanie modeli broni do plików gry. Składka Opiekuńcza - Raczej nie, jedyne czym mogę płacić to wzorowym zachowaniem na serwerze. Mogę obiecać, że nie zawiedziecie się na mnie. Pilnowanie porządku na serwerze - Zawsze staram zachowywać się kulturalnie i namawiam do takiego zachowania innych graczy. Bezstronność - Siup.. Obecność na forum - Będę starał się często wpadać.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...