Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!

General z Esp

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  9
 • Wpisy

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  3h 31m 46s

Reputacja

9 Świeżak

Ostatnie wizyty

20 wyświetleń profilu
 1. Jestem jak to znajomi mówią "Samotnym Wilkiem" nie wiem z jakiego powodu po prostu lubię pracować, egzystować samemu. Przynajmniej mam wszystko jak sobie będę chciał i nie muszę się męczyć z innymi ludźmi. ... Nie nie boję się.
 2. Mniej więcej tak: 49%- siedzenie przed internetem, z czego: 4%- Messenger 11%- YouTube 2%- Facebook 2%- Instagram 13%- błądzenie w internecie na innych forach, niż wyżej wymienionych 30%- spanie 11%- wychodzenie na dwór 3%- oglądanie telewizji 4%- jedzenie, lub picie 1%- masturbacja 2%- inne
 3. Wybieram zło, gdyż daje ono mi jakiś rodzaj rozrywki, czy adrenaliny. Jest zwykle o wiele ciekawsze, od dobra. Pragnienia często przezwyciężają rozsądek, nieraz oznaki dobra w ludziach są wyśmiewane przez innych np. gdy współczujemy komuś kto nie jest lubiany w szkole i zamiast mu dowalić, pomagamy mu. Tylko nieudacznicy wybierają prostą drogę dobra, która nie stawia przed nimi wyzwania.
 4. Dobre pytanie... Nie wiem ale na pewno nie byłoby lepiej niż teraz myślę że znów powróciłaby poprzednia 'epoka '
 5. Po prostu lubię mieć wszystko pod kontrolą. Na co dzień ramy mojego zachowania wyznacza pewien poziom kultury, który sobą reprezentuje, i którego wymagam od innych. Poza tym nie ulegam emocjom. Staram się opanowywać, nie działać impulsywnie. Przemyśleć wszystko co robię, powiem. Oczywiście nie zawsze mi wychodzi, ale próbuje. Pozatym wszystko ma swoje granice do jakie stopnia kontroluje swoje życie., po pierwsze to zastanowić się co jest naszym celem w życiu i do niego dążyć. Ustalić sobie parę własnych zasad i ich przestrzegać. Kontrolować siebie to nie znaczy koniecznie żyć zgodnie z ogólnie przyjętymi normami, tylko w zgodzie z samym sobą. Najważniejsze jest jednak, by raz postanowionych reguł nie łamać. Człowiek ma to do siebie, że często nagina zasady, a potem się usprawiedliwia. Stąd biorą się różne zachowania. Tymczasem w trzymaniu siebie w ryzach bardzo pomaga kręgosłup moralny i etyczny.
 6. Znacząca ranga wreście zostałeś doceniony graty, Pilnuj tam zbanowanych.
 7. Ciekawy, Szczery, Nieśmiały
 8. Uznaję ją i staram się wyciągnąć z niej jakąś lekcję dla siebie.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...