Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak
Moderator

Lolek

Moderator
 • Postów

  548
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47
 • Czas online

  19d 1h 53m 56s

Ostatnia wygrana Lolek w dniu 7 Lipca

Użytkownicy przyznają Lolek punkty reputacji!

Moderator

Użytkownik należy do ekipy DeagleShot.eu

Reputacja

2 205 Mam za dużo reputacji

O Lolek

 • Urodziny 1998.02.16
 • Grupy podrzędne Opiekun Serwera [GO:MOD],
  Opiekun Serwera [ZOMBIE],
  Przyjaciel Sieci,
  Stały Bywalec

Kontakt

 • GaduGadu
  61044977
 • STEAM
  https://steamcommunity.com/id/LolekPro/

Informacje

 • Imię
  Karol
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kłodzko
 • Ulubiony Serwer
  [CS 1.6] GO:MOD

Ostatnie wizyty

1 886 wyświetleń profilu
 1. Na kolejny raz jak się Banujesz sam siebie wystarczy napisać do mnie na steam czy na pw na forum a nie pisać temat.
 2. Regulamin dla Admina ZOMBIE PLAGUE 1. Admin musi znać regulamin, wraz z taryfikatorem kar na serwerze ZOMBIE PLAGUE 2. Admin na serwerze musi zachowywać się kulturalnie oraz Dojrzale . 3. Tylko jedna osoba może używać Admina na nicku, nie udostępniamy go kolegom itd. 4. Nie wyrzucamy graczy bez powodu. 5. Admin nie slapuje/slayuje/banuje graczy bez powodu. 6. Admin ma obowiązek sprawdzać zgłaszanych graczy na [email protected] 7. Liczba screenów robionych graczom musi wynosić "5". 8. Admin ma obowiązek rozpisania dema gdy gracz uważa że został zbanowany niesłusznie. 9. Jeżeli admin przypadkowo zbanuje gracza, taki ban może być natychmiastowo ściągnięty bez pisania odwołania. 10. Admin musi przegrać w ciągu tygodnia minimum 300 minut. 11. 4 Ostrzeżenia od Opiekuna serwera = strata admina. 12. Admin nie może dawać UB. 13. Admin nie może nadużywać Chatadmin ([email protected], [email protected]@, [email protected]@@) oraz +adminvoice 14. Admin nie może zbanować innego admina czy kogokolwiek z UBT, od tego jest Opiekun, żeby takie sprawy rozstrzygać. 15. Admin ma zakaz wynoszenia i rozpowszechniania informacji z działów administracji na forum. 16. Po otrzymaniu rangi, Admin nie może brać urlopu przez pierwsze 7 dni. 17. Kazdy Admin ma obowiązek wchodzić raz dziennie na forum. 18. Każdy Admin ma obowiązek głosować na serwer minimum 3 razy w tygodniu .
 3. SKARGA NA GRACZA/ADMINA ZOMBIE PLAGUE Wzór: Twój nick : Nick oskarżonego : Opis sytuacji : Czas zdarzenia : Jaka Mapa : Dowody (Jeżeli to demko to podać dokładny czas zdarzenia na demku) : Każda skarga nie dostosowana do wzoru będzie odrzucona Nazwa tematu - [SKARGA] NICK
 4. Witam wszystkich zgromadzonych graczy z Top15Medali . Zakończył się konkurs Top15Medale w którym będziecie wygradzani jak w tabeli u góry :) Zasady odbioru Nagrody Każdy w odpowiedzi pod tym tematem dostosowuję sie do wzoru: Imię : Nick z gry : Twój steam id : Twój rank :
 5. Witam wszystkich zgromadzonych graczy z Top15Czas. Zakończył się konkurs Top15Czas w którym będziecie wygradzani jak w tabeli u góry :) Zasady odbioru Nagrody Każdy w odpowiedzi pod tym tematem dostosowuję sie do wzoru: Imię : Nick z gry : Twój steam id : Twój rank :
 6. Witam wszystkich zgromadzonych graczy z Top15 . Zakończył się konkurs Top15 w którym będziecie wygradzani jak w tabeli u góry :) Zasady odbioru Nagrody Każdy w odpowiedzi pod tym tematem dostosowuję sie do wzoru: Imię : Nick z gry : Twój steam id : Twój rank :

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...