Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Goku

[CS 1.6] Admin Serwera [BB]
 • Liczba zawartości

  10
 • Wpisy

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  11h 19m 30s

Reputacja

7 Świeżak

Informacje

 • Imię
  Rafał
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kolega chyba sieć pomylił xD Raz w życiu na serwerze cię widziałem. Nie czytałeś regulaminu. Na nie.
 2. Narzekacie na to, że nie ma na co wydawać dolarów. Co powiecie na płatne ulepszenia budowniczego / zombie. CT: * Dodatkowe HP 0/15 (10hp ulepszenie) * Szansa na trafienie krytyczne 0/15 * Szansa na wywołanie krwawienia u przeciwnika 0/15 ( Zadaje obrażenia przez 5 sec ) TT: * Regeneracja HP co sekundę 0/15 (10hp ulepszenie) * Szansa na odbicie pocisku 0/15 * Dodatkowe HP 0/15 ( 50 ulepszenie ) Neutralne: Zwiększona szansa na skrzynię 0/10 ( 0.1% ulepszenie ) * Szansa na otrzymanie podwójnych $ za zabójstwo 0/15 (0.5% ulepszenie) Oczywiście koszt ulepszenia zwiększa się wraz z każdym punktem. Co myślicie ?
 3. Nie przeczytałeś dokładnie regulaminu. ( Przeczytaj 1.10. z regulaminu ogólnego bb :D). Grając z Tobą na Bb nie sądzę, iż poradzisz sobie z funkcją admina. Dodatkowo minusem jest brak mikrofonu, co utrudnia komunikację. Nigdy nie widziałem żebyś zbudował coś innego prócz hs'a. Świadczy to o tym, że nie potrafisz zbudować nic ciekawszego i przez to nie będziesz w stanie pomóc innemu graczowi. Ogólnie jesteś miłym i dość znanym graczem lecz to mnie nie przekonuje. Niestety jestem na NIE.
 4. +/- Wiek +/- GT +/- doświadczenie - Micro - Wielokrotnie karany ( brak znajomości regulaminu Aktualnie jestem na NIE.
 5. Nareszcie złożyłeś. Oczywiście, że TAK. + Wiek + GT + steam + Doświadczenie + micro + Ogarniasz moda Odpowiednia osoba na to stanowisko
 6. Goku

  Konkurs!

  Nazwa: Assasin Życie: 4000 HP Umiejętności: Niewidzialność przez 3 sekundy + zwiększona prędkość bicia z noża x2. ( Szybkość chodzenia zbliżona do Jokera ) Model:
 7. Grasz na serwerze zaledwie 6 dni, z czego masz przegrane dopiero 10h. Jeśli chodzi o micro to nie słyszałem Cię ani razu. Wiek i doświadczenie na plus. Pograj dłużej i zapoznaj się z regulaminem Aktualnie jestem na NIE.
 8. Dodanie systemu bonusowego. Bonusy: * Podpalenie * Zamrożenie * Oślepienie ( Jakby flesh ) Ulepszenia polegały by na dodawaniu punktów np. 1/15 - 1% szans (przy każdym strzale) 2/15 - 2% szans . . . 15/15 - 15% szans Punkty "energii" zdobywało by się ze skrzyń specjalnych np. losowo 1-3 z każdej skrzyni. Możliwość wybrania za pomocą komendy /bonus tylko 1 bonusu w jednej rundzie.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...