Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Reputacja

22 Nowicjusz

1 obserwujący

Informacje

 • Imię
  Rafał
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Goku

  załatwione Skarga

  Cholera co teraz będzie ? Ewidentnie widać... było wlatywane.
 2. Moim zdaniem i tak tych eventów jest za dużo i gospodarka serwera teraz ssie. Już lepiej zrobić coś w stylu: Losowy "Super budowniczy" i randomowo jeden z ct otrzymuje np. 350hp i zwiększony DMG. Za zabicie takiego budowniczego 50% szansy na losową skrzynie i 50% na losowy drop $/expa w przedziale 500-1500.
 3. Składasz rezygnację 2 razy, po czym piszesz podanie ? Zdecydowanie godne podziwu. - Brak kultury, obrażasz graczy - GT sam sobie oceń ... + wiek, ogarniasz moda Na NIE.
 4. Gościu prosisz na pw o ub mówiąc, że wyłączysz wszystko i będziesz grał na czysto. Wspominałeś o tym nawet in-game. Do tego pytałeś czy można abh mieć odpalone i mówiłeś, że wyłączysz po zmianie mapy XD
 5. Coś jeszcze chcesz dodać ?
 6. Dokładnie. Perfekcyjne skoki na górkach ? 02:00:00 - Już nawet nie skomentuje.
 7. Goku

  zamknięty Propozycja

  Ta, a później czytaj miliony wpisów na chacie, że gość ma kampe bez wejścia. Admin nie musi pomagać w budowaniu. Jeśli nie chcesz, żeby ci ktoś zepsuł to buduj na czas.
 8. Goku

  odrzucone podanie o admina

  Kolega chyba sieć pomylił xD Raz w życiu na serwerze cię widziałem. Nie czytałeś regulaminu. Na nie.
 9. Narzekacie na to, że nie ma na co wydawać dolarów. Co powiecie na płatne ulepszenia budowniczego / zombie. CT: * Dodatkowe HP 0/15 (10hp ulepszenie) * Szansa na trafienie krytyczne 0/15 * Szansa na wywołanie krwawienia u przeciwnika 0/15 ( Zadaje obrażenia przez 5 sec ) TT: * Regeneracja HP co sekundę 0/15 (10hp ulepszenie) * Szansa na odbicie pocisku 0/15 * Dodatkowe HP 0/15 ( 50 ulepszenie ) Neutralne: Zwiększona szansa na skrzynię 0/10 ( 0.1% ulepszenie ) * Szansa na otrzymanie podwójnych $ za zabójstwo 0/15 (0.5% ulepszenie) Oczywiście koszt ulepszenia zwiększa się wraz z każdym punktem. Co myślicie ?
 10. Goku

  odrzucone podanie na admina

  Nie przeczytałeś dokładnie regulaminu. ( Przeczytaj 1.10. z regulaminu ogólnego bb :D). Grając z Tobą na Bb nie sądzę, iż poradzisz sobie z funkcją admina. Dodatkowo minusem jest brak mikrofonu, co utrudnia komunikację. Nigdy nie widziałem żebyś zbudował coś innego prócz hs'a. Świadczy to o tym, że nie potrafisz zbudować nic ciekawszego i przez to nie będziesz w stanie pomóc innemu graczowi. Ogólnie jesteś miłym i dość znanym graczem lecz to mnie nie przekonuje. Niestety jestem na NIE.
 11. +/- Wiek +/- GT +/- doświadczenie - Micro - Wielokrotnie karany ( brak znajomości regulaminu Aktualnie jestem na NIE.
 12. Nareszcie złożyłeś. Oczywiście, że TAK. + Wiek + GT + steam + Doświadczenie + micro + Ogarniasz moda Odpowiednia osoba na to stanowisko

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...