Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Reputacja

42 Coś już wie

3 obserwujących

O Kiki

 • Urodziny 09.09.1998

Kontakt

 • GaduGadu
  69189626
 • STEAM
  Kiki | DeagleShot.eu
 • Discord
  Kiki#1636

Ostatnie wizyty

563 wyświetleń profilu
 1. 16.10 Przeorganizowano dział Offtopic i jego poddziały. (https://deagleshot.eu/forum/85-inne/)
 2. Jest u nas taka możliwość, parę osób już ma, ale szczerze mówiąc nie jest to nigdzie opisane i uregulowane. Dodamy odpowiedni temat na dniach.
 3. Witajcie ! Jak większość już pewnie wie dojdzie do fuzji naszej sieci serwerów z MyTylkoGramy.com. Dołączy kilka nowych serwerów CS 1.6 oraz sporo nowych ludzi :). Razem zjednoczymy siły i razem spróbujemy zaludnić forum jak i kolejne serwery, tworząc świetny, zgrany zespół. Myślę, że wszyscy miło przyjmiemy nowych użytkowników. Temat który właśnie czytacie będzie aktualizowany na bieżąco informacjami o nowych serwerach, ludziach etc.. @[email protected] - Dołącza do nas na randze [email protected] oraz serwerem CS:GO MOD #2. @R O S J A - Dołącza do nas na randze Technik Forum. @Spanish - Dołącza do nas na radze Admin TS3 @Hi Hi 何 - Dołącza do nas na randze UBT @Papiesh#2137 - Dołącza do nas na radze UBT @마른ツ - Dołącza do nas na radze UBT @Irytująca - Dołącza do nas na radze Moderator Shoutboxa @Boski Z Polski - Dołącza do nas z dwoma serwerami Only DD2 #2 oraz JailBreak #2 @.:KropKa:. - Dołącza do nas jako moderator forum. @Kocur. - Dołącza do nas jako moderator forum.
 4. Nick: @Lazanestic Z rangi: Junior Admin Powód: Decyzja administracji.
 5. Mija rok, a blokada dalej jest ehh 

  1. Kiki

   Kiki

   nie prawda od paru mies nie ma xD

  2. `Cicha ღ

   `Cicha ღ

   Teraz odblokowales i myślisz, że nie wiem pfi 

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...