Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Reputacja

18 Świeżak

8 obserwujących

O ?KNUT? buchal

 • Urodziny 01.10.2019

Informacje

 • Imię
  kacpi
 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

222 wyświetleń profilu
 1. chcesz, zeby chatbox dsa wygladal jak mtg? tu jest przynajmniej luzno, a nie zadna cenzura. jeszcze zaproponuj warny za wulgaryzmy. zdecydowanie nie.
 2. elo ja jestem ten najlepszy czlonek parti knutow
 3. elo mati kiedy na kustosza, nie jesteś liderem bo nim jest pawcio i faquś
 4. Następnym razem zastosuj się do wzoru, tym razem się nie udało. Spędź trochę czasu na forum, spróbuj za 2 tygodnie. Pozdrawiam, b.
 5. Twój Nick podczas gry: Nick oskarżonego: Steam ID / Profil Steam oskarżonego: Powód: Opis sytuacji: Dowody: Brak dowodów lub niezastosowanie się do wzoru w ciągu 24h skutkuje unieważnieniem skargi!
 6. Wiek: 16. Ilość spędzonych godzin na serwerze: 20. Konto na forum założone minimum tydzień przed złożeniem podania. Obowiązkowy, sprawny mikrofon. Konto steam posiadające status PRIME. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Nick na serwerze: 2. Wiek: 3. Link do twojego profilu steam: 4. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: 5. Znajomość SourceModa (1/10): 6. Link do GameTracker: 7. Dlaczego Ty?: 8. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcać czasu na serwerze?:
 7. Regulamin serwera Only Mirage II 1.Postanowienia ogólne: 1.1 Nieprzeczytanie&Nieznajomość regulaminu niezwalania cię z jego nie przestrzegania. 1.2 Zanim wejdziesz na nasz serwer masz obowiązek przeczytać i zapoznać się z naszym regulaminem. 2.Zasady dotyczące zachowania na serwerze: 2.1.Mikrofon jest dostępny tylko dla graczy, którzy przeszli mutację głosu . 2.2.Na serwerze jest zakaz wyzywania innych graczy. 2.3.Zabronione jest reklamowanie innych serwerów czy sieci serwerów. 2.4.Zabronione jest używanie nicków obraźliwych & wulgarnych & rasistowskich. 2.5.Zabronione jest używania TAGU innej sieci lub "admina" przed nickiem. 2.6.Zakazane jest spamowanie na czacie. 2.7.Zakazane jest spamowanie na [email protected] 2.8.Jeżeli na serwerze dana osoba zachowuje się chamsko oraz denerwuje innych graczy to admin ma prawo do zrobienia vote kicka lub ban na 30minut . Kick czy ban zależy od admina i to on wybiera jaka kara się należy. 2.9.Nadmierne przeklinanie bedzie karane mutem/banem 3.Główne zasady serwera: 3.1.Na serwerze wykonujemy cele mapy. 3.2.Na serwerze jest zakaz używania czitów oraz jakichkolwiek wspomagaczy. 3.3.Zakazane jest wykorzystywanie bugów mapy jak i pluginów. 3.4.Zakazane jest utrudnianie rozrywki sojusznikom. 3.5.Każdy ma 2 dni (48h) na odwołanie się od bana. Po terminie możemy się odwołać za zgodą [email protected]/Opiekuna. 3.6.Zakaz podawania umyślnie "Fake infa" . 3.7.Zakaz podpowiadania drużynie przeciwnej informacji o naszych sojusznikach. 3.8.Osoba nie posiadająca mutacji, ma prawo podać jedynie info. 3.9.Osoba posiadająca VIPA na rundzie pistoletowej ma obowiązek wyrzucić karabin poza mapę. 4.Taryfikator kar: 4.1 .Obrażanie graczy lub Administracji = Mute/gag na 20 minut, ban od godziny do 7 dni. 4.2.Wulgarne słownictwo = Kick / Ban od godziny do 1 dnia. 4.3.Wykorzystywania bugów mapy serwera = Ban na 7 dni lub PERM. 4.4.Nie wykonywanie celów mapy = Ban 30min. 4.5.Reklamowanie = Perm. 4.6.Spamowanie na serwerze = Kick / Ban na godzinę. 4.7.Utrudnianie rozgrywki sojusznikom = Kick / Ban na godzinę. 4.8.Używanie niedozwolonych nicków = Ban na 7 dni lub PERM. 4.9.Zakaz podpowiadania sobie na ts3 lub innych komunikatorach = ban 1 dzień 4.10.Kupowanie PM`ÓW/KARABINÓW przez VIPA/GRACZA na rundach pistoletowych = ban 4h 4.11.Używanie mikrofonu bez mutacji lub ukończonego 16 roku = Knebel na 30 minut/Ban 15 min.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...