Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Hi Hi 何

Stały Bywalec
 • Postów

  942
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6
 • Czas online

  31d 3h 35m 8s

Ostatnia wygrana Hi Hi 何 w dniu 17 Czerwca

Użytkownicy przyznają Hi Hi 何 punkty reputacji!

Reputacja

1 324 Wzór

O Hi Hi 何

 • Urodziny 1998.06.10

Kontakt

 • GaduGadu
  morza szum ptakow spiew
 • STEAM
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198403994402/

Informacje

 • Imię
  ♛KNUT♛
 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

4 074 wyświetleń profilu

Hi Hi 何 Osiągnięcia

 1. U mnie od tygodnia jakoś nie ma upałów już, plus przez najbliższe dni temperatura koło 20 stopni, więc idealnie.
 2. Psychologia, literatura (w tym pisarstwo), rozwój jako osoba (poprzez naukę i doświadczenia), muzyka, stymulacje intelektualne i więcej, ale to głównie.
 3. Co Ty pieprzysz, lubiłeś mnie jak cholera, tylko ja Ciebie średnio
 4. By moje nierealne marzenie spełniło się
 5. Czemu nie używasz starej grafiki do pytania dnia, tylko jakieś wykręcone cyferki dajesz - wygląda jak dziara pierwszego lepszego patola. Wydaje mi się, że na produkty zawierające nikotyne
 6. W końcu ktoś. 9:00 - Skoro nie były udolne, ze względu na nie uzyskanie "korzystnej" prędkości, to skąd czasówka? Niepoprawne wykonanie, bez odnoszenia korzyści z wykonania - czas na siłę; 10:00 - Było pusto na respie, więc postanowiłem sobie pójść na galę skrótem, zamiast się wracać - do 1:30 nie było daleko. Jedno być rygorystycznym, inne być przesadnie, ale masz tutaj plusa - nie było 1:30 xD 11:00 - To samo co wcześniej - dlaczego rozpisujesz "nieudolne GS"? GS nie były użyte do uzyskania przewagi, ani mi takiej nie dały; dodatkowo nie były "udane" - na siłę tak samo; 13:55 - Mam wrażenie, że próbujesz na siłę osiągnąć jakiś cel, rozpisując wykonywane na koniec rundy nieudolne GS, kiedy praktycznie jest już "po dzwonku". GS (nieudolne) na koniec rundy, nie dające żadnej korzyści z ich wykonania - czas na siłę ponownie; 17:50 - Taka sama sytuacja - GS dla zabawy, bez wykorzystania ich do uzyskania przewagi (dany obszar mapy był zajęty przez CT, więc sytuacja jakbym robił GS na pustej mapie i miał siebie za to ukarać); 18:35 - Bez uzyskania żadnej przewagi dla zabawy; zresztą trwało to dosłownie lekko ponad sekundę - na siłę; 19:30 - Pamiętam dokładnie, że obserwowałem wtedy czas i moment przekroczenia linii był na 1:30 - do kosza czas; 20:30 - Bez uzyskania przewagi na pustym obszarze; bawiłem się dla samej zabawy - tak samo był koniec rundy, gdzie GS by mi nie dały nic; W rzeczywistości bawi to, jak bardzo starasz się mnie "uwalić" za GS, rozpisując jak to sam określasz GS, które mi nie wyszły - stanowi to większość czasów dot. GS przez Ciebie podanych. W końcu: skoro GS nie wyszły, to nie było GS - tak proste. Jedyny zarzut dla mnie to jak pamiętam rush, gdzie było 7 sekund do 1:30, co stawia mnie jako admina w złym świetle - przesada, by tak 7 sekund biegać po pustym respie TT. Regulamin to jedno, ale też drugie to jego interpretacja. Punkt dotyczący GS został dodany jedynie ze względu na "ułatwienia" jakie gracze zdobywają poprzez wykonywanie GS - sam się z tym nie zgadzam, ale to bez znaczenia tutaj. Mój przypadek jest bardzo prosty: za każdym wykonanym GS - udolnym lub też nie - nie uzyskiwałem żadnej przewagi z ich wykonania; GS robione były albo to na koniec rundy, albo w sytuacji, gdzie miałem uzasadnioną pewność, że żadnej korzyści mi one nie przyniosą (tak jakbyś chciał mnie karać za robienie GS, gdy serwer jest pusty). Na koniec dodam tylko, że lepiej by wyglądało, gdybyś oznaczył mnie poprawnie pod skargą.
 7. Demko: https://www105.zippyshare.com/v/88z6LHaq/file.html 10:59 - sam początek demka; 14:30 - kompletnie nie potrafisz robić stref, a mimo to utrzymujesz prędkość; Więcej nie ma, z tego powodu, że cały czas praktycznie nic nie robiłeś; po prostu stałeś w miejscu. Pierwsza czasówka powinna być wystarczająca. Nie jest możliwe nabieranie prędkości podczas kierowania myszki kompletnie w innym kierunku, w jakim wykonujesz strefe. Strefa A - myszka w przeciwnym kierunku itd. Demko POV, więc gdyby było za mało można obejrzeć HLTV.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...