Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Hi Hi 何

Redaktor
 • Liczba zawartości

  910
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Czas online

  30d 9h 54m 28s

Ostatnia wygrana Hi Hi 何 w dniu 31 Grudnia 2020

Użytkownicy przyznają Hi Hi 何 punkty reputacji!

Reputacja

1 264 Wzór

O Hi Hi 何

 • Tytuł
  ✦ intp ✦
 • Urodziny 1998.06.10
 • Grupy podrzędne Admin Serwera [DD2],
  Stały Bywalec

Kontakt

 • GaduGadu
  morza szum ptakow spiew
 • STEAM
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198403994402/

Informacje

 • Imię
  ♛KNUT♛
 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

3 833 wyświetleń profilu
 1. Uważacie, że inni łatwo mogą wpłynąć na zmianę Waszego zdania? Czy pozostajecie często uparci niezależnie od wpływu?
 2. O czym ostatnio najczęściej myślicie?
 3. Gdybyście mieli wybór, między pojemnikiem z nieskończonym ulubionym - lub jakimkolwiek innym - jedzeniem, lub butelką z niekończącym się nigdy, wybranym przez Was napojem, to jaki byłby Wasz wybór?
 4. Wybiorcze traktowanie definicji i nie patrzenie na kontekst. Nim przejdę do pełnej definicji czym jest cywilizacja i co ją tworzy, wpierw wypunktuję parę spraw. Definicja zawiera: "poziom rozwoju społeczeństwa"; "ogółem nagromadzonych dóbr i instytucji, przeciwstawny dzikości i barbarzyństwu". Fragmenty wprost mówią o potrzebie istnienia ludzi, by móc mówić o poziomie rozwoju społeczeństwa i dzikości, czy barbarzyństwie - jedna osoba nie tworzy społeczeństwa. W pytaniu jest zaznaczone tak samo, że "jest to świat cywilizowany", czyli taki, co posiada rozwinięte społecze
 5. Manipulujesz logiką, by udowodnić swoją błędną rację; przykład: ; A dlaczego to jest manipulacja wyjaśnię dalej: Cywilizowany, bez żadnego kontekstu, a cywilizowany =/= cywilizacja. Cywilizowany odnosić się może do pojedynczej osoby, ale cywilizacja odnosi się już do całego systemu i konstruktu społecznego. Teraz spojrzymy na to, co ja napisałem i co definicje o tym mówią - przedstawię poprawną interpretację, przy użyciu definicji (skoro tak wybiórczo wisienki szukamy). " (jedyne co wiedzielibyście o nim to to, że jest to świat cywilizowany)
 6. Zakładając, że dobiega koniec świata i zostaje Wam postawiony wybór: uratować świat kosztem własnego życia, lub uratować jedynie siebie i zaczynając w innym, nieznanym sobie świecie (jedyne co wiedzielibyście o nim to to, że jest to świat cywilizowany), to jaki byłby wasz wybór? Porzucicie wszystkich na rzecz odkrywania nowego świata, czy poświęcicie siebie bez gwarancji, że mimo waszego poświęcenia świat i tak spotka niedaleki koniec?
 7. Ja paleontologiem chciałem być, a obecnie psychologiem terapeutą, więc w sumie poprzeczka spadła.
 8. Kim jako dzieci chcieliście zostać w przyszłości, a kim chcecie obecnie?
 9. Gracie na jakimś instrumencie? Jeśli nie - na jakim chcielibyście nauczyć się grać?

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...