Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Marves

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    57
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Czas online

    18h 47m 51s

Ostatnia wygrana Marves w dniu 10 Listopada 2020

Użytkownicy przyznają Marves punkty reputacji!

Reputacja

111 Doświadczony

Ostatnie wizyty

137 wyświetleń profilu
  1. Nick: @Marves Ranga: Redaktor Dowód przyjęcia: (Rozmowa kwalifikacyjna z @Gregory House się odbyła) PS: Proszę, aby ranga Redaktor była podrzędna.
  2. Imię: Kamil Nick: @Marves Wiek: 31.01.2004 (16 lat) Znajomość ortografii/interpunkcji/gramatyki (1-10): Ortografię zam bardzo dobrze, więc oceniam ją na 10. Opisz siebie w kilku zdaniach: Nazywam się Kamil, mam 16 lat i uczę się w 2 klasie technikum. Na co dzień lubię pograć w gry FIFA, ETS. Pochodzę i mieszkam na mazurach. Interesuję się sportem i grafiką. Jestem osobą sympatyczną, towarzyską i z poczuciem humoru. Masz jakieś doświadczenie związane z posadą redaktora?: Oczywiście, że tak. Mam duże doświadczenie na tym stanowisku. Mój staż w tej branży to około 2 lat.
  3. Nick: @Marves Ranga: Grafik Dowód przyjęcia:

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...