Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

FluffyTail

Stały Bywalec
 • Liczba zawartości

  1 758
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  16
 • Czas online

  70d 21h 38m 51s

Ostatnia wygrana FluffyTail w dniu 7 Lutego

Użytkownicy przyznają FluffyTail punkty reputacji!

Reputacja

2 527 Mówcie mi mistrz

12 obserwujących

O FluffyTail

 • Tytuł
  HATFU! na Irytującą
 • Urodziny 2000.07.27
 • Grupy podrzędne Donator

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ionia

Ostatnie wizyty

7 718 wyświetleń profilu
 1. Ona się pali. Na jednym strzale dwóch zab... miała spalone demko. Pozdrawiam UBT i wesołych świąt. @Luuukenie chce nic mówić, weź mu kopsnij link do demka xD. Proszę @`ZeT jakbyś mógł zobacz demko, ponieważ naprawdę ona jest odpalona, nie żartuje.
 2. vlog 1.05 - Szuka jefe cfela i opora pedancika co daje propozycje i błędy na gomodzie. Klarowane z niego masło, a niech to szlag. Notatnik z zajęć ds  :pepoG:

 3. Chłopak może pijany i nie widzi. XD
 4. vlog 1.04 - Przyszedł pozwiedzać Dicktorię, znaczy Victorię, która się pali. Dalej nic nie wiedzą Notatnik z zajęć ds  :pepoG:

 5. vlog 1.03 - Miesiu dalej ma bana, a oni dalej nie widzą. Notatnik z zajęć ds :pepoG:

 6. vlog 1.02 - Obserwowanie i wyzywanie Hermana. Czajenie się na potężnego Opora. Notatnik z zajęć ds :pepoG::pepecorn:

 7. vlog 1.01 - Wyzywanie Hermana. Notatnik z zajęć ds :pepoG:

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. DarK.

   DarK.

   Herman sam się wystarczająco upokarza nie trzeba nic dodawać

  3. FluffyTail

   FluffyTail

   Dobrze powiedziane, zapisuje :pepoG:

  4. Hermann-.-

   Hermann-.-

   Nie no ale ze wszystko zapisujesz

 8. Raczej bym jej nie zaakceptował, ponieważ są do tego dwa powody: - straciłbym rodzinę - straciłbym znajomych Dlaczego tak? Dlatego, że nawiązywanie znajomości będąc nieśmiertelnym może być monotonne, niekończąca się nitka poznawania nowych osób. Jedyny plus tego to rozwijająca się cywilizacja. Dlatego właśnie bym wolał żyć normalnie, bez jakiejkolwiek nieśmiertelności, lecz chciałbym pożyć do 100+ lat, zobaczyć zmianę wieku, czy coś wgl. się zmieni i czy PiS dale nie będzie na plusie, a może coś się zmieni. Chciałbym umrzeć jak reszta społeczeństwa, bo coś czuję, że nieśmiertelność ła
 9. Opur to dobry chłopaczyna zwyzywany na każdych mixach czy też na pewnym znanym gomodzie wczoraj czy to przedwczoraj. Wcześniej na randze moderatora czatu spisywał się świetnie. Zaangażowany jest w forum jak większość użytkowników [email protected] w dół. Tylko trochę mu kultura nie leży tam gdzie nie trzeba. Powinniśmy odbyć rozmowę kwalfikacyjną w Lidze Legend, bo dawno ze sobą nie graliśmy. Pozdrawiam. Na tak.
 10. Archiwum Chatboxa oraz twoje udzielanie się na CB. Chyba nic nie trzeba dodawać, podanie powinno zostać z automatu odrzucone. Konto od 2k18, ale to nic nie znaczy, nikt nowy jak i stary nie zna. Brak życia. Jeżeli chcesz udowodnić swoją zaletę to to zrób i zacznij się udzielać na CB oraz ponownie przystąp do rekrutacji. Pozdrawiam. xD
 11. Coś za szybko padł.

 12. Wcześniej były rozmowy o sporcie, o tym czym się zajmuję i coś tam z normalnego dialogu w stylu "Co tam? Jak tam?" itd. Teraz rozmowy wyglądają inaczej, bo większość czasu spędzam z osobami, które mają styczność w branży gastronomicznej, czy też studiują gastronomię. Klasycznie rozmowa zaczyna się od jedzenia, potem zawyża się temat do "plateringu" potraw, aż do przepisów i znanych kucharzy jak i krytyków kulinarnych - z tego najwięcej śmiechu jest XD. Gdzieś tam w środku tego mętliku gastronomicznego znajduje się czas na gry takie LOL, TFT czy też CS:GO.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...