Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

source unknown

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  5h 33m 9s

Reputacja

4 Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Myślę, że samo reprezentowanie swojej osoby jest w jakiś sposób wyznacznikiem "inteligencji". Mówię tutaj głównie o zachowaniu, odnoszeniu się do osób trzecich i takich tam, ale i również mowa tutaj o wykorzystaniu swojej wiedzy w niektórych sytuacjach.
 2. Stworzony przez moją osobę bohater musiałby mieć w 100% cechy przywódcze, byłby głową jakieś supergrupy, whatever. Jeśli chodzi o inne cechy myślę, że idealnie pasowałaby do tego arogancja, a co za tym idzie bardzo duża pewność siebie. -- @Wahnsinn Ty jesteś głupi jak but, nie ma co nawet się z Tobą poznawać.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...