Skocz do zawartości
Zasłużony

Lazanestic

Zasłużony

Reputacja

719 Mistrz spamu

O Lazanestic

 • Grupy Donator, Stały Bywalec
 • Tytuł
  ua
 • Urodziny 2002.09.06

Informacje

 • Imię
  Patryk
 • Wiek
  16
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Radom
 • Ulubiony Serwer
  JailBreak

Ostatnie wizyty

2 450 wyświetleń profilu
 1. Już mi kradno pomysły na witanie nowych użytkowników.. 😠 Cześć. Koniecznie wpadnij na najlepszy serwer naszej sieci, jakim jest jailbreak. Serdecznie zapraszamy, widzimy się na serwerze, pjonaa!
 2. Lazanestic

  Serwus

  Cześć. :> Zajrzyj również na nasz serwer jailbreak, który uznawany jest za najlepszy serwer naszej sieci. Zapraszamy serdecznie!
 3. Z jednej strony jestem na tak, ale są elementy, które nie wpływają korzystnie na Twoje podanie. Niby wszystko fajnie, gt kozak, jesteś lubiany na serwerze, ale główną sprawą jest według mnie Twoja gra po stronie CT, która powiedzmy sobie szczerze, nie powala. Często popełniasz głupie błędy prowadząc, a no i sam całokształt pobytu w szeregu policji nie jest na wysokim stopniu. Jeżeli chcesz ogarniać osoby w CT, to pierw powinieneś poprawić swój pobyt tam. Prowadzisz zawsze tak samo, nie próbujesz wprowadzać nic nowego, 60% graczy zabijasz w terrarium, czy jest bunt, czy takowego nie ma. Moim zdaniem, konkretne przepytanie z regulaminu i sprawdzenie przez opiekuna tego, jak radzisz sobie w CT i okres próbny, jak Malik uzna, że jest z Tobą git, ale to tylko moja sugestia, powodzenia.
 4. Lazanestic

  Furial-Mod

  Jestem na tak z kilku prostych powodów, zaczynając. Pierwszą sprawą, która może nie wpływa dobrze na wszystko, jest fakt, iż serwer jest świeży, aczkolwiek, by serwer funkcjonował, musi mieć jakąś sieć, by mógł się rozwijać. Znam emerena z jb, trochę z nim przesiedziałem na timspiku i wiem, że jest osobą, która sobie poradzi. Serwer jest dosyć nietypowy, gdyż nie znajdziemy takiego modu raczej w Polsce, ale w innych państwach jest on grywalny, przez co, myślę że warto go przyjąć, gdyż jest w nim duży potencjał i jak wypali, to serwer w krótkim czasie może być zapełniany, co wpłynie również na korzyść forum, gdyż przyniesie za sobą graczy, logiczne! XD Pomijając wszystko, bo będzie za długo, to dodam kilka plusów, które można dostrzec czytając podanie: +Wiek, +"Dlaczego my", +Unikalny mod, jeśli chodzi o Polskę (tak mi się wydaje bynajmniej, trochę na tym pograłem, ale były to raczej zagraniczne serwery).
 5. Kłamie na każdy możliwy sposób.
 6. Wiktoria dostała bana na JB teraz od DSK! Świętujemyyyy! (Wnoszę do skargi tym, że inforumuję, iż osoba oskarżona została ukarana, a Dźwięk napisał w tym samym momencie, więc proszę nie warnować).
 7. Miał ponad 100 dni czasu online, ale mu ukradli. ;c
 8. Cześć. Zajrzyj również na najlepszy serwer naszej sieci, jakim jest jailbreak. Widzimy się na serwerze, strzała!
 9. Ładnie by wyglądał w moim kolorze.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...