Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Ostatnia wygrana w dniu 6 Październik

Gibi, tego dnia zostałeś/aś nagrodzony/a największą ilością reputacji przez naszych użytkowników. Gratulacje!

Reputacja

30 Nowicjusz

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

444 wyświetleń profilu
 1. Z dniem dzisiejszym(06.10.2019r.) wszystkie konkursy które będą ogłaszane na forum mają odbywać się albo na naszych serwerach, albo na NASZYM serwerze głosowym teamspeak, lub serwerze Discord którego adres znajdziecie w tabeli serwerów.
 2. Gibi

  WBD

  DZISIAJ 19 ZAPRASZAM: https://discord.gg/ErTMpw
 3. Mecz Typowany: Francja - Turkmenistan Wynik:remis Mecz Typowany: Japonia - Włochy Wynik:remis Mecz Typowany: Turkmenistan - Japonia Wynik:remis Mecz Typowany: Ukraina - Francja Wynik:remis Mecz Typowany: Chiny - Holandia Wynik:remis Mecz Typowany: Ukraina - Włochy Wynik:remis Mecz Typowany: Węgry - Szwajcaria Wynik:remis Mecz Typowany: Holandia - Sri Lanka Wynik: Mecz Typowany: Sri Lanka - Węgry Wynik:remis Mecz Typowany: Chiny - Szwajcaria Wynik:remis MINI LOTTO [1-20]:8
 4. Gibi

  WBD

  AKTUALIZACJA: Bitwa odbędzie się 4.10.2019r.(piątek) o godzinie 19. Zostanie ona podzielona na 3 rundy: -pod temat, pod beat -bez tematu, pod beat -pod temat, A cappella Każda walka da zwycięzcy jeden punkt, co oznacza że będzie to bitwa każdy z każdym od początku do końca, a zwycięzcą zostanie posiadacz największej ilości punktów.
 5. No to co porque witamy na pokładzie.
 6. Gibi

  WBD

  W piątek (4.10.2019r.) odbędzie się na sieciowym discordzie wielka bitwa deagleshota. Zainteresowanych proszę o zgłoszenie chęci wzięcia udziału. Zasady znajdują się niżej.
 7. Gibi jest do pogadania, ponieważ chyba coś tu nie gra. ;) 

  1. Gibi

   Gibi

   No będzie, na zebraniu.

 8. siema, ciebie tez lubie

 9. Ja tu nic za bardzo nie zdążyłem zrobić, a ten już o opiniach xD
 10. To tak na szybko. Na imię mam Sebastian, mam 20 lat z zawodu jestem informatykiem jednak pracuje jako kelner. Kiedyś miałem tutaj każdą rangę (poza technikiem ),a teraz wracam jako administrator wspomóc sieć.. No i to tyle, miało być na szybko.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
 • Dodaj nową pozycję...